Όλες οι προσφορές για Black Friday 2017

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Μέσα απο το site της RyanAir που το βρίσκεις το link? Γιατι που προσπαθώ με πετάει σε site ryanair.com/ie και μου δείχνει προσφορές για Δουβλίνο μόνο! Το ίδιο και στα ενημερωτικά email που λαμβάνω! Μπορεί να γίνει απο κάπου αλλαγή και να μπεί η Ελλάδα default ?
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.554
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Μέσα απο το site της RyanAir που το βρίσκεις το link? Γιατι που προσπαθώ με πετάει σε site ryanair.com/ie και μου δείχνει προσφορές για Δουβλίνο μόνο! Το ίδιο και στα ενημερωτικά email που λαμβάνω! Μπορεί να γίνει απο κάπου αλλαγή και να μπεί η Ελλάδα default ?
Άνοιξε κανονικά το site της ryan, ό,τι προσφορά έχει θα σου τη δείξει κανονικά πια. Αυτό το είχα βάλει τις πρώτες πρωινές ώρες της 22/11 που ακόμα δεν είχε ανακοινωθεί η προσφορά.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Ξενοδοχείο στο Παρίσι.Σε καλή τοποθεσία αλλά κάπως ακριβό.


Black Friday, get ready from the 24th to the 26th of November!



· Black friday from the 24th to the 26th of November 2017



Breakfast offered for all booking only on our website!

It is on our official website! Or for those who prefer, by phone or email:

· Online Booking

· E-mail

· Tel: +33 1 43 26 66 44



Our sister hotel
The Hotel Sainte-Beuve also welcomes you in the very heart of the 6th district






Black friday from the 24th to the 26th of November 2017

Take advantage of our blackfriday offers on our website from the 24th to the 26th of November!


Insert the code BLACKFRIDAY on our website to be able to benefit a free night. By 1 night, get one free!

Book from the 24th to the 26 of November 2017, for bookings in November to the end of February.


Insert the VIPFRIDAY code on our website and we offer you a VIP welcome, with Champagne, macarons and offered mini bar. Your are our guests.

Book from the 24th to 26th of November 2017, for bookings in November to the end of February, minimum stay of 2 nights.


Get to www.hoteldesacademies.com, select your dates and insert the promotion code.







 
Last edited by a moderator:

paefstra

Member
Μηνύματα
12.936
Likes
40.784
Μπήκε το 1€ της Volotea αλλά αφορά ως επί το πλείστον εσωτερικές πτήσεις σε Γαλλία, Ισπανία, Ιταλία :(

Γιατί @paefstra, γιατί? :cry:
Γιατί δεν προωθεί μάλλον τα δρομολόγια από Ελλάδα ως νέα; Πέρσι ήδη είχε βάλει προσφορά με 5 ευρα τον Σεπτέμβρη πριν τα μόνοευρα τον Νοέμβρη. Η προώθηση του Αθήνα Βερονα με 9 ευρώ έτρεξε ήδη.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.013
Likes
6.395
Γιατί δεν προωθεί μάλλον τα δρομολόγια από Ελλάδα ως νέα; Πέρσι ήδη είχε βάλει προσφορά με 5 ευρα τον Σεπτέμβρη πριν τα μόνοευρα τον Νοέμβρη. Η προώθηση του Αθήνα Βερονα με 9 ευρώ έτρεξε ήδη.
Νομίζω τα 1ευρα είναι για πτήσεις μέχρι Απρίλιο.
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Νομίζω τα 1ευρα είναι για πτήσεις μέχρι Απρίλιο.
1€ και 5€ απο Αθήνα ??!

Για Σάουθ, Τενερίφη · Νάντη που έκανα ενα search και μου έβγαλε αποτέλεσμα με πτήση 1€, στο επόμενο step μπήκαν φόροι? και η τιμή πήγε στα 27€.
 

DELIDEB

Member
Μηνύματα
70
Likes
102
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παταγονία
Black Friday Ξενοδοχεία: έως -40% στα NH- Hotels για εγγεγραμμένα μέλη και διαμονή πριν την 1η Μαϊου 2018. Κρατήσεις έως Κυριακή 26/11.
https://www.nh-hotels.com/

Σε άλλο σημείο λέει και για 15 ευρώ επιστροφή μετά την 1η διανυκτερευση: https://www.nh-hotels.com/nhrewards
Δεν ξέρω αν υπάρχουν πιο ειδικοί όροι για την επιστροφή, πάντως στο site γράφει "15 euros after your next stay - just for signing up in NH Rewards".

Οπότε αν κάποιος εγγραφεί τώρα ως μέλος, μπορεί να έχει διπλό όφελος.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.743
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom