1. Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Απρίλιο - Ιούνιο 2016! Κάντε κλικ εδώ!
Απόκρυψη ανακοίνωσης
Με την πλοήγησή σας στο Travelstories.gr αποδέχεστε τη χρήστη cookies που ενισχύουν την εμπειρία χρήσης. -- ΟΚ --

Αυστρία Γερμανία Ελβετία Τσεχική Δημοκρατία "...Ό,τι αγαπώ είναι το πιστόνι σε κίνηση..."

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ταξιδιωτικές Ιστορίες - Ευρώπη' που ξεκίνησε από το μέλος VADIM, στις 17 Ιανουαρίου 2019.

1. VADIM

VADIM Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Motoeurope 2019
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Μοτοτουρ Αυστραλία
    Σ' ευχαριστώ θερμά για τα καλά σου λόγια!! Μήπως ήρθε η ώρα να διαβάσω κι εγώ το πρώτο σου ταξιδιωτικό άρθρο εδώ στο forum από τα ωραία ταξίδια σου?

2. Kasiopia

Kasiopia New Member

Απίστευτο, ζηλευτό road trip. Με πήρες μαζί σου στο ταξίδι σου με το κείμενό σου, τις φωτογραφίες σου αλλά και με τα επαγγελματικά σου βιντεάκια. Και πόσο όμορφη μουσική υπόκρουση! Σ' ευχαριστώ!!!

3. fenia42

fenia42 Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Λίβανος
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
    Αν και η Ευρώπη έχει πάψει από καιρό να με θέλγει, ομολογώ πως η ιστορία σου με γαλήνεψε και με μάγεψε. Τελικά σα το ταξίδι με μηχανή δεν έχει!

4. VADIM

VADIM Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Motoeurope 2019
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Μοτοτουρ Αυστραλία
    Εγώ σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Χαίρομαι που απόλαυσες το ταξιδιωτικό μου και ιδιαίτερα τα βιντεάκια μου, στα οποία ομολογώ "ρίχνω" αρκετή δουλειά για καλό αποτέλεσμα.

5. VADIM

VADIM Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Motoeurope 2019
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Μοτοτουρ Αυστραλία
    Σ' ευχαριστώ fenia42! Αγαπώ ακόμη την Ευρώπη (και βέβαια λατρεύω Αφρική, Ασία) με τις λέξεις που αναφέρεις στο μήνυμά σου: πάντα με γαληνεύει και με μαγεύει. Όσο για τη δεύτερη παρατήρησή σου, επαυξάνω ανυπομονώντας από τώρα για τη μέρα που θα ξεκινήσω το Motoeurope 2019.

6. silversurfer

silversurfer Moderator

Επόμενο Ταξίδι:
    Καύκασος
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Γύρος Του Κόσμου
  7. dimaq

dimaq Member

Επόμενο Ταξίδι:
    ΜΑΔΡΙΤΗ
    Πολυ ωραια ιστορια και καταπληκτικα βιντεο. Μου ανοιξες την ορεξη για νεα ταξιδια στα μαγευτικα μερη που πηγες.

8. VADIM

VADIM Member

Επόμενο Ταξίδι:
    Motoeurope 2019
    Ονειρεμένο Ταξίδι:
    Μοτοτουρ Αυστραλία
    Σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια και ιδιαίτερα για τα βίντεό μου!

dimaq likes this.