Τουρκία Ίντερνετ τηλεφωνία στην Κωνσταντινούπολη

Aris_s

Member
Μηνύματα
6
Likes
13
Ναι το είδα το site (έχω βάλει κ το link στο post μου). Η ερώτηση μου είναι αν το 2GB/ημέρα ισχύει και για τα δεδομένα του προγράμματος (που μου είπαν από το 13888 ότι ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ) ή μόνο για "επιλεγμένα πακέτα mobile internet".
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.290
Ξανακάλεσε για επιβεβαίωση, και κράτησε ημερομηνίες και ώρες κλήσης στην εξυπηρέτηση σε περίπτωση που αυτό που θα σου που δεν θα ισχύσει τελικά. μπορείς να ζητήσεις τα χρήματα σου πίσω.
Το στιγμιότυπο οθόνης που σου βαζω πιο κάτω είναι από τη σελίδα του προγράμματος μου (unlimited gigamax) σε περίπτωση που θέλω να ενεργοποιήσω το travel pass.
IMG_CDB72E459144-1.jpeg
 

Aris_s

Member
Μηνύματα
6
Likes
13
Ακριβως αυτό βγάζει κ σε εμενα. Θα κάνω μια προσπάθεια κ αύριο κ θα δω. Θα κρατήσω κ τα στοιχεία της κλήσης, όπως μου ειπες.
Ευχαριστώ!
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.445
Likes
5.290
Ακριβως αυτό βγάζει κ σε εμενα. Θα κάνω μια προσπάθεια κ αύριο κ θα δω. Θα κρατήσω κ τα στοιχεία της κλήσης, όπως μου ειπες.
Ευχαριστώ!
Ακόμα και για την Ευρωπαϊκή ένωση ισχύει η πολιτική ορθής χρήσης. Στο τηλεφωνικό μου είχανε πει ότι είναι 45 γίγα τον μήνα ενώ πραγματικά είναι 76 το μήνα. Γι αυτό για σιγουριά ξανακάλεσε και κράτησε τις ώρες συνομιλιών (οι οποίες καταγράφονται) σαν αποδεικτικό.
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.889
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom