damasta

Member
Μηνύματα
192
Likes
393
Επόμενο Ταξίδι
ιού επιτρέποντος ΠΑΝΤΟΥ
πολυ ομορφο το ταξιδι σας!!!!!!

ε.....ναι!!! οσο ταξιδευεις οδικως τοσο θελεις κι αλλο και πιο μακρυα!!!!!!
Σας ευχομαι καλη χρονια και <εως το Ταλιν >:pilot:
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.118
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Τόσο καλή, που ενώ ακόμα δεν είχαμε πατήσει το πόδι μας στην Αττική τον άκουσα να λέει: «Αυτά τα ταξίδια αξίζουν μόνο αν είναι μακρινά».
«Όπως;»
«Όπως … έως το Ταλίν!»
Έτσι, μπήκε η ιδέα και έτσι καταστρώθηκε το σενάριο του επόμενου οδικού: «Έως το Ταλίν»!
Θα περιμένω αφήγηση ;)
Τις απολαμβάνω τις ιστορίες σου και αποκομίζω πολλές και πρακτικές ιδέες για οδικά! Γιατί αγαπάμε οδικά όσο τίποτ' άλλο :clap:
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού
Τι να πω.
Ότι αγαπώ τα οδικά ταξίδια; Είναι γνωστό.
Ότι μου αρέσουν οι ιστορίες της @Grerena γιατί έχουν ζωντάνια, χιούμορ και πολλές πληροφορίες; Είναι επίσης γνωστό.
Σου εύχομαι λοιπόν να καταφέρνεις να σβήνεις τα αστεράκια από τον ταξιδιωτικό σου χάρτη, γρηγορότερα από ότι τα προσθέτεις ;) :) και να έχεις πάντα όρεξη να γράφεις ταξιδιωτικές ιστορίες.
 

Grerena

Member
Μηνύματα
1.286
Likes
16.824
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Tromso, Las Vegas
@damasta , @Sassenach77 και @vasiliss σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια.

Ναι! Λατρεύω τα ταξίδια και ειδικότερα τα οδικά ταξίδια.
Από τότε που κατάλαβα ότι οι ιστορίες των οδικών ταξιδιών έχουν ... και αναγνώστες νομίζω ότι μου αυξήθηκε πιο πολύ το μεράκι στο ... να τις καταγράφω :).
Θα τολμήσω λοιπόν να πω ότι η παρούσα ιστορία είναι αφιερωμένη σε όλους τους road travelers lovers!!!
... και θα επαναλάβω και εγώ την πολύ όμορφη ευχή του Βασίλη προς όλους: Να σβήνουμε τα "αστεράκια" στον ταξιδιωτικό μας χάρτη γρηγορότερα από ότι τα προσθέτουμε :):):) ...
και το πολύ σημαντικό επίσης ... να έχουμε όρεξη να γράφουμε ταξιδιωτικές ιστορίες! :)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Ωραιο , καλογραμμενο και χρηστικό κειμενο .
Μπραβο σου .

Εφετος εκανα τρία οδικά στις ιδιες χωρες που πήγες .
Δεν φανταζομουν τόση ομορφιά ! Πέρασα υπέροχα .
Ως Νότια το είχα αμελήσει τόσα χρόνια . Αλλά μια ιδέα είναι τα χιλιομετρα.
Βεβαια τις δυο φορές πεταξα στο τελος του ταξιδιου απο Βελιγραδι Αθήνα γιατι ημουνα με αυτοκινητο φίλων απο Βορεια Ελλαδα και οντως δεν αξιζε να κανω πάλι την διαδρομή .
Ορεξη να εχουμε για ταξιδια και λυσεις βρίσκονται.

Σου ευχομαι συντομα και στο Ταλίν .
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.669
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom