Σκύρος Αθηνα-Σκυρος

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
fitziano said:
Σου επιτρέπει βέβαια να το αγοράσεις και για την ίδια μέρα αλλά δεν ξέρω τί γίνεται σε τέτοια περίπτωση...
Λογικά κάνεις check-in και για τα δύο σκέλη γιατί να μη σ' αφήνουν;
Άλλωστε τα 320 ψιλοάδεια θα πηγαινοέρχονται.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Ναι αλλά ο ΑΒ δε δίνει μίλια αναβάθμισης.:rolleyes:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.367
Likes
9.289
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ναι αλλά ο ΑΒ δε δίνει μίλια αναβάθμισης.:rolleyes:
πολύ σωστά. αλλά αν χρειάζεσαι τετοια, να ξυπνήσεις μες στην νύχτα για 400 ψωρομίλια? λιγότερα κι από τη διαφορά saver - semiflex, που για Ρωμη πχ βρίσκεις semiflex κ με 18Ε παραπάνω από το saver.. άσε που το 6 το πρωι για αρκετούς σημαινει ξύπνημα στις 02.00..δεν θα πάρουμε.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Στο νησι Σαρακηνο εχει μια ωραια παραλια ..αλλα μη φανταστεις τυπου Ελαφονησος κλπ ..καμια σχεση ,περιμενα πολλα περισσοτερα .Καραβακια αναχωρουν απο τη Λιναρια και σε πανε και σε καποιες σπηλιες για μπανιο..γυρω στα 15-20 ευρω ειναι .Στη Λιναρια υπαρχει ενα μαγαζι με μοντερνα κεραμικα ..εκει μεσα θα ρωτησεις ,ο συζυγος της εχει το πλοιαριο που κανει τις εκδρομες.
15-20 ευρω το ατομο για μια εκδρομη πολλα δεν ειναι;;;;
Το σκεφτομαι μηπως παω Σκυρο και πρεπει να προλαβω τη προσφορα. Οι παραλιες μου φανηκαν πολυ ωραιες. Δυο μερες ειναι πολυ λιγες για το νησι; Που ειναι καλυτερα να μεινει κανεις; Στη χωρα που ειναι γραφικη;
Αν οικονομικα μας παιρνει θα μεινουμε 4 μερες, γνωριζετε αν συνδυαζεται με καμια μονοημερη σε Σκοπελο;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Δωματια:

1. τσακαμη / Μωλος /91357 / 30Ε
2.κοσμας / 91268 / 35Ε
3.πανοραμα/ μωλος / 91162/ 35Ε
4.Παναγος/ μωλος/ 92321/ 35Ε
5. adriana/ magazia/ 91813/ 35E
Μπράβο για τις πληροφορίες. Γιατί στο booking δεν έβλεπα τίποτε, και πρέπει να ψάχνεις στα τυφλά.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
15-20 ευρω το ατομο για μια εκδρομη πολλα δεν ειναι;;;;
εννοειται πως ειναι πολλα..αλλα οκ, α) δεν ειναι κι απαραίτητο να την κάνεις, β) ποντάρεις στο να χουν ρίξει τις τιμές απο πέρυσι ή να σηκώνουν παζάρι ή να υπάρχει ανταγωνισμός, βλ. κι αλλα καραβάκια που να προσφέρουν ανάλογη εκδρομή γ) παίζει να χει κ τιποτα εξτρα στην τιμή, οπως φαγητό και να δικαιολογούνται κάπως τα χρήματα
 

mike1526gr

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Εκλεισα και εγω με την προσφορα της aegean πηγαινε ελα. Θα μείνω συνολικά 4 βράδυα εκει γιατι αλλίως θα επρεπε να γυρίσω με ΚΤΕΛ για Αθηνα. ΑΠο τι ειδα ειναι φτηνο το νησι το ξενοδοχειο μου ειπε οτι για ενοικιαση μικρου αυτοκινητου η τιμή ειναι 28-30 ευρώ και υπάρχει λεωφορειο που σε παει απο/προς για το αεροδρομιο/χωρα γενικοτερα εχει συγκοινωνιες αλλα και μια μερα ενα αυτοκινητο να νοικιασει κανεις για ν απαει και καπου πιο μακρια ειναι καλα πιστευω.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.529
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom