1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Ιούνιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Ιρλανδία Ίσως το καλύτερο ταξίδι μου μέχρι σήμερα... Ιρλανδία...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος echo2011, στις 3 Ιουλίου 2012.

1. Kanel28

Kanel28 Moderator

Επόμενο Ταξίδι:
    Εδιμβούργο
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Αλάσκα
    Ευχαριστούμε πολύ echo μου. Όταν θα έρθει η ώρα θα μου δώσεις και τις πολύτιμες συμβουλές σου για το ταξίδι αυτό :)

echo2011 likes this.
  2. KonstantinosAlyona

Και με την ευκαιρία ενός ακόμη διαγωνισμού για την ιστορία του μήνα, έπεσα σ' έναν από τους προορισμούς - στόχους για εμένα!! Πολύ ωραία περιγραφή, και αυτή η μουντάδα στις φωτογραφίες... :rolleyes: Λίγη υπομονή, του χρόνου με υγεία μάλλον πάμε.. Συγχαρητήρια λοιπόν!! ;)

echo2011 likes this.
  3. echo2011

echo2011 Member

Ευχαριστώ πολύ!! :) Με το καλό να πάτε και σίγουρα θα σας αρέσει.. Παραμένει μία από τις πιο όμορφες χώρες που έχω δει!

4. KIKI

KIKI Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Ισλανδία
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Αφρική Ναμιμπια
    Και εγω ξαναδιαβασα την ιστορία σου λογω του διαγωνισμου .
    Εχω βγαλει εισιτηριο για 20-27 Ιουνιου με απευθειαν πτηση της Aegean αλλά δυστυχως μάλλον δεν θα παω . Θα ρωτησω αυτες τις μερες τι θα μου επιστραφει απο φορους άμα ακυρωσω και αν δεν αξιζει το κόπο θα το χαρισω σε οποιον θελει αρκει να πληρωσει την αλλαγή ονόματος .

5. echo2011

echo2011 Member

Πολύ κρίμα Kiki που δε θα μπορέσεις να πας.. Μακάρι να σου έρθουν όλα ευνοϊκά και να κάνεις αυτό το ταξίδι.. Η περίοδος που έκλεισες είναι η ιδανικότερη!
    Οσο για το εισιτήριο έχω την εντύπωση ότι η aegean δεν επιτρέπει αλλαγή ονόματος..

6. duty_free

duty_free Member

οντως; πάντως το γκινες ειναι ανοικτό, οπως και η βιβλιοθήκη του τρινιτυ αν δεν κανω λάθος... Κλειστό ειναι το εθνικο - αρχαιολογικό.

7. duty_free

duty_free Member

Όσον αφορά το ντιμπέιτ μοχερια - γουικλοου... Πήγα στο πρώτο...

Αν έχει κάποιος πάει στο γκοτσο της Μάλτας στο σημείο όπου το τέως παράθυρο, θα κρίνει ότι 11 ώρες ταξίδι απο το Δουβλίνο δεν αξίζει..

Βλέπεις βέβαια, θα μου πει κάποιος ,την εξοχή της Ιρλανδίας αλλά την είχα ψιλοδει στο δίωρο ταξίδι Μπέλφαστ Δουβλινο.

Οπότε κρίμα για τα βουνά γουικλοου...

katkats likes this.