Αγαπημένο ελληνικό νησί

LV24

Member
Μηνύματα
43
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Διακοπές για νεαρό ζευγάρι!!!!!!!!

Παιδιά, καλησπέρα! Θέλω επειγόντως βοήθεια! Για 3-4 μέρες που προτείνετε να πάει ένα νεαρό ερωτευμένο ζευγάρι; Τελευταία στιγμή κανονίσαμε... Θέλουμε ένα όμορφο ξενοδοχείο κοντά σε ωραία αμμουδερή παραλία και ήσυχη ;) (όχι κόσμο) και για να μη μας πιάσουν τα μελτέμια τώρα αρχές Ιούλη λέμε Ρόδο ή Ιόνιο κάπου. Τι προτείνετε; Και πού να πάμε;:roll:
 

driver01

Member
Μηνύματα
230
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
................
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω την γη απο ψηλα!!
Σκοπελο...ετσι απλα!!
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
εγω θα πω μηλο(ουτε ροδο, ουτε ιονιο)!!
ειναι ο,τι πρεπει για νεαρα ερωτευμενα ζευγαρακια!!
ροδος για 3-4 μερες δεν μου φαινεται καλη ιδεα!!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Παιδιά, καλησπέρα! Θέλω επειγόντως βοήθεια! Για 3-4 μέρες που προτείνετε να πάει ένα νεαρό ερωτευμένο ζευγάρι; Τελευταία στιγμή κανονίσαμε... Θέλουμε ένα όμορφο ξενοδοχείο κοντά σε ωραία αμμουδερή παραλία και ήσυχη ;) (όχι κόσμο) και για να μη μας πιάσουν τα μελτέμια τώρα αρχές Ιούλη λέμε Ρόδο ή Ιόνιο κάπου. Τι προτείνετε; Και πού να πάμε;:roll:
Για μένα το Ιόνιο είναι μια χαρά. Προτείνω Λευκάδα ή Παξούς. Μικρά νησιά (ιδίως οι Παξοί) με ωραίες παραλίες και χωρίς πολύ κόσμο αυτή την εποχή. Και με το ατού ότι γλιτώνεις το κόστος των ακτοπλοικων εισιτηρίων.
 
Μηνύματα
774
Likes
616
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

Επαυξάνω! ΠΑΞΟΙ! Νο 1 για καθαρές παραλίες, μικρό νησί, ρομαντικότατο και, και, και...
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
για 3-4 μέρες ψηφίζω σκόπελο. καταπράσινη, μαγευτική. τα πεύκα αγγίζουν την θάλασσα. η χώρα χαλαρή για φαγητό και ποτάκι. (πριν πάρετε το πλοίο χτυπήστε και ένα τσιπουράκι στο λιμανάκι του βόλου). καλά να περάσετε
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
παιδια η σκοπελος δεν εχει αμμο....και τα παιδια ειπαν αμμουδερη παραλια.....αλλιως θα ηταν τελεια...η μηλος ειναι ομορφη και ησυχη αυτη την εποχη!
 

σαιτας

Member
Μηνύματα
696
Likes
372
Για μένα το Ιόνιο είναι μια χαρά. Προτείνω Λευκάδα ή Παξούς. Μικρά νησιά (ιδίως οι Παξοί) με ωραίες παραλίες και χωρίς πολύ κόσμο αυτή την εποχή. Και με το ατού ότι γλιτώνεις το κόστος των ακτοπλοικων εισιτηρίων.
για 3-4 μερες , δεν ειναι αρκετα μακρυα λευκαδα, παξοι ? εγω θα ελεγα κατι κοντα στον πειραια, ανδρος π.χ.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
για 3-4 μερες , δεν ειναι αρκετα μακρυα λευκαδα, παξοι ? εγω θα ελεγα κατι κοντα στον πειραια, ανδρος π.χ.

Λευκάδα είσαι σε πέντε ώρες το πολύ χωρίς πλοια και με το αυτοκίνητο σου.
Για Άνδρο πας Ραφήνα (υπολόγισε κίνηση), παίρνεις πλοιο και από εκεί πάλι οδήγηση, ανάλογα και από το που θα μείνεις.
Άσε που τη Λευκάδα τη θεωρώ πολύ πιο όμορφη από την Ανδρο και με καλύτερες παραλίες, αλλά γούστα είναι αυτά
 

vukostas

Member
Μηνύματα
20
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
ΑΛΑΣΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΟΥΙ
Συμφωνω για Λευκαδα, εκτος απο πανεμορφες παραλιες και μερη, κανεις και καμια εκδρομουλα με τα καραβακια απο Νυδρι για Κεφαλλονια ,Ιθακη κτλ. Κατι ηξερε και ο Ωνασσης που αγορασε νησι εκει.. Αν του αρεσε η πολυκοσμια στο Αιγαιο θα αγοραζε τη Γυαρο... χε, χε, χε
 

GaMaToS

Member
Μηνύματα
21
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Σαρδηνία
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Ζηλανδία
Φολεγανδρος φυσικα!!!
εδώ βάζω και εγω την ψήφο μου!!!!
με επιλαχούσα την Κρήτη που όμως δεν θεωρω νησί νησί Αιγιπελαγιτικο αλλά κάτι σαν την Ν. Ζηλανδια :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.832
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom