Ηνωμένο Βασίλειο Όταν κάποιος βαρεθεί το Λονδίνο, έχει βαρεθεί τη ζώη....

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Πολύ καλές οι οδηγίες/συμβουλές σου! θα μου χρειαστούν σίγουρα!!! Κι εμείς για τα κέρινα κλείσαμε από τοο ιντερνετ αλλά πήραμε ένα κόμπο πακέτο που συνδυαζει τα κέρινα, το ενυδρείο, το dungeon (αν γράφεται έτσι) και φυσικά το london eye! Άντε και καλά να περάσουμε!!!!!!!!!
το ντανζεον ειναι πολυ μουφια..αξιζει μονο για δυο λεπτα...θα καταλαβεις τι εννοω...κ εμεις αυτο το πακετακι ειχαμε παρει και τα 3 στα 4 αξιζουν πραγματικα..πολυ καλο ειναι αυτο που βρισκεται απεναντι απο το ντανζεον(ιστοριες του λοντον μπριτζ η καπως ετσι...)Πραγματικα μπορει να χαλασαμε 50 λιρες μαζι με την φωτο δυο ατομα αλλα ηταν σιγουρα απο τις πιο τελειες εμπειριες της ζωης μου...
Καλα να περασετε!!!!!!!!!
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αίγυπτος
Εγώ έχει λίγες μέρες που γύρισα και θέλω να ξαναφύγω! Και παραδόξως το βρήκα ηλιόλουστο και πανέμορφο! Το Hyde Park τέλειο, στρώσαμε κουβέρτα και ήπιαμε καφεδάκι μέσα στη λιακάδα και σε όλο το πάρκο έβλεπες κόσμο που διάβαζε βιβλία, ρέμβαζε, έκανε τζόκιγκ...κλπ...πως γίνεται στα δικά μας πάρκα; καμία σχέση! Είδαμε και θέατρο επίσης, το Φάντασμα της Όπερας που παρά τις τσιμπιμένες τιμές αξίζει με 1000! Μοναδικά σκηνικά, κουστούμια και καλές ερμηνείες!
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αίγυπτος
το ντανζεον ειναι πολυ μουφια..αξιζει μονο για δυο λεπτα...θα καταλαβεις τι εννοω...κ εμεις αυτο το πακετακι ειχαμε παρει και τα 3 στα 4 αξιζουν πραγματικα..πολυ καλο ειναι αυτο που βρισκεται απεναντι απο το ντανζεον(ιστοριες του λοντον μπριτζ η καπως ετσι...)Πραγματικα μπορει να χαλασαμε 50 λιρες μαζι με την φωτο δυο ατομα αλλα ηταν σιγουρα απο τις πιο τελειες εμπειριες της ζωης μου...
Καλα να περασετε!!!!!!!!!
Συμφωνώ απόλυτα για το dungeon! Μα όταν λέμε η απόλυτη μπαρούφα...η απόλυτη όμως! Λες πότε θα τελειώσει...δεν αντέχω άλλο....όχι φόβο...αλλά πρήξιμο!!!! Το άλλο που λες δεν το χα στα υπόψιν μου! Θα το χω όμως για την επόμενη φορα! Γιατί θα ξαναπάω στα σίγουρα!!!!! Τί είναι ακριβώς;
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Εγώ έχει λίγες μέρες που γύρισα και θέλω να ξαναφύγω! Και παραδόξως το βρήκα ηλιόλουστο και πανέμορφο! Το Hyde Park τέλειο, στρώσαμε κουβέρτα και ήπιαμε καφεδάκι μέσα στη λιακάδα και σε όλο το πάρκο έβλεπες κόσμο που διάβαζε βιβλία, ρέμβαζε, έκανε τζόκιγκ...κλπ...πως γίνεται στα δικά μας πάρκα; καμία σχέση! Είδαμε και θέατρο επίσης, το Φάντασμα της Όπερας που παρά τις τσιμπιμένες τιμές αξίζει με 1000! Μοναδικά σκηνικά, κουστούμια και καλές ερμηνείες!


Κι εγώ άνετα πάω Λονδίνο ξανά και τέτοια εποχή πάλι, δεν με πειράζει και νομίζω όταν θα έρθει εκείνη η ώρα θα έχω ένα θέμα με τα θέατρα! Δεν θα ξέρω ποιο να πρωτοδιαλέξω!
Πρώτη σου φορά στο Λονδίνο?
Καλά αν αρχίσουμε τις συγκρίσεις με τα δικά μας πάρκα θα χαθεί η μπάλα!
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Συμφωνώ απόλυτα για το dungeon! Μα όταν λέμε η απόλυτη μπαρούφα...η απόλυτη όμως! Λες πότε θα τελειώσει...δεν αντέχω άλλο....όχι φόβο...αλλά πρήξιμο!!!! Το άλλο που λες δεν το χα στα υπόψιν μου! Θα το χω όμως για την επόμενη φορα! Γιατί θα ξαναπάω στα σίγουρα!!!!! Τί είναι ακριβώς;
Και εμεις θα παμε σιγουρα...Δεν αρκει μια φορα για το Λονδινο....Κ εμεις θελαμε να κατσουμε στο παρκο αλλα δεν ειχαμε κατι μαζι μας κ τωρα ετσι χυμα δεν ελεγε....Οσον αφορα το αλλο ειναι ακριβως απεναντι απο το ντανζεον...οταν βγηκαμε απο το σταθμο μας εδωσαν τα φυλλαδια κ ηταν ακριβως απεναντι!!
ηταν απλα τελειο....
The London Bridge Experience & The London Tombs | The Number One London Scare Attraction
Απλα ομως καταπληκτικο...Στην αρχη λιγο βλακεια ειδικα αν τα αγγλικα σου δεν ειναι πολυ καλα αλλα μεταααα.....οπως ειπα ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αίγυπτος
The London Bridge Experience & The London Tombs | The Number One London Scare Attraction
Απλα ομως καταπληκτικο...Στην αρχη λιγο βλακεια ειδικα αν τα αγγλικα σου δεν ειναι πολυ καλα αλλα μεταααα.....οπως ειπα ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!
Τρομάζεις δηλαδή; θα το κοιτάξω λοιπόν!!! Αν και είπες πως είναι λίγο τσιμπημένη η τιμή αλλά αν αξίζει....!!!
 

laki

Member
Μηνύματα
138
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
Παρισιιιιιι........
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ολη η Γη,μπορω;;;;
Αν τρομαζεις λεει??????χαχαχα....Ενα θα σου πω αν εχεις κλειστοφοβια,καρδια,αν εισαι εγκυος και αλλα τετοια ωραια δεν σε αφηνουν να συνεχισεις...Βλακεια βεβαια γιατι μετα ειναι το ζουμι..Γι αυτο προσεξε να μην ειναι καποιος με τα παραπανω μαζι γιατι θα πανε χαμενα τα λεφτα!!!!!!!!!!
Αχ αχ Λονδινο!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αίγυπτος
αχ γιατί με κάνεις έτσι τώρα.....θέλωωωωωω! ΡΕ στο ντουντζον....ούτε κιχ δεν έβγαλα!!!! μα πόσο πατάτα πια!!??οι ηθοποιοί...τόσο βαρετοί....η βάρκα θα μπορούσε να αξίζει αν το χαν στημμένο αλλιώς....και η ελεύθερη πτώση αν επίσης ήταν αλλιώς...γενικά...έλεοςς! ΣΤο μανταμ τισο, μακράν καλύτερο ήταν το happening κ ας είχε μικρότερη διάρκεια!! Όσο για το 4d...μπορώ να πω πως άξιζε πιο πολύ κι από τα κέρινα!
 

sophakos

Member
Μηνύματα
135
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία κ δε συμμαζεύεσαι!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αίγυπτος
Κι εγώ άνετα πάω Λονδίνο ξανά και τέτοια εποχή πάλι, δεν με πειράζει και νομίζω όταν θα έρθει εκείνη η ώρα θα έχω ένα θέμα με τα θέατρα! Δεν θα ξέρω ποιο να πρωτοδιαλέξω!
Πρώτη σου φορά στο Λονδίνο?
Καλά αν αρχίσουμε τις συγκρίσεις με τα δικά μας πάρκα θα χαθεί η μπάλα!
Ναι, πρώτη μου φορά! Και η φάση είναι πως στην αρχή δε μου άρεσε! Είχα πάει πριν κάτι μέρες Βερολίνο και Βιέννη και το Λονδίνο μου φαινόταν πιο...οτι να ναι να το πω; πιο βρώμικο...με πολλούς ξένους...που έλεγα, έτσι είναι;Εντάξει, το είδα μία φορά, δεν θέλω να ξαναρθω! Αλλά μου την φύλαγε το άτιμο...όσο περνούσαν οι μέρες...τόσο πιο πολύ μου άρεσε που το αγάπησα στο τέλος και δεν θέλαμε να φύγουμε!!!!
Όσο για τα θέατρα....το φάντασμα της όπερας είναι τέλειο!!!! Με πραγματικά απίστευτα σκηνικά, λες και βλέπεις την ταινία!!!!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
Ναι, πρώτη μου φορά! Και η φάση είναι πως στην αρχή δε μου άρεσε! Είχα πάει πριν κάτι μέρες Βερολίνο και Βιέννη και το Λονδίνο μου φαινόταν πιο...οτι να ναι να το πω; πιο βρώμικο...με πολλούς ξένους...που έλεγα, έτσι είναι;Εντάξει, το είδα μία φορά, δεν θέλω να ξαναρθω! Αλλά μου την φύλαγε το άτιμο...όσο περνούσαν οι μέρες...τόσο πιο πολύ μου άρεσε που το αγάπησα στο τέλος και δεν θέλαμε να φύγουμε!!!!
Όσο για τα θέατρα....το φάντασμα της όπερας είναι τέλειο!!!! Με πραγματικά απίστευτα σκηνικά, λες και βλέπεις την ταινία!!!!

Εντάξει για σένα μπορεί να μην ήταν έρωτας με την πρώτη ματιά αλλά σε κέρδισε! Εμένα πάντως κάθε άλλο παρά βρώμικο μου φάνηκε το Λονδίνο, σε σχέση κιόλας με Παρίσι και Ρώμη, το Λονδίνο μου φάνηκε καθαρό. Ήταν όμορφα και είδα στο Λονδίνο όλα αυτά που περίμενα να δώ, ίσως και πολλά περισσότερα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.635
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom