Έρευνα Travelstories 2013

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
done!! ελπίζω να ληφθούν σοβαρά υπόψιν όποια παράπονα ή υποδείξεις ή προτάσεις!
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
done! (10 χαρακτηρες)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Ωραία τα ερωτηματολόγια και χρήσιμα τα συμπεράσματα αλλά εδώ και 2,5 χρόνια που μπαίνω ανελλιπώς στο φόρουμ δεν έχω δει να αλλάζει κάτι.

Καταλαβαίνω ότι οι όποιες αλλάγες θέλουν ψάξιμο,κόπο και χρήμα αλλά όταν υπάρχει σημείο που παραθέτουμε τις προτάσεις μας ή τι δεν λειτουργεί σωστά νομίζω πως θα πρεπε κάποια στιγμή να δούμε κάποια αλλαγή.
Έχεις δίκιο από την πλευρά σου, ωστόσο η ρεαλιστική όψη των πραγμάτων είναι ότι το Travelstories στηρίζεται σε έναν άνθρωπο για την τεχνική δουλειά, τα έξοδα, το πλάνο, και τις όποιες αλλαγές, ενώ για τη διαχείριση της κοινότητας στηρίζομαι σε μεγάλο βαθμό στους συντονιστές που προσφέρουν εθελοντικά το χρόνο τους για να με βοηθάνε.

Ξέρω ότι δεν θα έπρεπε να αποτελεί δικαιολογία, αλλά τον προηγούμενο χρόνο έγιναν πάρα πολλές αλλαγές στη δική μου ζωή (άλλαξα χώρα και ήπειρο, μαζί με σύζυγο και δύο μικρά παιδιά) και ο χρόνος μου ήταν απίστευτα περιορισμένος και εστιασμένος σε άλλες ανάγκες κυρίως. Ωστόσο ένας από τους λόγους που φέτος θέλω να προωθήσω περισσότερο την έρευνα είναι ότι έχουν ήδη ληφθεί αποφάσεις για αλλαγές, και μάλιστα κάποιες από αυτές είναι ήδη σε εξέλιξη. Την ερχόμενη εβδομάδα θα ξεκινήσω ένα καινούριο blog για να ενημερώνω την κοινότητα για την κατεύθυνση που πάει το site, και αυτό ελπίζω να δώσει και μια φρέσκια προσέγγιση αλλά και μια πιο μεγάλη συμμετοχή δική σας στις εξελίξεις από εδώ και πέρα.

Η συμμετοχή σας μέχρι στιγμής είναι εντυπωσιακή, συνεχίστε να ενημερώνετε κόσμο ότι τρέχουμε αυτήν την έρευνα για να πάρουμε όσο το δυνατόν πιο πολύ feedback γίνεται. Υπενθυμίζω ότι δε θέλουμε μόνο τη γνώμη των μελών αλλά και των απλών επισκεπτών. :)
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Αγαπαμε, στηριζουμε travelstories !!!!
 

PAPTAS

Member
Μηνύματα
55
Likes
34
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία - Βέλγιο.
Ταξίδι-Όνειρο
Ευρώπη με το αυτοκίνητο
ok κι από μένα! Φιλιά σε όλους
 

coco

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
2.283
Επόμενο Ταξίδι
ιταλια παλι
Ταξίδι-Όνειρο
ρωσια
εγινε κι απο μενα,καλη δουλεια!
 

tupacgr13

Member
Μηνύματα
283
Likes
597
Επόμενο Ταξίδι
Άγνωστο!
Ταξίδι-Όνειρο
Νεπάλ
Για πάρτι σας θα δοκιμάσω και την εφαρμογή χαχαχα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.209
Μηνύματα
883.798
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom