Βουλγαρία Αγορές στο Sandanski (Σαντάνσκι) Βουλγαρίας

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ονειρεμένο Ταξίδι
αμερική
ρε βορειοελλαδιτες γιατι δε μιλατε...........................\

πεςτε στους γιατι φημιζεται....τι ψωνια και κουραφεξαλα
λές να μην ξέρουν γιατί φημίζεται?
αν το υποψιαστώ..θα πεθάνω.....:clap::clap:
 

GKCAPO

Member
Μηνύματα
767
Likes
305
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΚΑΝΑΔΑΣ-Η.Π.Α.
Σας παρακαλώ ....κόψτε το!!! Αυτή η συζήτηση είναι ....τουλάχιστον θλιβερή, για ότι "εμπόρευμα" εννοεί ο καθένας. Συγνώμη ...αλλά τέλος. Όλοι οι συχνοί και λιγότερο συχνοί (εκτός λίγων αλεξιπτωτιστών) θαμώνες του φόρουμ μας είναι ποιοτικοί (και) Άνθρωποι
 

TonyQ

Member
Μηνύματα
21
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καραϊβική
Οντως Σαντανσκι δεν αξιζει για τιποτα. Αλλα γενικοτερα η Βουλγαρια εχει πολυ καλα πραγματα σε πολυ χαμηλες τιμες. Οπως και πολυ καλο και πολυ φαι. Στους προηγουμενους forumιτες μαλλον εφταιξε το οτι δεν ηξεραν που, πως και τι. Ειμαι κατα το ημισυ Βουλγαρος και παω καθε χρονο στη Σοφια και κανω και μερικες εκδρομες. Αν ψαχτεις ή εχεις καποιον Βουλγαροφωνο εισαι κομπλε. Στην Ελλαδα παντως σε ****** καλυτερα οταν εισαι τουριστας, παρα σε οποιαδηποτε αλλη χωρα (εξαιρειται η Τουρκια). Ακατεργαστο διαμαντι απο ολες τις αποψεις η Βουλγαρια. Ο "θελω να κανω χλιδατες διακοπες με 3ψηφια μολις ευρω" τουρισμος εξ Ελλαδος θα την καταστρεψει, αλλα και καταστρεφονται πηγαινοντας με αυτην τη λογικη. Εχω δει απιστευτες γυφτιες απο ελληνες (και μονο), γιατι πολυ απλα ΟΛΟΙ πανε με αυτη τη λογικη. Οι ξενοι (ειμαι backpacker κι εχω μιλησει με αρκετους) απο Γερμανια μεχρι Ιαπωνια φευγουν με τις καλυτερες εντυπωσεις.

Πεταξε αυτες τις λογικες πριν φυγεις και μονο κερδος θα εχεις!:cool:
 

black mamba

Member
Μηνύματα
297
Likes
84
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα (!!!)
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΗΠΑ
Η εμπειρία μου από το Σαντάνσκι φρικτή. Η κατάσταση γενικώς παρακμιακή και τριτοκοσμική και από ψώνια...Ό,τι πήραμε σε παπούτσι χάλασε σε 2 μήνες. Χάλι μαύρο..
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.765
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom