Όνειρο ζωής

ilias827

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
γεια σας.ονομαζομαι ηλιας και ειμαι 28 ετων..ενα ονειρο με κυνηγαει απο μικρο παιδι και τα τελευταια χρονια τεινει να γινει εμμονη..η μεταναστευση στις ΗΠΑ και πιο συγκεκριμμενα στη νεα υορκη...ειμαι πολυ απογοητευμενος απο την χωρα που ζω και μεγαλωσα,την αγαπω αλλα το μυαλλο μου και η καρδια μου ειναι στην νεα υορκη.δεν ξερω τον λογο για τον οποιο ξεκινησα να το σκεφτομαι ομως το μονο σιγουρο ειναι πως επειδη στην ζωη μου μεχρι στιγμης πολλα ονειρα πηγαν χαμμενα,αυτο δεν θα το αφησω να παει χαμμενο...θα ηθελα την βοηθεια σας οποιουδηποτε θα μπορουσε να με συμβουλεψει..να ειστε ολοι καλα
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Καλημερα ilias827 κ καλως ηρθες!
Το μηνυμα σου θα διαγραφει γιατι απαγορευονται τα greeklish, γι αυτο καλυτερα να το ξαναγραψεις χρησιμοποιωντας ελληνικους χαρακτηρες.

Κακου διαβασα το εξης: "Αν μπορεις να το ονειρευτεις, μπορεις και τα νο κανεις!"
 

ilias827

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
πως μπορω να το ξαναγραψω?σορυ αλλα ειμαι καινουργιος και εχω χαθει....
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
πως μπορω να το ξαναγραψω?σορυ αλλα ειμαι καινουργιος και εχω χαθει....
Με ελληνικους χαρακτηρες οπως ακριβως εγραψες το τελευταιο μηνυμα.Μπραβο και καλως ηρθες.
 

canf

Member
Μηνύματα
735
Likes
218
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Ισπανίας
welcome!!!

καλη επιτυχια στα σχεδια σου ;)

καλυτερα να κανεις κατι που θες πολυ...παρα να αναρωτιεσαι παντα πως θα ηταν...
 

ilias827

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
χαιρομαι πολυ που υπαρχουν ακομα ανθρωποι που δεν καταδικαζουν τετοια ονειρα.σας ευχαριστω πολυ
 

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
καλωσηρθες Ηλια,
οι "ειδικοι" θα σου απαντησουν...αλλα μπορεις να διαβασεις στο φορουμ πολλα για τη νεα υορκη ....ξεκινα λοιπον.
ευχομαι να πραγματοποιησεις το ονειρο σου!!!!!!!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες .
Ευχομαι να πραγματοποιησεις το ονειρο σου.Ειναι λιγο δυσκολες βεβαια οι διαδικασιες για να καταφερεις να παραμεινεις μονιμα εκει.
Βαλε στην αναζητηση λεξεις-κλειδια οπως: Μονιμη διαμονη..μονιμη κατοικια...και θα βρεις θεματα.Εχει ξανασυζητηθει εδω μεσα παρομοιο θεμα.
 

efi.hania

Member
Μηνύματα
624
Likes
938
Ταξίδι-Όνειρο
papua
Ηλια welcome μια χαρα το ονειρο και καλα θα κανεις να πας,πες μας ομως...εχεις απο καπου να ξεκινησεις?εχεις υπ οψην καπου να μεινεις για το πρωτο καιρο?εχεις υπ οψην καποια δουλεια εστω για να ξεκινησεις?η πας τελειως χυμα...?ειναι ακριβη η νεα υορκη για να ζεις,θες μια καβαντζα καλη μεχρι να τακτοποιηθεις
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Καλώς ήρθες!
Γιατί δεν κάνεις πρώτα ένα ταξιδί στη Ν.Υ.;Nα δεις και πως είναι τα πράγματα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom