Σκύρος Αθηνα-Σκυρος

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Εκλεισα και εγω με την προσφορα της aegean πηγαινε ελα. Θα μείνω συνολικά 4 βράδυα εκει γιατι αλλίως θα επρεπε να γυρίσω με ΚΤΕΛ για Αθηνα. ΑΠο τι ειδα ειναι φτηνο το νησι το ξενοδοχειο μου ειπε οτι για ενοικιαση μικρου αυτοκινητου η τιμή ειναι 28-30 ευρώ και υπάρχει λεωφορειο που σε παει απο/προς για το αεροδρομιο/χωρα γενικοτερα εχει συγκοινωνιες αλλα και μια μερα ενα αυτοκινητο να νοικιασει κανεις για ν απαει και καπου πιο μακρια ειναι καλα πιστευω.
καλημέρα!
σε ποιο ξενοδοχειο εκλεισες κ για ποιες ημερομηνιες?
 

efiVa

Member
Μηνύματα
51
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
Cuba
Παιδια κ γω εχω κλεισει εισητηρια με επιστροφη για τις 24/08 με 4,5? το ατομο!!!!απλα λογω οικονομικων δεν ξερω ακομα αν θα πανε διακοπες!η βλακεια ειναι ουι θα πρεπει να παω ή δευτερα πρωι με αεροπλανο ή τεταρτη πρωι κ ειναι πολυ λιγο!!!!αξιζει 2 μερες το νησι λετε;γεματες μερες!κ που ειναι καλυτερα να μεινω με δεσομενο οτι θα ενοικιασω αυτοκινητο!
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Παιδιά χαιρεται.
Μπορείται να μου στείλετε ένα λινκ με τα δομολογια του κτελ?
Γιατι ψάχβω και δεν βρίσκω. Ειδικά αυτό από το αεροδρόμιο.
Ευχαριστώ
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
A, και κατι αλλο?
Ποσό κοστίζει ένα μηχανακι 50ρι στην σκύρο?
Υπάρχει και κανένα τηλέφωνο?
 

mike1526gr

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Παιδιά χαιρεται.
Μπορείται να μου στείλετε ένα λινκ με τα δομολογια του κτελ?
Γιατι ψάχβω και δεν βρίσκω. Ειδικά αυτό από το αεροδρόμιο.
Ευχαριστώ
Αν σε ενδιαφερει το δρομολογιο του ΚΤΕΛ που ειναι στην σκύρο και πηγαινει αεροδρομιο καλύτερα να ρωτησεις το ξενοδοχειο που θα κλείσεις μηπως και ξέρει.
 

lym

Member
Μηνύματα
82
Likes
14
Ταξίδι-Όνειρο
eurotrip με ronalsot
Δυστυχώς δεν ξέρει το ξενοδοχείο. Καποιός που να τα έχει βρει μπορεί να ποστάρει τα δρομολόγια? Γιατί η aegean φτάνει πολύ πρωί και θα ναι κάπως δυσκολα τα πραγματα εκείνη την ώρα. Επίσης στο αεροδρόμιο υπάρχουν εταιρείς που να ενοικιάζουν μηχανάκια ή γουρούνες?
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Στο Νεφέλι για 16 -20/7! Αρκετά καλο Ξενοδοχειο το πετυχα σε μια προσφορα!Εσυ εχεισ κλείσει?
οχι, δεν εχω κλεισει ακομη..γι αυτο σε ρωτησα κι ολας!για να παρω μια ιδεα, μιας κ τα τηλεφωνα σκοπευω να αργησω να τα ξεκινησω..μετα τον 15αυγουστο θα παω!

Δυστυχώς δεν ξέρει το ξενοδοχείο. Καποιός που να τα έχει βρει μπορεί να ποστάρει τα δρομολόγια? Γιατί η aegean φτάνει πολύ πρωί και θα ναι κάπως δυσκολα τα πραγματα εκείνη την ώρα. Επίσης στο αεροδρόμιο υπάρχουν εταιρείς που να ενοικιάζουν μηχανάκια ή γουρούνες?
δεν κανεις ενα τηλεφωνο στο αεροδρομιο να σου λυθουν ολες οι αποριες?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
15-20 ευρω το ατομο για μια εκδρομη πολλα δεν ειναι;;;;
Το σκεφτομαι μηπως παω Σκυρο και πρεπει να προλαβω τη προσφορα. Οι παραλιες μου φανηκαν πολυ ωραιες. Δυο μερες ειναι πολυ λιγες για το νησι; Που ειναι καλυτερα να μεινει κανεις; Στη χωρα που ειναι γραφικη;
Αν οικονομικα μας παιρνει θα μεινουμε 4 μερες, γνωριζετε αν συνδυαζεται με καμια μονοημερη σε Σκοπελο;
Φαγητο φαγητο μην περιμενετε παιδια μεσα στο καραβακι..μια ντοματοσαλατα με ψωμακι εκοψε κ λιγο ουζο.
Τουλαχιστον μεχρι περσι δεν εκαναν αλλα καραβακια αυτη τη διαδρομη..τωρα δεν ξερω αν μπηκε κ κανενας αλλος στο παιχνιδι.
Μανελακι 2 μερες ναι ειναι λιγες ...με 4 εισαι καλα.
Δεν ξερω αν υπαρχει ανταποκριση με Σκοπελο...κοιταξε το.
Οσο για το διλημμα Χωρα ή Μωλο-Μαγαζια= εγω ειμαι της θαλασσας και μου αρεσαν τα παραλιακα ...ωστοσο δεν ειχαν πολλες επιλογες για φαι-ποτο.
Η Χωρα εχει τη διακεδαση-φαι (καλα μην περιμενεις κ σουπερ πραγματα) αλλα ειναι στριμοκωλα κατ εμε ..μπορει να βρεις καταλυμα να εχει θεα θαλασσα ..μπορει κ οχι ομως.
 

kasnax

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Αν έχεις αμάξι μαζί σου, η χώρα είναι καλύτερη επιλογή για να μείνεις. (πίνεις και δεν χρειάζεται να οδηγείς μετά). Οι θάλασσες δεν είναι μακριά και πρόβλημα με το που να αφήνεις το αμάξι επίσης δεν υπάρχει. Αν δεν έχεις αμάξι, το μώλος είναι καλύτερα. Πιο κοντά η θάλασσα, αν θες να πιείς ή να φας κάτι υπάρχουν πράγματα κοντά και η χώρα δεν είναι τόσο μακριά αν θες να πιεις ένα ποτό μέχρι πιο αργά.
 

agalipas

Member
Μηνύματα
153
Likes
52
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΣΛΑΝΔΙΑ , Λίμνη Τιτικάκα
Οσοι δεν έχετε κλείσει εισητήριο και διαμονή βιαστείτε, το αεροπλάνο πηγαινοέρχετε γεματο 160 ατομα τη φορά, επίσης και το πλοίο. έχει αρχίζει να γεμίζει το νησί και μπαρακιά ειναι μεχρί νωρίς το πρωί ανοιχτα.
 

pinelopaki

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
ξενοδοχειο Αμμος

κοιτα το Καλώς Ήλθατε στο Ξενοδοχείο 'Αμμος ....To δίνει 65 με πρωινο.Ειναι στην περιοχη Μαγαζια...
Αν τα διαθετεις κλειστο με κλειστα τα ματια
Αυτήν την περίοδο, το ταξιδιωτικό πρακτορείο manesis το δίνει με 50€ το δίκλινο με πρωϊνό....
Το βρήκα στις προσφορές για Σκύρο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.387
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom