Άγιος Δομήνικος Αγιος Δομήνικος για 3 εβδομάδες...

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
το πιο πιθανο ειναι να χρειαστειτε τιποτα immodium, γιατι απο τα πολλα κρυα και το πολυ γαλα καρυδας που εχουν τα κοκτειλ...ξερεις...
 

Alexandros_T

Member
Μηνύματα
159
Likes
373
Επόμενο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ποιο μήνα θα πας? Με ποια αεροπορική? Πόσο το βρήκες το εισιτήριο?
Thanx
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.965
Likes
9.361
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μια γρηγορη απαντηση στις ερωτησεις σου:

Ο χρονος μου ειναι 3 εβδομαδες,φτανω στην punta cana,εχω κλεισει μονο αυτοκινητο και τιποτα άλλο...
Μια χαρα σε βρισκω , εκανες το σωστο!

Επισης punta cana αξιζει καθολου??η θα ειναι ολο all-inclusive κι ουτε προσβαση στην παραλια δεν θα εχει???
Σαφως και αξιζει , ειναι πανεμορφη παραλια , η μονη μου ενσταση ειναι ως προς τα all inclusive που ειναι κολλημενα τοιχο-τοιχο και δεν αφηνουν δρομο να περασεις. Οταν πηγα εγω η μονη προσβαση ηταν απο την playa El Cortecito (ειναι αμεσως μετα την playa Bavaro) και λιγο βορειοτερα η playa Macao.Τωρα για διαμονη δεν ξερω αν θα βρεις κατι εκτος AI.

Κι οτι μικρο ξενοδοχειο οπουδηποτε
..
Κοιτα στο Samana.Net για μικρα χοτελ στη Σαμανα.
Κοιτα στο Boca Chica Beach Dominican Republic για μικρα ηοτελ και γενικες πληροφοριες για τη νοτια ακτη.
Κοιτα στο Dominican Republic Travel Information για γενικες πληροφοριες για καθε περιοχη του νησιου που θα σε βοηθησουν να αποφασισεις πως θα κινηθεις.


..επισης εκτος απο παραλιες...τι άλλο???
Δεν καταλαβα?? Τι αλλο δηλαδη?? Go2dbeach και μην το κουνησεις απο κει!:haha:
Λοιπον εκτος απο τις παραλιες θα εβαζα στα must το Σαντιαγο και την Jarabacoa οπωσδηποτε (τη μικρη Ελβετια της καραιβικης).
Τους καταραχτες στη Jarabacoa και το Salto de Limon στη Σαμανα.
Απο την πρωτευουσα , τη Zona Colonial και αν εχεις ορεξη για μουσεια ειναι ολα μαζεμενα στην Plaza de la cultura.
Στο Bayahibe αν διαθεσεις καμια νυχτα για διαμονη , μη χασεις εκτος απο το νησι Σαονα , το Parque National del Este.

Δε θυμαμαι κατι αλλο..οτι θελεις ρωτα :)

 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Σε ευχαριστω πολυ!!!:clap:
Να δουμε αν θα καταφερω να ξεκουνησω το κ....ακι μου απο παραλια μερια!!:haha:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
2.831
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
εγω παντως δυσκολα κουνιομουν...
εκτος απο τις επισκεψεις στο beach bar για να παρω κανα banana-mama απο τον φιλο μου τον Τζιοβαννι, και να μπω στην θαλασσα δε κουνιομουν ευκολα....ουτε για φαγητο δεν πηγαιναμε....
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
239
Likes
1.275
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
απο νυχτερινη ζωη παιζει τιποτε?οχι τρελα πραγματα αλλα να εχει τιποτε μπαρακια που να κρατανε μεχρι αργα.ειναι φτηνα σχετικα η ζωη?πιο φτινα απο κουβα ας πουμε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.250
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom