Γαλλία Αεροδρόμιο Μποβέ (Beauvais) με Ryanair!

Nikol_muse

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο
Σας ευχαριστω πολυ για το ενδιαφέρον σας.. τωρα ειμαι στη διαδικασία να κλείσω το λεωφορείο απο Μποβε. Μπήκα στη σελίδα κ έγραφε PARIS-BEAUVAIS-RETURN κ μπορώ να το κλείσω χωρις να βαλω τις ωρες στις ημερομηνίες. Εγω θα το χρησιμοποιήσω απ το αεροδρόμιο πρώτα, αλλα δεν λεει πουθενά BEAUVAIS-PARIS-RETURN. Άρα να φανταστώ οτι με καλύπτει το πρώτο ;;
 

Nikol_muse

Member
Μηνύματα
17
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπέστη
Ταξίδι-Όνειρο
Πεκίνο
Καλησπερα, ζηταω μια χρησιμη συμβουλη. Ταξιδευω απο Θεσσαλονικη - Παρισι κ προσγειωνομαι Μποβε κ ειμαι ετοιμη να κλεισω ονλαιν με επιστροφη το δρομολογιο Μποβε-Παρισι με λεωφορειο. Επιλεγω ημερομηνιες κ μου μενει η πληρωμη τους. Επειδη ειναι με επιστροφη μπορω να το χρησιμοποιησω σε οποια διαδρομη θελω πρωτα ? Δηλαδη, εγω πρωτα θα κανω το Μποβε-Παρισι κ μετα απο 4 μερες το Παρισι-Μποβε, ωστοσο πανω στο εισιτηριο δεν διευκρινιζει ποια διαδρομη θα κανω πρωτη. Θα υπαρξει προβλημα ? Ευχαριστω πολυ.
 

JANIMA

Member
Μηνύματα
64
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Καλησπέρα όποιος μπορεί να με βοήθησει
πόση ώρα είναι το μποβέ από το port Maillot ;
ενώ έχω διαβάσει σ όλες τις σελίδες και σ' εσας για μία ώρα και κάτι όταν πατάω στο google maps αεροδρόμιο μποβέ
προς port Maillot μου βγάζει ότι κάνεις σχεδόν 3 ώρες με την συγκοινωνία .. τι γίνεται;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Καλησπέρα όποιος μπορεί να με βοήθησει
πόση ώρα είναι το μποβέ από το port Maillot ;
ενώ έχω διαβάσει σ όλες τις σελίδες και σ' εσας για μία ώρα και κάτι όταν πατάω στο google maps αεροδρόμιο μποβέ
προς port Maillot μου βγάζει ότι κάνεις σχεδόν 3 ώρες με την συγκοινωνία .. τι γίνεται;
Τι εννοείς συγκοινωνία?
Με το shuttle bus είναι 1.15 με 1.30 ώρα, ενδεχομένως το google maps δεν το θεωρεί "συγκοινωνία".
Με λεωφορεία, τρένα κλπ. μέσω της πόλης του Beauvais, ενδεχομένως να είναι κοντά στο τρίωρο.
 

JANIMA

Member
Μηνύματα
64
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Τι εννοείς συγκοινωνία?
Με το shuttle bus είναι 1.15 με 1.30 ώρα, ενδεχομένως το google maps δεν το θεωρεί "συγκοινωνία".
Με λεωφορεία, τρένα κλπ. μέσω της πόλης του Beauvais, ενδεχομένως να είναι κοντά στο τρίωρο.
Ναι εχεις δίκιο μου εμφανίζει με λεωφορεία κλπ , ευχαριστώ πολύ .
 

chronis7

Member
Μηνύματα
30
Likes
4
Καλησπέρα παιδια... μια μικρη βοηθεια παρακαλω. Προσπαθω να κλεισω ηλεκτρονικα τα εισητηρια του λεωφοριου απο Μποβε για Παρισι αλλα στην εγγραφη για χωρα χρεωσης δεν εχει Ελλαδα. Να αφησω Γαλλια και να προχωρησω η να το αφησω και να τα αγορασω απο εκει? Δυο μεγαλοι και τρια παιδια, αν ειναι μικρη η διαφορα να τα παρω απο εκει....Τι λετε?
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.432
Likes
4.416
Καλησπέρα παιδια... μια μικρη βοηθεια παρακαλω. Προσπαθω να κλεισω ηλεκτρονικα τα εισητηρια του λεωφοριου απο Μποβε για Παρισι αλλα στην εγγραφη για χωρα χρεωσης δεν εχει Ελλαδα. Να αφησω Γαλλια και να προχωρησω η να το αφησω και να τα αγορασω απο εκει? Δυο μεγαλοι και τρια παιδια, αν ειναι μικρη η διαφορα να τα παρω απο εκει....Τι λετε?
Λίγο καθυστερημένη απάντηση, τώρα το είδα. Έχει κανονικά την Ελλάδα, αλλά είναι προς το τέλος όπως ανοίγεις τη λίστα, το γράφει στα Ελληνικά, δεν είναι στο "G"
 

chronis7

Member
Μηνύματα
30
Likes
4
Λίγο καθυστερημένη απάντηση, τώρα το είδα. Έχει κανονικά την Ελλάδα, αλλά είναι προς το τέλος όπως ανοίγεις τη λίστα, το γράφει στα Ελληνικά, δεν είναι στο "G"
Ευχαριστω πολυ.... το βρηκα οντως αργοτερα οπως ειπες ακριβως... ευχαριστω
 

JANIMA

Member
Μηνύματα
64
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
καλησπέρα για να κλεισω εισητηρια για το λεωφορείο που πηγαίνει μποβε παρισι πρεπει να εχω πιστωτικη? Γιατί πάω να κλεισω εισητηρια με χρεωστικη και μου λέει ότι δεν δέχονται την πληρωμή

βρηκα δεν μου δεχεται την πληρωμη γιαιτ παταω Χ σε μια εγγραφη που θελει να με τα στοιχεια της καρτας και ζηταει και πιν δεν καταλαβαινω γιατι να κανω εγγραφη και μου φαινετια περιεργο που ζηταει πιν καρτας
 
Last edited by a moderator:

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
βρηκα δεν μου δεχεται την πληρωμη γιαιτ παταω Χ σε μια εγγραφη που θελει να με τα στοιχεια της καρτας και ζηταει και πιν δεν καταλαβαινω γιατι να κανω εγγραφη και μου φαινετια περιεργο που ζηταει πιν καρτας
Πιν λίγο δύσκολο να σου ζητάει, ούτε χρειάζεται να κάνεις εγγραφή. Σε ποιο σάιτ μπήκες;
 

JANIMA

Member
Μηνύματα
64
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Σωστό είναι. Σου ζητάει το secure code στην πίσω πλευρά της κάρτας σου.
Μήπως όλα αυτά που λες για πιν (που δεν είναι το πιν κάρτας σου) στα ζητάει η κάρτα σου για να εξασφαλίσει την ασφάλεια της συναλλαγής; Διάβασε πιο προσεχτικά τι γράφει η οθόνη και ακολούθησε τα βήματα, εφόσον δεν σου φαίνεται τίποτα ύποπτο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.191
Μηνύματα
883.470
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom