Ιρλανδία Ίσως το καλύτερο ταξίδι μου μέχρι σήμερα... Ιρλανδία...

underwater

Member
Μηνύματα
2.702
Likes
11.121
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Ναι και γω χτες το είδα ότι χάθηκαν τα λινκ με όλες τις φωτογραφίες (που ήταν μέσω facebook.) Aυτό συνέβη σε όλες τις ιστορίες μου.. Προσπαθώ να βρω άκρη αλλά σύμφωνα με τον Defkalion μόνο αν βοηθήσει κάποιος mod μπορώ να ξαναβάλω τις φωτογραφίες..Όντως χωρίς εικόνες οι ιστορίες μου δεν έχουν νόημα..:(
Μην στενοχωριέσαι! Θα σου πρότεινα να ανεβάζεις τις φωτός που βάζεις στις ιστορίες σου είτε στη gallery του travelstories, είτε σε κάποια αμιγώς φωτογραφική σελίδα (εγώ χρησιμοποιώ το flickr). Τα link από εκεί δύσκολα θα δημιουργήσουν προβλήματα.
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Μην στενοχωριέσαι! Θα σου πρότεινα να ανεβάζεις τις φωτός που βάζεις στις ιστορίες σου είτε στη gallery του travelstories, είτε σε κάποια αμιγώς φωτογραφική σελίδα (εγώ χρησιμοποιώ το flickr). Τα link από εκεί δύσκολα θα δημιουργήσουν προβλήματα.
Ευχαριστώ! :) Από δω και πέρα θα το κάνω.. Αλλά οι προηγούμενες ιστορίες δε γινεται να διορθωθούν να δε βαλει κάποιος mod τα καινούρια λινκ από τις φωτος που θα ξανανεβάσω στη θέση των παλιών..Αυτο ειναι το προβλημα δυστυχως..
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Ναι και γω χτες το είδα ότι χάθηκαν τα λινκ με όλες τις φωτογραφίες (που ήταν μέσω facebook.) Aυτό συνέβη σε όλες τις ιστορίες μου.. Προσπαθώ να βρω άκρη αλλά σύμφωνα με τον Defkalion μόνο αν βοηθήσει κάποιος mod μπορώ να ξαναβάλω τις φωτογραφίες..Όντως χωρίς εικόνες οι ιστορίες μου δεν έχουν νόημα..:(
Παρουσα!:D:D
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Elenara μου τώρα είδα το μήνυμα! Ευχαριστώ πολύ που θα βοηθήσεις! Θα ξεκινήσω για μια μια ιστορία να ανεβάζω αλλού τις φώτος και θα σου στείλω σε προσωπικό μήνυμα τα νέα λινκς! Λέω να ξεκινήσω με αυτή..
Και πάλι χίλια ευχαριστώ!
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
για ριξτε μια ματια ειναι οκ οι φωτογραφιες τωρα;:D
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Κατατοπιστικότατη η ιστορία σου και βεβαίως οι φωτογραφίες. Και φοβερός ο προγραμματισμός του ταξιδιού. Λες να βάλω και Ιρλανδία στο πρόγραμμα? Αυτή η "ανάποδη" οδήγηση με χαλάει αφάνταστα...
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Κατατοπιστικότατη η ιστορία σου και βεβαίως οι φωτογραφίες. Και φοβερός ο προγραμματισμός του ταξιδιού. Λες να βάλω και Ιρλανδία στο πρόγραμμα? Αυτή η "ανάποδη" οδήγηση με χαλάει αφάνταστα...
Το καταλαβαίνω για την οδήγηση αλλά δυστυχώς χωρίς αυτοκίνητο είναι δύσκολο να προγραμματίσεις ταξίδι και να δεις την εξοχή τους.. Αν το αποφασίσεις ότι πληροφορίες θελήσεις ευχαρίστως να βοηθήσω.. :)
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Πολύ καλή η ιστορία σου με πανέμορφες φωτογραφίες! Εμένα μου άρεσε πολύ και η μουντίλα... Τελικά πάντα η φύση κλέβει την παράσταση :)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Πολύ καλή η ιστορία σου με πανέμορφες φωτογραφίες! Εμένα μου άρεσε πολύ και η μουντίλα... Τελικά πάντα η φύση κλέβει την παράσταση :)
Σ'ευχαριστώ Μαχούλα! Ναναι καλά η Ελενάρα που ξαναπρόθεσε τις φωτογραφίες! Η μουντίλα μια χαρά ήταν στην πόλη αλλά στις εξορμήσεις στη φύση προτιμώ καλό καιρό! Οι φωτογραφίες βγαίνουν καλύτερες και δε πατάς και μεσα στις λάσπες!:D
 

Kanel28

Moderator
Μηνύματα
1.431
Likes
2.428
Επόμενο Ταξίδι
Εδιμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Πολύ όμορφη ιστορία αγαπημένη μου echo. Καθόμουν και χάζευα με τις ώρες τις φωτογραφίες. Πλέον είμαι πεπεισμένη ότι το πρώτο μας ταξίδι αφού εγκατασταθούμε στην Αγγλία θα είναι Ιρλανδία δαγκωτό... :)
 

echo2011

Member
Μηνύματα
2.398
Likes
3.571
Πολύ όμορφη ιστορία αγαπημένη μου echo. Καθόμουν και χάζευα με τις ώρες τις φωτογραφίες. Πλέον είμαι πεπεισμένη ότι το πρώτο μας ταξίδι αφού εγκατασταθούμε στην Αγγλία θα είναι Ιρλανδία δαγκωτό... :)
Καλή αρχη στην Αγγλία, όλα καλά να σας πάνε!! :) Ιρλανδία να πάτε οπωσδήποτε! Εμείς σκεφτόμαστε να ξαναπαμε γιατί έχει πολλά ακόμα να δούμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.648
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom