Έκπτωση 20 ευρώ για κάθε αεροπορικό με MasterCard από τo Airtickets.

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Ειναι γεγονός ότο σε κάποιες εταιρείες το καπέλο ξεπερνουσε και τα 30 ευρώ και δεν ειχε κανένα νόημα η προσφορά. Τσέκαρα από την αρχή της πρσφοράς πτήσεις της Air Baltic και της Lot και ειδικά πτήσεις που δεν ειχαν σχεση με ελληνικό αεροδρόμιο και έφτανε τα 33 ευρώ η διαφορά.

Ενα ευχαριστώ γιατί ποτέ δεν ειχα προσέξει οτι μπορώ να έχω εκπτωση σταθερά 10 ευρώ για πάντα, και ότι μπορώ να κλείνω Aegean εσωτερικό των 19 ευρώ με 9 ευρώ, το οποίο και έκανα αυτές τις μέρες.
Θα θελα να μαθω πως παιρνεις απο το σιτε της airtickets εισιτηρια με 9ε αντι για 19ε...εγω οσες φορες ειχα κοιταξει πχ απο Ηρακλειο κρητης για Αθηνα με low fare της aegean μου το εμφανιζε στο σιτε της aegean 19ε..οταν το ψαχνα στο σιτε της airtickets μου το εμφανιζε 29ε!!!να παω να βγαλω και γω νουμερο vodafone οχι τιποτα αλλο :p
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.930
Likes
40.768
Καλυτερα να διαβάσεις τον τιτλο του θεματος ξανα. Ο κωδικος της vodafone δεν ειναι αρκετος, και το πανηγυρι με την εκπτωση της Mastercard ελαβε τελος.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Καλυτερα να διαβάσεις τον τιτλο του θεματος ξανα. Ο κωδικος της vodafone δεν ειναι αρκετος, και το πανηγυρι με την εκπτωση της Mastercard ελαβε τελος.
Μια χαρα το διαβασα το τιτλο του θεματος και ολο το χαμο που προκαλεσε!προφανως στο συγκεγκριμενο μηνυμα που ειδα δεν εγραφες οτι χρησιμοποιησες και τα 2 συνδυαστικα,αν το χες γραψει σ αλλο πιο πριν και δε το πηρα πρεφα συγνωμη.απλα απορησα γιατι ποτε δεν βρισκεις πτηση της aegean σ αλλο σιτε εκτος απο το δικο της,χωρις καποιο καπελο!!
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.930
Likes
40.768
Δεν τα χρησιμοποιησα συνδυαστικα. Βρηκα την πτηση στα 29,κατι ευρώ και μου αφαιρεθηκαν 20 απο τη Mastercard. Τον κωδικο της vodafone τον χρησιμοποιησα συνδυαστικα με την εκπτωση των 20 σε πτηση αλλης εταιρειας.
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
ποτε δεν βρισκεις πτηση της aegean σ αλλο σιτε εκτος απο το δικο της,χωρις καποιο καπελο!!
Αυτό δεν ισχύει. Αν η αναζήτηση γίνει από το skyscanner τότε οι τιμές που δίνουν σάιτ όπως το viva, pamediakopes κλπ είναι χαμηλότερες απ' της aegean.
 

werip

Member
Μηνύματα
280
Likes
126

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Πωπω φαντάσου απήχηση που είχε η προσφορά που έληξε δυο εβδομάδες πριν το κανονικό (ήταν να λήξει 19/11) θα μπήκε μέσα η εταιρεία lol

Μπράβο σε όσους κατάφεραν κ την εκμεταλλεύτηκαν εγώ δε ταξιδεύω χωρίς αποσκευές ακόμα κ για 2-3 μέρες οπότε σπάνια να βρω πολύ φτηνό εισιτήριο στους προορισμούς που θέλω, έχω περιορισμούς ημερών που μπορώ να λείψω από τη δουλειά (δηλ. κυρίως σε αργίες, τριήμερα κ καλοκαίρι που έχει ακριβά εισιτήρια) κ δε μπαίνω σε Ryanair ( για το εξωτερικό τουλάχιστον) ούτε υπό την απειλή όπλου. Δε ξέρω πως τη πήρα τόσο στραβά... Το πολύ Easyjet που ήταν κ μια χαρά όταν πήγα Εδιμβούργο, volotea κλπ. Αλλά κ σε αυτές θυμάμαι τα είχα σκάσει τα φράγκα γιατί είμαι κ καλομαθημένη, θέλω κ άνεση..Ειδικά με αυτό που έγινε φέτος με τις ακυρώσεις πτήσεων στη Ryan... Άστο καλύτερα... Γιατί ακόμα κι αν έδωσες μηδαμινό ποσό για εισιτήριο θα μείνεις με τη χαρά στο τέλος αν κάτι πάει στραβά

Άντε καλά ταξίδια!! Πάλι καλά που έχω τα μίλια κλαψ
 
Last edited:

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Δεν μπήκε καμιά εταιρεία μέσα. Στους όρους λέει ότι η προσφορά θα ίσχυε για τις 10,000 πρώτες κρατήσεις.
 

taxidiara

Member
Μηνύματα
1.067
Likes
2.483
Επόμενο Ταξίδι
??
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΓΥΡΟΣ Η.Π.Α.
Δεν μπήκε καμιά εταιρεία μέσα. Στους όρους λέει ότι η προσφορά θα ίσχυε για τις 10,000 πρώτες κρατήσεις.
A OK τότε ήταν απλά απαισιόδοξοι για την απήχηση όταν έλεγαν 19/11!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
κ δε μπαίνω σε Ryanair ( για το εξωτερικό τουλάχιστον
Μπαίνεις σε Easyjet,Volotea και δεν μπαίνεις σε Ryanair για εξωτερικό αλλά μπαίνεις για εσωτερικό. Προσπαθώ να καταλάβω το μοτίβο αλλά δεν σε πιάνω.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.597
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom