Ryanair Έξτρα χρέωση Ryanair

NUOVO..

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Webuy

Ισχύουν όλα αυτά που έγραψε ο tripakias απλά στην επιλογή αναλυτικά στοιχεία δεν υπάρχει γραμμένος ο τριψήφιος αριθμός CVV.Αυτόν θα έπρεπε να τον είχες γράψει κάπου μόλις έβγαλες την κάρτα μέσω internet.Αν δεν τον έγραψες η τον έχεις χάσει θα πρέπει να βγάλεις πάλι την webuy γιατί χωρίς αυτόν τον αριθμό δεν μπορείς να κάνεις καμιά συναλλαγή.
Εγω πάντως που έκλεισα προχθές για Ρώμη την webuy δεν την δέχεται σαν MasterCard prepaid ,την δέχεται μόνο ως σκέτη MasterCard οπότε το χαράτσι των 6? ανάγκη διαδρομή δεν το γλυτωνεις.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μόλις έκλεισα για Ρώμη και δέχτηκε την prepaid της Πειραιώς κανονικότατα για δωρεάν κράτηση.
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
:pκαλησπερα παιδια!
ειμαι καινουρια εδω :)
να ρωτησω, θελω να κλεισω με ryan thessaloniki-london.
πηγα να βαλω κια ασφαλεια για την πτιση ομως η ελλαδα δεν συμπεριλαμβανεται....υπαρχει καποιος τροπος να βαλω ασφαλιση?
πολλοι μου λενε να μη βαλω ,δεν ειναι απαραιτητο. τι λετε?
ευχαριστω!
Από ότι ξέρω δεν μπορείς να βάλεις ασφάλιση από Ελλάδα με την Ryanair.
 

greekg

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
εξτρα χρεωση καρτας

μολις εκλεισα ταξιδι θεσσαλον-λονδινο με ryan και παρατηρησα πηρε 6 ευρω λογω του οτι εχω visa card. πως γινεται να αποφυγεις αυτη τη χρεωση?
ευχαριστω
 

miranta

Member
Μηνύματα
319
Likes
58
Επόμενο Ταξίδι
ΣΑΜΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
ΡΩΣΙΑ
Παιδιά να ρωτήσω και γω η ανίδεη που σκέφτομαι ένα ταξιδάκι στο bergamo λόγω χαμηλών τιμών όταν λέει χειραποσκευή εννοεί και τις γυναικείες τσάντες ώμου;;Δηλαδή εννοώ μήπως μπορώ εκτός απο τη χειραποσκευή να χω και στον ώμο την τσαντούλα μου ή περνιέται σαν χειραποσκευή;;;
 

kabamarou

Member
Μηνύματα
1.437
Likes
2.207
Παιδιά να ρωτήσω και γω η ανίδεη που σκέφτομαι ένα ταξιδάκι στο bergamo λόγω χαμηλών τιμών όταν λέει χειραποσκευή εννοεί και τις γυναικείες τσάντες ώμου;;Δηλαδή εννοώ μήπως μπορώ εκτός απο τη χειραποσκευή να χω και στον ώμο την τσαντούλα μου ή περνιέται σαν χειραποσκευή;;;
Οχι δεν μπορείς, πιάνεται σαν χειραποσκευή και αυτή και το πιο πιθανόν είναι να σου πουν να την βάλεις και αυτή μέσα στην άλλη χειραποσκευή και αν δεν χωράει μέσα στην άλλη μπορεί να πληρώσεις παραπάνω.
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Webuy έχεις μέσω internet έχεις η κανονική κάρτα MasterCard prepaid.
Έχω την προπληρωμένη της Πειραιώς, αυτή δεν είναι η webuy? Είναι άυλη κάρτα, συνδέεται με τον κανονικό λογαριασμό σου και είναι prepaid mastercard.
 

NUOVO..

Member
Μηνύματα
18
Likes
0
Webuy

Έχω την προπληρωμένη της Πειραιώς, αυτή δεν είναι η webuy? Είναι άυλη κάρτα, συνδέεται με τον κανονικό λογαριασμό σου και είναι prepaid mastercard.
Εννοώ κανονική κάρτα prepaid MasterCard έχεις η εικονική που δουλεύει μόνο μέσω ίντερνετ
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Εννοώ κανονική κάρτα prepaid MasterCard έχεις η εικονική που δουλεύει μόνο μέσω ίντερνετ
Μάλλον το ίδιο λέμε, γιατί απ'όσο γνωρίζω η Πειραιώς δεν έχει άλλη prepaid. Είναι άυλη, για online αγορές.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.796
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom