Έκθεση φωτογραφίας άγριας φύσης

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Κι εγώ μέσα, υπάρχει όμως μια πιθανότητα να λείπω εκτός Αθηνών. Υπολογίστε με και εάν λείπω, θα ενημερώσω το συντομότερο δυνατό.
 

christos71

Banned
Μηνύματα
126
Likes
17
@malysa: μμμμ σιγα το γλυκο, τιγκα στη ναφθαλινη ητανε, ενας τρωει δυο πεθαινουν..
@ renata: χα! ειμαι εδω ακριβως, προς το παρον.ετσι οπως τα λες ειναι, ενοχος κατα το κατηγορητηριο, γεννηθηκα με την κουκουλα και το δαχτυλιδι του σπιουνου στο δαχτυλο.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Ο "Μάρτης" δήλωσε συμμετοχή... Η "Βασίλω" που είναι; :roll: (Δεύτερη απουσία της Βασίλως από τη συνάντησή μας θα τιμωρηθεί με 3μηνη απαγόρευση εξόδου από τη χώρα):bleh::haha:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Λοιπόν. Η πρότασή μου είναι:
1. Συνάντηση Σάββατο ή Κυριακή ή ακόμα και νωρίς το απόγευμα καθημερινής για να δούμε την έκθεση
2. Το μετρό είναι δίπλα και πάμε Αγ.Αντώνιο για φαγητό στη "Δάφνη" όπως σας έχω τάξει (θα κάνουμε κράτηση)
3. Μετά το Μπουρνάζι είναι δίπλα για παγωτό στην Παγωτομανία
με πέθανες τώρα λέμε η δάφνη είναι από τα αγαπημένα ειδικά για μεσημέρι, προτείνω χύμα κρασί και λινγκουίνι με καρμπονάρα και μπέικον:D για γλυκό μη ξεχάσετε να περάσετε από τη μέλισσα (ότι καλύτερο αλλά και ακριβότερο υπάρχει) ακριβώς απέναντι από το σταθμό μετρό
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά 30/5 που απ' ότι φαίνεται τελικά θα πάτε δεν μπορώ! Αρχίζει η εξεταστική την επόμενη:mad: Πάλι οργανώνετε υπερπαραγωγή και πάλι τη χάνω:(
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Πα πα αδύνατο να σας οργανώσω
Λοιπόν προτείνετε ημερομηνία ας είναι και Σάββατο
Απ' ότι φαίνεται δεν μπορούμε να δηλώσουμε όλοι παρόν τουλάχιστον ας ορίσουμε ημερομηνία με τις λιγότερες απώλειες ειδικά για νέους φίλους (εγώ παλιός;....λέμε τώρα)
LeftrisB σε αναμένουμε εφόσον σου αρέσει η κουζίνα της Δάφνης, Panagiota επίσης
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Θα λείψετε όλοι το τριήμερο;;;
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.443
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
:haha::haha::haha: Λοιπόν θα κάνω 3 διαφορετικούς καταλόγους για 3 ημερομηνίες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom