ΑΠΕΡΓΙΑ ΣΤΑ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ??

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.145
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Πες σ αυτη τη φιλη σου αμα την πιασω απ' τπ μαλλι...
 

heraklion

Member
Μηνύματα
92
Likes
16
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
:xmas_evil::xmas_evil:
Θα τρελαθώ.......έκλεισα εισιτήρια 26/12 για Λονδίνο, ελπίζω να μην έχει απεργία.....όπως ελπίζω να μην είναι κλειστά τα αεροδρόμια λόγω καιρού...
είδατε τι γίνεται στην ευρώπη με τους χιονιάδες?????
κι εμείς σήμερα Ηράκλειο είχαμε 27 βαθμούς..........
 

htz_markos

Member
Μηνύματα
39
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο-Αμστερνταμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κέιπ Τάουν
Εγώ μόνο για τις 15/12 έχω ακούσει για σίγουρη απεργία... Ελπίζω όμως να μην ισχύει γιατι κατεβαίνω Ηράκλειο 24/12... Ας δώσει να μη γίνει και άλλους τους φάνε τα αεροδρόμια κι άλλους τα καταστρώματα... Pfff
 

penthesilia

Member
Μηνύματα
108
Likes
16
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
ΖΑΝΖΙΒΑΡΗ
Ούτε κι εγώ έχω ακούσει κάτι. Λέτε αντί για παραμονή Χριστουγέννων να γίνει παραμονή Πρωτοχρονιάς; Γιατί εκεί κι αν θα γελάσουμε!!! Πάντως ό,τι και να γίνει το σίγουρο είναι ότι σε περίπτωση απεργίας στο αεροδρόμιο θα πληρωθούν τα σπασμένα ολόκληρης της χρονιάς!!!!:xmas_evil:

Προς το παρόν θετική σκέψη!!!:xmas_biggrin:
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
Εγώ μόνο για τις 15/12 έχω ακούσει για σίγουρη απεργία

εσύ απο που εχεις ακούσει σίγουρη απέργία γα 15/12...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Παιδια μου προτεινω αυτο το θεμα να κλειδωθει γιατι παιζει με τα νευρα μας.
Συμφωνειτε?
Πεταω στις 3/1/2011 και απο τα λεγε λεγε ..εχω αρχισει να φοβαμαι και για τοτε....
Lock!Lock!
 

dreamer

Member
Μηνύματα
76
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
λατρεμένο Παρίσι ξανά...
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία..Γη του Πυρός
Παιδια μου προτεινω αυτο το θεμα να κλειδωθει γιατι παιζει με τα νευρα μας.
Συμφωνειτε?
Πεταω στις 3/1/2011 και απο τα λεγε λεγε ..εχω αρχισει να φοβαμαι και για τοτε....
Lock!Lock!
ναι ναι ναι! συμφωνώ απόλυτα. Όταν υπάρξει σαφής και σίγουρη ενημέρωση, ας ξανανοίξει. Όταν βλέπω νέα δημοσίευση στο θέμα, καρδιοχτυπω :xmas_rolleyes:
 

manos_XP

Member
Μηνύματα
18
Likes
6
Εγώ μόνο για τις 15/12 έχω ακούσει για σίγουρη απεργία

εσύ απο που εχεις ακούσει σίγουρη απέργία γα 15/12...
Πεταω 15/12 για Μοναχο με aegean.Πηρα το απογευμα σημερα στα γραφεια τουσ να ρωτησω.Μου ειπαν δεν υπαρχει επισημη ανακοινωση.Ισως γινει στις 15/12,ισως ειναι 4ωρη σταση οπως κανουν καποιες φορες,ισως να μην γινει και καθολου.Με φωτισε....Επισης μου ανεφερε οτι αν συμβει απεργια θα το ξερουν περιπου 2-3 μερες νωριτερα για σιγουρα για οποιαδηποτε πιθανη αλλαγη πτησης.

Επειτα πηρα στα γραφεια των ελεγκτων εναεριας κυκλοφοριας.Το σηκωσε ενας βαρβαρος.Τον ρωτησα πολυ ευγενικα για την πληροφορια που εχω ακουσει και αν ισχυει.Η απαντηση :"Εσυ τι εισαι"?"Ιδιωτης" απαντησα."Ονομα,ονομα πες μου".Αφου του ειπα ασυναισθητα ονομα χωρις να το πολυσκεφτω αν και ισως να μην επρεπε γιατι δεν του επεφτε και λογος μου κανει : "Δεν ξερουμε ακομα.Θα μαθεις 1 μερα πριν.Και να κανουμε ομως λογικα θα εχουμε δικαστηρια"¨και μου το εκλεισε ...
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
μάλιστα....εγω πεταω για ζυρίχη εκείνη την μέρα...δεν ξέρω ισως πληρωσω πεναλτυ και αλλαξω την πτηση για μια μερα πρίν..θα μου στοιχισει κατι παραπανω,αλλα θα ησυχάσω και θα κερδισω μια μερα. ..με το αζημίωτο βέβαια...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom