Π.Γ.Δ.Μ. Αεροδρόμιο Σκοπίων

vaso1975

Member
Μηνύματα
34
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος - μογγολια
μηπως εχει χρησιμοποιήσει κανει σας αυτο το αεροδρομιο?
θελω να παω απο θεσσαλονικη με αυτοκινητο εως εκει (να κανουμε και την βολτα μας :p) και μετα σκανδιναβια.
απο οτι βλεπω οι τιμες των εισιτηρίων ειναι υπερβολικα χαμηλες.

https://gr.skyscanner.com/transport...abled=false&inboundaltsenabled=false&ref=home
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
4.008
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Δεν γνωριζω λεπτομερειες για το αεροδρομιο Σκοπιων, αλλα με εβαλες σε σκεψεις γιατι οντως εχει πολυυυ χαμηλες τιμες με την wizz!Για εμας τους βορειοελλαδιτες είναι 2 ωριτσες αποσταση!Το μονο που θα ηθελα και εγω να ξερω, ειναι αν εχει παρκινγκ και ποσο κοστιζει την ημερα, ωστε αν πας με ΙΧ να το αφησεις σε ασφαλες μερος (και φυσικα να μη δωσεις μια περιουσια και ερθει μια η αλλη με το να πετουσες απο Θεσσαλονικη).
 

vaso1975

Member
Μηνύματα
34
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος - μογγολια
εχω μια φιλη που ειναι απο εκει,θα την ρωτησω να μου πει πληροφοριες για το πάρκινγκ.γιατι εγω ελεγα να το αφησω στο σπιτι της.παντως δεν νομιζω να ειναι τοσο ακριβα.
 

dpapatsimpas

Member
Μηνύματα
134
Likes
199
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Ιραν
Σ ευχαριστώ πολύ φίλε μου,επ ευκαιρία της ερώτησης σου έκλεισα ένα ταξιδάκι για 2 για Σουηδία στα 40 ευρώ
 

vaso1975

Member
Μηνύματα
34
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος - μογγολια
τι καλα,χαρηκα πολυ.
για ποτε το εκλεισες?
να μας πεις εντυπωσεις απο το αεροδρομιο
 

vaso1975

Member
Μηνύματα
34
Likes
31
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος - μογγολια
Δεν γνωριζω λεπτομερειες για το αεροδρομιο Σκοπιων, αλλα με εβαλες σε σκεψεις γιατι οντως εχει πολυυυ χαμηλες τιμες με την wizz!Για εμας τους βορειοελλαδιτες είναι 2 ωριτσες αποσταση!Το μονο που θα ηθελα και εγω να ξερω, ειναι αν εχει παρκινγκ και ποσο κοστιζει την ημερα, ωστε αν πας με ΙΧ να το αφησεις σε ασφαλες μερος (και φυσικα να μη δωσεις μια περιουσια και ερθει μια η αλλη με το να πετουσες απο Θεσσαλονικη).
https://airmundo.com/en/airports/skopje-airport/parking/
3 εως 7 μερες 30 ευρω περιπου
 

dpapatsimpas

Member
Μηνύματα
134
Likes
199
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona
Ταξίδι-Όνειρο
Ιραν
Θα πάμε από 6/9 έως 09/09 στο Μαλμε.Θα σου πω σίγουρα εντυπωσεις
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
4.008
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Επανέρχομαι στο τοπικ, γιατί θέλουμε να κλείσουμε πτηση από Σκόπια. Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία από το Αεροδρόμιο των Σκοπίων? Επίσης,έχει κανείς αφήσει αυτοκίνητο στο πάρκινγκ του αεροδρομίου?
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
έχει πάρκινγκ ακριβώς μπροστά από την κεντρική είσοδο του αεροδρομίου...κατά τα άλλα ένα τυπικό μικρό αεροδρόμιο...αυτό που περιμένεις δλδ...
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
4.008
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
έχει πάρκινγκ ακριβώς μπροστά από την κεντρική είσοδο του αεροδρομίου...κατά τα άλλα ένα τυπικό μικρό αεροδρόμιο...αυτό που περιμένεις δλδ...
Σ' ευχαριστώ πολύ!κυρίως το πάρκινγκ με ενδιαφέρει να είναι κοντά και ασφαλές όσο γίνεται.
 

gionik

Member
Μηνύματα
53
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλικές Αλπεις
Ταξίδι-Όνειρο
Καραϊβική,Αρκτικός κύκλος
μηπως εχει χρησιμοποιήσει κανει σας αυτο το αεροδρομιο?
θελω να παω απο θεσσαλονικη με αυτοκινητο εως εκει (να κανουμε και την βολτα μας :p) και μετα σκανδιναβια.
απο οτι βλεπω οι τιμες των εισιτηρίων ειναι υπερβολικα χαμηλες.

Βρέθηκαν τα φθηνότερα αεροπορικά εισιτήρια της χρονιάς από Σκόπια.
Το χρησιμοποίησα πριν 3 χρόνια. Εχει φυλασσόμενο ασφαλές parking (και εγω απο Θεσσαλονίκη είμαι) το οποίο μου είχε φανεί πολύ φθηνό για τις 5 ημέρες που το άφησα. Βρίσκεται ακριβώς μπροστά απο το αεροδρομίο. Προσοχή μόνο με τα ψώνια εντός του αεροδρομίου διότι τότε κάποια καταστήματα δέχονταν μόνο μετρητά και μόνο δηνάρια τα οποία στο τοπικό ανταλλακτήριο τα χρέωναν με υψηλά fees. Κατά τα άλλα οι εγκαταστάσεις του αεροδρομίου είναι οι βασικές και σχετικά σύγχρονες ( ανακατασκευάστηκε περίπου πριν μία δεκαετία)
 

Just Lori

Member
Μηνύματα
449
Likes
1.676
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική
Καλησπέρα! Χρειάζεται διαβατήριο για να μπούμε στη χώρα ή αρκεί η ταυτότητα; Πάω για 4 μέρες στα μέσα Αυγούστου και το διαβατήριό μου λήγει αρχές Σεπτέμβρη, δεν προλαβαίνω να βγάλω καινούργιο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.722
Μέλη
38.879
Νεότερο μέλος
fanisfanisfanis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom