Αγορά βαλίτσας – χειραποσκευής

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Οταν την αφησεις αφυλακτη σε ξενοδοχειο, χρειαζεται...
Οι περισσοτερες δεν κλειδωνουν; Απο σακιδια τα Csbin Max κλειδωνουν
 

emouli

Member
Μηνύματα
1.239
Likes
3.531
Ταξίδι-Όνειρο
Καταρράκτες Βικτώρια, ε;
Τι εννοείς αφύλακτη; Στον χώρο που έχουν τα ξενοδοχεία για τις αποσκευές; Εμένα πάντως δεν με νοιάζει. Με ένα βρακί πάνω ένα κάτω ούτε αυτός που θα το βουτήξει σώνεται ούτε εγώ.
Βέβαια εσύ έχεις και τις ακριβοθώρητες λεοπάρ γόβες - απαραίτητο επαγγελματικό αξεσουάρ, οπότε με τα δίκια σου ανησυχείς. :p
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Με ένα βρακί πάνω ένα κάτω ούτε αυτός που θα το βουτήξει σώνεται ούτε εγώ.
Βέβαια εσύ έχεις και τις ακριβοθώρητες λεοπάρ γόβες - απαραίτητο επαγγελματικό αξεσουάρ, οπότε με τα δίκια σου ανησυχείς. :p
Και βρακιά μεταξωτά. Αυτά φυλάω ως κόρη οφθαλμού.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
904
Likes
3.237
Οταν την αφησεις αφυλακτη σε ξενοδοχειο, χρειαζεται...
εννοεις οταν ρωταμε πληρεις (προσωπω) αγωνιας στον καψιμιτζη του χοτελιου, μηπως σας βρισκεται χωρος να αφησωμε το βασανο ωστε να βγουμε μιαν τελευταια τσαρκα στην υπεροχη (τιναγμα πετου) πολη σας πριν να φυγωμε, διαθετοντες γαργαλημα στην ακρη του βλεφαρου οπως ο Μισας τοτες στην Μοσχα που γοερεκλαιγε ο τσαμενος;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Αυτό. Η δίκη μου βλεφάριδα τα καταφέρνει άριστα στο γοργοπεταγμα βλεφαρου. Πολλά μπορεί να καταφέρει κανείς στη ζωή ετσι.
@emouli έχω αφήσει αφύλακτη βαλίτσα και σε ξεκλείδωτο διαμέρισμα απο ανάγκη, γι αυτό και δεν ξαναμένω σε διαμέρισμα. Σε ξενοδοχείο πολλές φορές σε καψιμιτζη, δεν έχει παντού δωματιάκι φύλαξης.
 

mikaelpap

Member
Μηνύματα
44
Likes
27
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΏΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
Μηνύματα
14
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
ΡΩΜΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΙΜΙ
Προτασεις για φθηνες χειραποσκευες (για ατομα που δε θελουν να διαθεσουν πολλα χρηματα και δεν θελουν επωνυμες μαρκες)
http://www.beautifulshop.eu/index.php?route=product/product&path=82&product_id=4735&ref=bestprice.gr
https://newact.gr/balitsa-tajidioy-...s-yfasmatinh-cog-054-s-mayrh?ref=bestprice.gr
http://www.beautifulshop.eu/index.php?route=product/product&path=83&product_id=5876&ref=bestprice.gr (αυτη εχω εγω)
 

Vasileti

Member
Μηνύματα
478
Likes
1.632
Ψάχνω δώρο βαλίτσες για νέα γυναίκα που προσέχει τον εαυτό της,. Μϊα καμπίνας μία μεσαία και μία μεγάλη. Το beauty case που είδα σε κάτι σετ να το πάρω? είδατε πουθενά καμιά colorful πρόταση? καλό brand.
 
Last edited:

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Το σακ βουαγιάζ με ροδάκια που έχω για χειραποσκευή μετά πώς πλένεται; Δε βλέπω να αφαιρείται το υφασμάτινο τμήμα του (δεν έχει τίποτα το πλαστικό) κι είπα να ρωτήσω μην πλύνω και τα ροδάκια και τα χαλάσω. 20κάτι ευρώ το πήρα, είναι βολικό και κυρίως ανθεκτικό.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.045
Likes
41.089
Πλένω σακίδια και ημίσκληρες βαλίτσες με ροδάκια κάθε σεζόν. Σαπουνάδα και ξέπλυμα χωρίς να μουλιασουν. Ούτε τα ροδάκια ούτε τίποτα χάλασαν.
 

Kati

Member
Μηνύματα
154
Likes
203
Πολλά like για το κόλπο, όχι μόνο ένα. Ινδία ήταν αυτή (ναι, τα κατάφερα!), να μην το ξεμπιχλιάσω; Ευχαριστώ!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.006
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom