Περού Αεροπορικά εισιτήρια για Περού?

Nik-Mim

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ για την βοηθεια!επειδη στις ημερομηνιες ειμαι πολυ περιορισμενη κ παιζουν στην +- 1 μερα βρισκω με 725 αθηνα λιμα με klm. Αξιζουν πιστευεται?ποσο φθηνοτερα μπορει να βρω?κ παλι ευχαριστω!!!
 
Μηνύματα
1.992
Likes
6.323
Εφόσον είσαι περιορισμένος χρονικά, δεν έχεις πολλές επιλογές φαίνεται. Θέμα δικό σου είναι, προσωπικά θα έψαχνα για κάτι φθηνότερο, αν και η τιμή δεν είναι άσχημη.
 

silversurfer

Moderator
Μηνύματα
2.328
Likes
3.468
Επόμενο Ταξίδι
Σικελία
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος Του Κόσμου
Με 707 βρισκω τελικα...τι λετε?
Μονο απο εξωτερικό παιζει να βρεις φθηνότερα αλλα κ παλι δυσκολο να κατσει ακριβως στις ημερομηνιες που θες
Κ αν βάλεις τα έξοδα για να πας εκει + οτι ολο κ καμια μερα θα θυσιασεις (αν δε βολευουν οι ωρες κ να χρειαστεί να κάτσεις καμια μερα extra ) βγαίνει μια η άλλη σχεδόν με αυτη τη τιμή που βρήκες

Η τιμη είναι πολυ καλή πάντως για Αθηνα
 

Nik-Mim

Member
Μηνύματα
14
Likes
0
Βαζω στο skyskanner 25 αυγουστου με 16 σεπτεμβιου...επειδη εχω μπερδευτει στις διαθεσιμες εταιρειες π παταω η πτηση στις 25 λεει πως διαρκει 24 ωρες αλλα δειχνει πως φευγει 6 το πρωι κ φτανει 10.30 βραδυ...καταλαβαινω κτ λαθος?ποια θεωρειται πιο αξιοπιστη επειδη θα τα κλεισω με την καρτα μ...ευχαριστω εκ των προτερων ολους σας!
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Βαζω στο skyskanner 25 αυγουστου με 16 σεπτεμβιου...επειδη εχω μπερδευτει στις διαθεσιμες εταιρειες π παταω η πτηση στις 25 λεει πως διαρκει 24 ωρες αλλα δειχνει πως φευγει 6 το πρωι κ φτανει 10.30 βραδυ...καταλαβαινω κτ λαθος?ποια θεωρειται πιο αξιοπιστη επειδη θα τα κλεισω με την καρτα μ...ευχαριστω εκ των προτερων ολους σας!
22:00 - 06:00 = 16 ώρες + 8 ώρες διαφορά = 24 ώρες
 
Μηνύματα
138
Likes
937
Ταξίδι-Όνειρο
EBC Nepal
Δε ξέρω τι να κάνω να χαρώ ή να κλάψω,να χαρώ που έκλεισα εισιτήρια για Περού από Άμστερνταμ στα 190 ευρώ η να κλάψω οτι λόγω χρόνου που δεν είχα θα μείνω Περού μόνο 6 διανυκτερεύσεις 2 lima,3 Cusco και 1 Aguas calientes απλά οι τιμές της Aeromexico σήμερα δεν υπήρχαν!
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Δε ξέρω τι να κάνω να χαρώ ή να κλάψω,να χαρώ που έκλεισα εισιτήρια για Περού από Άμστερνταμ στα 190 ευρώ η να κλάψω οτι λόγω χρόνου που δεν είχα θα μείνω Περού μόνο 6 διανυκτερεύσεις 2 lima,3 Cusco και 1 Aguas calientes απλά οι τιμές της Aeromexico σήμερα δεν υπήρχαν!
:shock::shock::shock: παναια!!
το περου το κραταω για τον γαμο μου :haha: για να εχω αδεια 3 εβδομαδων. τελικα μαλλον δεν θα παω ποτε! :haha::haha:
 
Μηνύματα
138
Likes
937
Ταξίδι-Όνειρο
EBC Nepal
:shock::shock::shock: παναια!!
το περου το κραταω για τον γαμο μου :haha: για να εχω αδεια 3 εβδομαδων. τελικα μαλλον δεν θα παω ποτε! :haha::haha:
Τόσο είναι καλά πιστεύω και γω αλλα σήμερα ούτε που το σκέφτηκα 10 μέρες είχα στη διάθεσή μου η 6 πήγαν εκεί η 1 Μεξικό που έχει μεγάλο stopover και 2 Άμστερνταμ!
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Τόσο είναι καλά πιστεύω και γω αλλα σήμερα ούτε που το σκέφτηκα 10 μέρες είχα στη διάθεσή μου η 6 πήγαν εκεί η 1 Μεξικό που έχει μεγάλο stopover και 2 Άμστερνταμ!
καλα εκανες και τα χτυπησες! α και μεξικο σιτυ ε;;; πωπωπω!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom