Αγιο Ορος

wolf

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Πολυ καλος φιλε!ΑΝΑΛΥΤΙΚΟΤΑΤΟΣ.Τωρα περιμενω την 7η Νοεμβρη για να επισκεφτω απο κοντα αυτες τις μονες που μονο στις φωτογραφιες να τις βλεπεις ενα μυστηριο σου το βγαζουνε.Μια τελευταια ερωτηση: 100 ευρω δεν θα φτασουν για κτελ, ξενοδοχειο στην Ουρανουπολη και φερρυ για τις Μονες να παω και να γυρισω και να αγορασω κανενα κομποσκοινι;Για το δρομολογιο που προτεινεις λεω να το αλλαξω κατα καπως δηλαδη να παω πρωτα Διονυσου και Παυλου και καθως φευγω να επισκεφτω του Ξενοφωντος,για Γρηγοριου μονο απεξω θα περασω λογω της συμπεριφορας αυτου του μοναχου εν αντιθεση με τους αλλους που ηταν ευγενικοι και με πληροφορησαν και αυτοι.
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Από Θεσσαλονίκη θα φτάσουν.
 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Συνήθως κοιμάσαι και με άλλους, αν έχει κόσμο το μοναστήρι.
Εγώ ποτέ δεν έχω κλειδώσει πόρτα πάντως.
Τώρα πρεζάκια κλπ, έχω δει μερικές φορές, αλλά το πιθανότερο είναι να μη δεις κανέναν. Περισσότερο πρόβλημα θα έχεις με αγγελοκρουσμένους που βλέπουν πράγματα, η με ξεχασμένες αδερφές-μπάζα, που πάνε στο Όρος, μπας και βρουν τον άντρα των ονείρων τους.
Οι καλόγεροι αν δουν κάτι ύποπτο, τους βάζουν ξεχωριστά, αφού δεν μπορούν να τους διώξουν.
Και να ακολουθήσεις τον χρυσό κανόνα: Θα μπλέξεις μόνο αν το θέλεις.
Δηλαδή αν δεις κανέναν που δεν σου αρέσει η φάτσα του, μην έχεις ούτε κουβέντες, ούτε πολλά πολλά. Και αν σε βάλουν να κοιμηθείς μαζί του, πήγαινε στον αρχοντάρη και πες του τι φοβάσαι. Θα σε τακτοποιήσει αλλού.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.863
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom