Έρευνα Travelstories 2013

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
[IMGA="right"]http://image.spreadshirt.net/image-....png/logo-travelstories_design.png[/IMGA]Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος το Travelstories τρέχει την ετήσια έρευνά του σχετικά με τις ταξιδιωτικές συνήθειες των αναγνωστών του. Έτσι καλούμε μέλη και επισκέπτες του site να διαθέσουν 5 λεπτά από το χρόνο τους για να συμπληρώσουν το ερωτηματολόγιο που θα βρουν εδώ:

H έρευνα ολοκληρώθηκε


και να μας δώσουν και το feedback τους για το site και πώς μπορούμε να το κάνουμε καλύτερο.

Θυμηθείτε το Travelstories είναι μια κοινότητα και σε σημαντικό βαθμό διαμορφώνεται από τις απαιτήσεις / ανάγκες των μελών και επισκεπτών του, οπότε η συμπλήρωση της έρευνας είναι πολύ σημαντική για την εξέλιξή του και την παροχή καλύτερων λειτουργιών και υπηρεσιών προς εσάς!

Για έξτρα κίνητρο όσοι συμπληρώσουν την έρευνα και στην τελευταία ερώτηση δώσουν το email τους για να γραφτούν στο newsletter του Travelstories, θα μπουν στην κλήρωση για 3 μπλουζάκια Travelstories μετά το τέλος της έρευνας!

Συμπληρώστε το ερωτηματολόγιο και βοηθήστε μας να κάνουμε το Travelstories καλύτερο!

Η έρευνα ολοκληρώθηκε
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
και από εμένα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Ωραία τα ερωτηματολόγια και χρήσιμα τα συμπεράσματα αλλά εδώ και 2,5 χρόνια που μπαίνω ανελλιπώς στο φόρουμ δεν έχω δει να αλλάζει κάτι.

Καταλαβαίνω ότι οι όποιες αλλάγες θέλουν ψάξιμο,κόπο και χρήμα αλλά όταν υπάρχει σημείο που παραθέτουμε τις προτάσεις μας ή τι δεν λειτουργεί σωστά νομίζω πως θα πρεπε κάποια στιγμή να δούμε κάποια αλλαγή.
 

cathy-κι

Member
Μηνύματα
156
Likes
163
Επόμενο Ταξίδι
Τανζανία
Ταξίδι-Όνειρο
Ξέμεινα από όνειρο??
Το υπέβαλα κι εγω!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
ok και απο εδω.
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.517
Likes
7.746
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
οκ..done.. αφεντικο..:clap:
 

bl4ckwar

Member
Μηνύματα
274
Likes
82
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη ή Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Άντζελες, Νέα Υόρκη
Δε μου αρεσε που επρεπε να βαλω εμ το ζορι , σε ποιες ηπειρους θα παω φετος.. Εβαλα ευρωπη εννοώντας Ελλαδα!
 

veatriki

Member
Μηνύματα
55
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία/Βέλγιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδία
οκ και απο εμενα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.411
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom