Ιρλανδία Ίσως το καλύτερο ταξίδι μου μέχρι σήμερα... Ιρλανδία...

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Καλή αρχη στην Αγγλία, όλα καλά να σας πάνε!! :) Ιρλανδία να πάτε οπωσδήποτε! Εμείς σκεφτόμαστε να ξαναπαμε γιατί έχει πολλά ακόμα να δούμε!
Ευχαριστούμε πολύ echo μου. Όταν θα έρθει η ώρα θα μου δώσεις και τις πολύτιμες συμβουλές σου για το ταξίδι αυτό :)
 
Μηνύματα
1.990
Likes
6.322
Και με την ευκαιρία ενός ακόμη διαγωνισμού για την ιστορία του μήνα, έπεσα σ' έναν από τους προορισμούς - στόχους για εμένα!! Πολύ ωραία περιγραφή, και αυτή η μουντάδα στις φωτογραφίες... :rolleyes: Λίγη υπομονή, του χρόνου με υγεία μάλλον πάμε.. Συγχαρητήρια λοιπόν!! ;)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Και με την ευκαιρία ενός ακόμη διαγωνισμού για την ιστορία του μήνα, έπεσα σ' έναν από τους προορισμούς - στόχους για εμένα!! Πολύ ωραία περιγραφή, και αυτή η μουντάδα στις φωτογραφίες... :rolleyes: Λίγη υπομονή, του χρόνου με υγεία μάλλον πάμε.. Συγχαρητήρια λοιπόν!! ;)
Ευχαριστώ πολύ!! :) Με το καλό να πάτε και σίγουρα θα σας αρέσει.. Παραμένει μία από τις πιο όμορφες χώρες που έχω δει!
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
Και εγω ξαναδιαβασα την ιστορία σου λογω του διαγωνισμου .
Εχω βγαλει εισιτηριο για 20-27 Ιουνιου με απευθειαν πτηση της Aegean αλλά δυστυχως μάλλον δεν θα παω . Θα ρωτησω αυτες τις μερες τι θα μου επιστραφει απο φορους άμα ακυρωσω και αν δεν αξιζει το κόπο θα το χαρισω σε οποιον θελει αρκει να πληρωσει την αλλαγή ονόματος .
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Και εγω ξαναδιαβασα την ιστορία σου λογω του διαγωνισμου .
Εχω βγαλει εισιτηριο για 20-27 Ιουνιου με απευθειαν πτηση της Aegean αλλά δυστυχως μάλλον δεν θα παω . Θα ρωτησω αυτες τις μερες τι θα μου επιστραφει απο φορους άμα ακυρωσω και αν δεν αξιζει το κόπο θα το χαρισω σε οποιον θελει αρκει να πληρωσει την αλλαγή ονόματος .
Πολύ κρίμα Kiki που δε θα μπορέσεις να πας.. Μακάρι να σου έρθουν όλα ευνοϊκά και να κάνεις αυτό το ταξίδι.. Η περίοδος που έκλεισες είναι η ιδανικότερη!
Οσο για το εισιτήριο έχω την εντύπωση ότι η aegean δεν επιτρέπει αλλαγή ονόματος..
 

duty_free

Member
Μηνύματα
895
Likes
3.079
Όσον αφορά το ντιμπέιτ μοχερια - γουικλοου... Πήγα στο πρώτο...

Αν έχει κάποιος πάει στο γκοτσο της Μάλτας στο σημείο όπου το τέως παράθυρο, θα κρίνει ότι 11 ώρες ταξίδι απο το Δουβλίνο δεν αξίζει..

Βλέπεις βέβαια, θα μου πει κάποιος ,την εξοχή της Ιρλανδίας αλλά την είχα ψιλοδει στο δίωρο ταξίδι Μπέλφαστ Δουβλινο.

Οπότε κρίμα για τα βουνά γουικλοου...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.813
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom