Έρευνα Travelstories 2012

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Αυτά φωνάζω κι εγώ...

Πάντως η πτήση από Μαδρίτη για Αθήνα σχεδόν γεμάτη, Ισπανός κανείς (!), όλοι Έλληνες πλην 4-5 σκουρόχρωμων και μπόλικες Ελληνίδες με τσαντούλες από ψώνια. Οι δυο απέναντί μου έκαναν τον υπολογισμό των όσων ξόδεψαν: 1.200 ευρώ η καθεμιά, δε γνωρίζω για πόσες μέρες. Η μία θα ψηφίσει Καμμένο (το έλεγε στο κινητό).
:haha::haha::haha:

Διεθνές ρεπορτάζ!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.006
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ΕΞΩ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΑΠ'ΤΗΝ ΑΥΣΤΡΙΑ
Η ΑΥΣΤΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΥΣΤΡΙΑΚΟΥΣ
Άκουσα για μια περίπτωση Έλληνα της Βιέννης που ταξίδεψε στην Ελλάδα για να ψηφίσει Χρυσή Αυγή. (χωρίς περαιτέρω σχόλια...)
 

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.110
Αυτά φωνάζω κι εγώ...

Πάντως η πτήση από Μαδρίτη για Αθήνα σχεδόν γεμάτη, Ισπανός κανείς (!), όλοι Έλληνες πλην 4-5 σκουρόχρωμων και μπόλικες Ελληνίδες με τσαντούλες από ψώνια. Οι δυο απέναντί μου έκαναν τον υπολογισμό των όσων ξόδεψαν: 1.200 ευρώ η καθεμιά, δε γνωρίζω για πόσες μέρες. Η μία θα ψηφίσει Καμμένο (το έλεγε στο κινητό).
Μάλλον η Ισπανία είναι πολύ δημοφιλής στους Έλληνες για αυτό και η γεμάτη πτήση.Στο Πανεπιστήμιο δύσκολα συναντούσες άνθρωπο που να μην έχει πάει Ισπανία,δεν ξέρω γιατί.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.043
Likes
41.051
Αυτά φωνάζω κι εγώ...

Πάντως η πτήση από Μαδρίτη για Αθήνα σχεδόν γεμάτη, Ισπανός κανείς (!), όλοι Έλληνες πλην 4-5 σκουρόχρωμων και μπόλικες Ελληνίδες με τσαντούλες από ψώνια. Οι δυο απέναντί μου έκαναν τον υπολογισμό των όσων ξόδεψαν: 1.200 ευρώ η καθεμιά, δε γνωρίζω για πόσες μέρες. Η μία θα ψηφίσει Καμμένο (το έλεγε στο κινητό).
Άρα "λίπος" ακόμη υπάρχει, ε; Για τους Έλληνες, όχι για τους Ισπανούς...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Μάλλον η Ισπανία είναι πολύ δημοφιλής στους Έλληνες για αυτό και η γεμάτη πτήση.Στο Πανεπιστήμιο δύσκολα συναντούσες άνθρωπο που να μην έχει πάει Ισπανία,δεν ξέρω γιατί.
Watch it all
 
Last edited by a moderator:

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.986
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
α sorry πάμε άλλη μία:
watch it all
 
Last edited by a moderator:

alma

Member
Μηνύματα
3.729
Likes
15.110
:haha:Το έχω ξανακούσει αυτό το βίντεο,το είχε βάλει πέρσυ ο τότε 19χρονος ξάδερφος μου(σε κάποια σημεία λέει κανα-δυο πετυχημένα).Ωστόσο δεν είχα δει,μόνο ακούσει γιατί ήμουν στο άλλο δωμάτιο,απλώς μου φώναζε ακουυυυυς?Παρόλα αυτά εκτός απο τους αριστεριστές,μάλλον πάνε κι άλλες κατηγορίες(βλέπε οι κυρίες που ξόδεψαν 1.200 ευρώ έκαστη με τα ψώνια,που συνταξίδευαν με τον Yorgo).Oπότε συμπέρασμα:είτε είσαι εναλλακτικός,είτε ευκατάστατος που θέλει shopping therapy,είτε οτιδήποτε άλλο(π.χ.museaum freak)η Ισπανία είναι must.:haha:Τέλος.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.433
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
σορυ! λαθος !
 

the Lycan

Member
Μηνύματα
215
Likes
90
Επόμενο Ταξίδι
Βοστώνη...10 και σήμερα..
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
άσχετο αλλά γενικά τα βίντεο μπραφ δεν παλεύονται!! απίστευτο γέλιο!! δυστυχώς τέλειωσαν!!! και για να επανέλθουμε, ακόμα τα αποτελέσματα??? πιο εύκολα θα βγει κυβέρνηση (λέμε τώρα)!!!!
 
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Μη στρεσάρετε τον Def :) Τόσα πράγματα έχουμε να ασχοληθούμε, πολιτικά, social, ταξίδια (not), με στατιστικά θα ασχολούμεθα;
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το φτιάχνω! Με αυτό ασχολούμαι σήμερα! Αναμείνατε στο ακουστικό σας! :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom