Αεροδρόμια που αξίζει να αποκλειστείς

vasnorth

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.814
Συμφωνώ απόλυτα Panos_65. Πάντα στα ταξείδια για Απω Ανατολή προτιμούσα την Singapore (εμπειρία μόνο το ότι ταξίδευες με αυτή την εταιρεία!!!) για να επισκέπτομαι το Changi. Ποτέ δεν θα ξεχάσω, όταν περίμενα την επόμενη πτήση, τις αναπαυτικές σεζλονγκ που παράληλα έκανες και μασάζ, όπως και τους κυλιόμενους ιμάντες των αποσκευών όπου ανάμεσα υπήρχαν φυτά με ορχιδέες!!!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Σας έχω πει πως, μετά από 3 τράνζιτ και 1 επίσκεψη στη Σιγκαπούρη, θεωρώ το Changi κακό αεροδρόμιο? Παρεμπιπτόντως, ερχόμενος μετά από μια μέρα αποκλεισμού σε αεροδρόμιο, θεωρώ επίσης πως δεν υπάρχει απολύτως κανένα αεροδρόμιο στον κόσμο που να ήθελα να αποκλειστώ.
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Σας έχω πει πως, μετά από 3 τράνζιτ και 1 επίσκεψη στη Σιγκαπούρη, θεωρώ το Changi κακό αεροδρόμιο?
Χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης και με δεδομένο ότι σέβομαι την άποψη σου, μου κάνει μεγάλη εντύπωση ο χαρακτηρισμός "κακό" για ένα αεροδρόμιο που θεωρείται ένα από τα καλύτερα (αν όχι το καλύτερο) του Κόσμου.
Νομίζω λοιπόν πως θα πρέπει να μας πεις σε τι ακριβώς θεωρείς κακό το Changi:xmas_rolleyes::xmas_rolleyes:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Χωρίς καμία διάθεση αντιπαράθεσης και με δεδομένο ότι σέβομαι την άποψη σου, μου κάνει μεγάλη εντύπωση ο χαρακτηρισμός "κακό" για ένα αεροδρόμιο που θεωρείται ένα από τα καλύτερα (αν όχι το καλύτερο) του Κόσμου.
Νομίζω λοιπόν πως θα πρέπει να μας πεις σε τι ακριβώς θεωρείς κακό το Changi:xmas_rolleyes::xmas_rolleyes:
Έχω γράψει 5 πράγματα εδώ: http://www.travelstories.gr/373768-post3.html

Λίγα πράγματα έχουν αλλάξει έκτοτε στην εικόνα που έχω για το αεροδρόμιο αυτό...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.809
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Συμφωνώ με xenos και αρκετά με taver για το Changi. Σ΄αυτό που ξεχωρίζει είναι ο χώρος για καπνιστές που καλύτερός του δεν υπάρχει αλλού - εκτός, φυσικά, του Samui.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.895
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom