Περού Αεροπορικά εισιτήρια για Περού?

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.435
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Αλίμονο...να πώ οτι θα πάω κάπου και να μην γίνει σεισμός;
Με κυνηγάνε οι σεισμοί!
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Τα αεροπλάνα που πετάν απο Μαδρίτη είναι πιο μικρά σε σχέση με αυτά που πετάν απο Γερμανία, Γαλλία, Ολλανδία...σκέψου τι είσαι διατεθειμένη να αντέξεις!
Τι αεροπλάνα δηλαδή φεύγουν από Μαδρίτη για Περού; Με Avianca κάτι 788, με KLM τίποτα 777, σιγά τη διαφορά.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.141
Likes
20.435
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
καλα οτι δεν μασαω, δεν μασαω.
legroom και τετοια ειναι εννοιες που δεν αντιλαμβανονται οι 1.50 :rolleyes::rolleyes:
οχι εγω, μια φιλη μου :rolleyes:
Οι 1,50 και 1,60 δεν παθαίνουν τίποτα! Αν έχεις έναν απο 1,80 και πάνω, θα μασίσει σε 13 ώρες πτήση, πόσο μάλλον όταν φτάσεις εκει και "γκαζώσεις" με το πρόγραμμα σχεδόν αμέσως!
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
σε ευχαριστω πολυ, δυστυχως οχι, βλεπω δεν εχει καθολου σουκου και προτιμω να δωσω κατι παραπανω και να φυγω σαββατο να μην χασω 2 μερες
Έχεις δει φαντάζομαι πως δεν είναι απευθείας οι πτήσεις που κοιτάς αλλά με στάση και έχεις υπολογίσει μέσα στην τιμή και την διανυκτέρευση αλλά και τα λεφτά που θα χαλάσεις στις στάσεις για να φας και να πιεις τίποτα.

Φεύγουν και Airbus 340 ή 350 με Iberia και Latam
Ε και αυτά είναι μικρότερα ή μεγαλύτερα, χειρότερα ή καλύτερα; Άσε που της KLM τα 777 είναι και πιο στενά.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Έχεις δει φαντάζομαι πως δεν είναι απευθείας οι πτήσεις που κοιτάς αλλά με στάση και έχεις υπολογίσει μέσα στην τιμή και την διανυκτέρευση αλλά και τα λεφτά που θα χαλάσεις στις στάσεις για να φας και να πιεις τίποτα.
αν κλεισω απο μαδριτη εννοειται οτι εχω υπολογισει και την διανυκτερευση στην μαδριτη. δεν με χαλαει μια μερα μαδριτη. δεν θα ειναι αδικα εξοδα δηλαδη, οπως πχ θα ηταν μονο ενα βραδυ σε ξενοδοχειο.
οι στασεις στις πτησεις δεν θεωρω οτι ειναι ασχημες για τα δικα μου δεδομενα και σιγουρα βγαινουν λιγοτερα αν παρω κατι να φαω σε σχεση με το να βρω απευθειας πτησεις, εκτος αν βγει καποια αλλη προσφορα



παντως το αρχικο ερωτημα παραμενει προς το παρον. δεδομενου οτι iberia φτανει απο αθηνα μαδριτη 7,40 πμ, πως ειναι σαν επιλογες american airlines 11,50 πμ και avianca 2,00μμ.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
ειναι σαν επιλογες american airlines 11,50 πμ
Χαλια. Εκει υπολογιζεις το πέρασμα απο ΗΠΑ. Δηλ εστα η βιζα, ουρες κλπ. Συν τα παλιοτερα αεροσκάφη... Οι χειροτερες επιλογες αεροπορικης ειναι American, Iberia κ KLM. Βεβαια το χρημα μιλαει κ πολλες φορες προηγειται ολων.
 

buffon85

Member
Μηνύματα
594
Likes
1.560
Επόμενο Ταξίδι
Κολομβία
Ταξίδι-Όνειρο
Χιλή, Ιαπωνία, Αμερική
Χαλια. Εκει υπολογιζεις το πέρασμα απο ΗΠΑ. Δηλ εστα η βιζα, ουρες κλπ. Συν τα παλιοτερα αεροσκάφη... Οι χειροτερες επιλογες αεροπορικης ειναι American, Iberia κ KLM. Βεβαια το χρημα μιλαει κ πολλες φορες προηγειται ολων.
για την avianca εχεις καποια γνωμη, που εχω και μεγαλυτερο περιθωριο για την οποια στραβη ή καθυστερηση της πρωινης πτησης της Iberia;
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
για την avianca εχεις καποια γνωμη, που εχω και μεγαλυτερο περιθωριο για την οποια στραβη ή καθυστερηση της πρωινης πτησης της Iberia;
Δεν ειναι Air France αλλα ουτε κ το χαλι της Iberia. Στα συν το καινουριο αεροσκαφος. Κλεισε αφοβα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.533
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom