Κούβα Αβάνα

Μηνύματα
210
Likes
859
To Otra Manera είχα δοκιμάσει και εγώ, όντως πολύ καλό. Μην σε προβληματίσει που είναι λίγο εκτός κέντρου.
Άσχετο αλλά μετά από σχεδόν δυο χρόνια συνεχίζω να βλέπω στον ύπνο μου ότι περπατάω στην Αβάνα! Άντε να δούμε πότε ξανά!
 

kongo

Member
Μηνύματα
7
Likes
3
Εσύ θα ήθελες να γεμίσει Έλληνες τουρίστες το αγαπημένο σου εστιατόριο;
Μένω Νέα Υόρκη και όταν φίλοι και φίλοι φίλων με ρωτάνε τους αναφέρω τα αγαπημένα μου. Και δεν μιλάμε για γνωστές διευθύνσεις. Μιλάμε για μπαρ-performance spaces στο brooklyn που δεν υπαρχουν πουθενά. Αλλά ίσως το φόρουμ είναι διαφορετικό. Αλλά σίγουρα σε προσωπικό μήνυμα θα μοιραζόμουν.

Τα πολύ μυστικά δεν τα λέω, αλλά οποιοδήποτε από τα παρακάτω δεν αποτυγχάνει:
Hm7
Otra manera
Mediterráneo habana
Ευχαριστώ ! Αυτές είναι πολύ καλές επιλογές για fine dining. Σίγουρα θα δοκιμάσουμε κάποια. Σε περισσότερο χύμα υπάρχει καμία πρόταση; Σαν ταβερνάκι;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μένω Νέα Υόρκη και όταν φίλοι και φίλοι φίλων με ρωτάνε τους αναφέρω τα αγαπημένα μου. Και δεν μιλάμε για γνωστές διευθύνσεις. Μιλάμε για μπαρ-performance spaces στο brooklyn που δεν υπαρχουν πουθενά. Αλλά ίσως το φόρουμ είναι διαφορετικό. Αλλά σίγουρα σε προσωπικό μήνυμα θα μοιραζόμουν.



Ευχαριστώ ! Αυτές είναι πολύ καλές επιλογές για fine dining. Σίγουρα θα δοκιμάσουμε κάποια. Σε περισσότερο χύμα υπάρχει καμία πρόταση; Σαν ταβερνάκι;
Δες το paila πίσω από το habana libre.
 

Kwnnak

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
Καλησπέρα σας,

Να ρωτήσω, γνωρίζει κάποιος που έχει wifi spots στην παλιά Αβάνα; Γιατί τα περισσότερα που βρίσκω καθώς ψάχνω είναι στο Vedado. Ευχαριστώ πολύ.
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.407
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Καλησπέρα σας,

Να ρωτήσω, γνωρίζει κάποιος που έχει wifi spots στην παλιά Αβάνα; Γιατί τα περισσότερα που βρίσκω καθώς ψάχνω είναι στο Vedado. Ευχαριστώ πολύ.
Αν θυμάμαι καλά στην πλατεία Plaza del Cristo
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλησπέρα σας,

Να ρωτήσω, γνωρίζει κάποιος που έχει wifi spots στην παλιά Αβάνα; Γιατί τα περισσότερα που βρίσκω καθώς ψάχνω είναι στο Vedado. Ευχαριστώ πολύ.
Οδός obispo μπροστά από το ambos mundos. Γενικά στην παλιά πόλη είναι λιγότερα και πιο αργά.
 

Konstantinoz

Member
Μηνύματα
157
Likes
285
Επόμενο Ταξίδι
Κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
Εκουαδορ,περου
Παιδιά καλησπέρα έχει μείνει κανείς στο hotel sevilla στην Αβάνα βρήκα καλή τιμή και σκέφτομαι ΝΑΤΟ κλεισω..επίσης ψάχνω για παρεα για Κούβα θα πάω από 10 Δεκεμβρίου έως 23 οποίος ενδιαφέρεται μπορεί να μου στειλει..
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Παιδιά καλησπέρα έχει μείνει κανείς στο hotel sevilla στην Αβάνα βρήκα καλή τιμή και σκέφτομαι ΝΑΤΟ κλεισω..
Ιο, Ιο. Πριν από χρόνια έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Καλή θέση, καταπληκτική θέα και καλτ πισίνα για δροσιά. Κανένα παράπονο, τηρουμένων των αναλογιών.

 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Κλειστό είναι. Η ροποθεσια είναι καλή, το ξενοδοχείο ολίγον χρεπι αλλά αν είναι καλή η τιμή, οκ.
 

Konstantinoz

Member
Μηνύματα
157
Likes
285
Επόμενο Ταξίδι
Κουβα
Ταξίδι-Όνειρο
Εκουαδορ,περου
Είναι 210 ευρώ για 5 βραδιά με πρωινό ολίγον χρεπι Γιώργο τι εννοείς παρατημενο?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Είναι 210 ευρώ για 5 βραδιά με πρωινό ολίγον χρεπι Γιώργο τι εννοείς παρατημενο?
Παλιό κτίριο, κάποια προβλήματα με υδραυλικά, μεντεσεδες κλπ. Για 43 ευρώ τη βραδιά θα το έπαιρνα πάντως, αν θέλετε να είστε στην παλιά πόλη. Κοιτα και τα airbnb παντως, εχει εξαιεετικα πράγματα σε αυτη την τιμη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.413
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom