Ένα γεια και απο μένα!

Len

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Βλέπω καιρό το forum σας, αλλά μόλις σήμερα έκανα εγγραφή. Βρίσκω εξαιρετικά χρήσιμες τις πληροφορίες που υπάρχουν στις ταξιδιωτικές ιστορίες και ανυπομονώ να διαβάσω όσο το δυνατόν περισσότερες!
Έχω ταξιδέψει κυρίως Ευρώπη, κατά το ήμισυ για τουρισμό και κατά το υπόλοιπο ήμισυ λόγω επαγγελμ. υποχρεώσεων. Τα πιο πρόσφατα ταξίδια μου ήταν στην Φλωρεντία (πριν μερικούς μήνες) και στην Κοπενχάγη (πριν λίγες μέρες).
Γενικά προτιμώ τα ανεξάρτητα ταξίδια (όπου ο προορισμός το επιτρέπει, καθότι και γυναίκα..), γι αυτό και το forum θα μου είναι πολύ χρήσιμο..
Έχω ένα κόλλημα με τη Λατινική Αμερική και ιδιαίτερα με την Αργεντινή, την οποία και σκέφτομαι να επισκεφτώ σύντομα, καλώς εχόντων των πραγμάτων. Επίσης θα ήθελα κάποια στιγμή (μετά την Αργεντινή) να συμπεριλάβω στους προορισμούς μου το Περού, το Μεξικό, και την Καραιβική. Σαν πιο μακροπρόθεσμους στόχους θα έβαζα τις ΗΠΑ (κυρίως ΝΥ, Σαν Φρατζίσκο, Χαβάη και Κολοράντο).
Άδεια και ευρώ να έχουμε μόνο, γιατί από διάθεση καλά πάμε! :)
Καλές ταξιδιωτικές ιστορίες λοιπόν!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλοσωρισες στην μεγαλη παρεα μας!
 

Len

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
ευχαριστώ!
και για να απαντήσω και στη renata...είμαι κορίτσι.
 

diamondlover

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Κωνστ/πολη για milonga!
Ταξίδι-Όνειρο
Yellowknife
Γεια σου Len καλώς ήρθες! Έχεις κόλλημα και με το τάνγκο να φανταστώ...
 

Len

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Αργεντινή
Ταξίδι-Όνειρο
Αργεντινή
Η αλήθεια είναι ότι τρελαίνομαι για latin μουσικά ακούσματα, ειδικά για ηλεκτρονικό tango, όπως επίσης και να βλέπω tangeros. Αλλά με το tango σαν χορό δεν έχει τύχει να ασχοληθώ. Το σκέφτομαι όμως σοβαρά να αρχίσω μαθήματα από Οκτώβρη...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.336
Μηνύματα
888.706
Μέλη
39.001
Νεότερο μέλος
Maria Kremm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom