Ακυρωσατε διακοπες στο εξωτερικο λογω της γριπης των χοιρων ?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Randajad

Member
Μηνύματα
12
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Europe - Madrid
Ταξίδι-Όνειρο
Iαπωνια - Αυστραλια
Δεν ακυρωνω τα ταξιδια που εχω προγραμματισει για Μαδριτη και Κωνσταντινούπολη για κανενα λογο. Δεν υπαρχει μιλαμε η γριππη.. ΤΕΛΟΣ. !!!
 

smar0

Member
Μηνύματα
65
Likes
17
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
αιγυπτος
έκλεισα το ταξίδι για πραγα ένα βήμα πριν την πανδημία. Δεν μας σταματά τίποτα (εμένα ,τον σύζυγο και την κόρη μου). Ασε που με βάλετε σε σκέψεις και για ταξίδι στο Μεξικό αλλά δεν υπάρχει άδεια.....
 

Despina A

Member
Μηνύματα
18
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία-Ν.Αμερική
Πετάμε για Βρυξέλες-Άμστερνταμ 29 Ιουλίου---μόνο αν αλλάξουν δραματικά τα δεδομένα ίσως το ξανσκεφτούμε, μάλλον επειδή θα έχουμε μαζί μας και παιδιά.....
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
εμενα δε με απασχολει...αλλα τη μανα μου ποιος την ακουει που οσο ανεβαινουν τα κρουσματα ανεβαινουν και τα ουρλιαχτα απο το τηλεφωνο????? και εχω ενα μηνα ακομα για να πεταξω.............
 

pats

Member
Μηνύματα
12
Likes
1
Γύρισα Παρασκευή 12 Ιούνη από Βαρκελώνη και μου έκανε αληθινά εντύπωση πόσος κόσμος ήθελε να με αποτρέψει να πάω και πόσοι νομίζανε οτι πάω γυρεύοντας!! Πέρασα τέλεια , ο κόσμος (όπου σχεδόν παντου) ζεί σα να μην έχει γίνει κάτι και όσοι ζούνε στα δελτία ειδήσεων ακυρώνουνε βλακωδώς ταξίδια που τόσο όλοι έχουμε ανάγκη. Δείτε πως πρέπει να το αντιμετωπίζουμε κανονικά www.youtube.com/watch?v=gzAWDJ0ZIko Όποιος πάθει κάτι στην τελική πρέπει να κάνει απλά το αυτονόητο... να πάει σε γιατρό και όλα καλα
 

yiorgos-sot

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΠΑΝΑΜΑΣ-ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΑΛΛΙΚΗ ΠΟΛΥΝΗΣΙΑ-ΜΑΡΚΙΖΑ
δεν ακυρώνω παναμά και κόστα ρίκα....με τίποτα,απλά δεν θα μπαίνω και στα λεωφορεία με βαθιά εισπνοή ...ούτε και θα τρελαθώ στις χειραψίες...εξάλλου η αθήνα με τόσους ταλαιπωρους μετανάστες βρίθει στους αλλότριους μικροοργανισμους!!!!καλό ταξίδι σε όλους λοιπόν...
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
λοιπόν εντάξει!!!!!
με πείσατε!!!!!!!!
ακυρώνω το ταξίδι μου στο βιετνάμ,γιατί λεέι οι χοίροι μεταναστευσαν απο τον κόλπο,πρός ινδοκίνα...ωστόσο περιμένουν εκεί και την νόσο της χήνας,της πέρδικας,και του λαγού!!! λοιπόν τι περιμενω??
δεν πάει στο διάολο για ταξίδι που θα πάω να πεθάνω???
 

DAVID

Member
Μηνύματα
75
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΣΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγονία
θα έκανα ξανά Ρενάτα αυτό το ταξίδι ακόμα και με πανδημία γρίππης.Χαίρομαι που δεν κολώνεις. Καλά να περάσεις
 

eve

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
παιδια γεια σας ειμαι καινουρια στο forum κ ηθελα να ρωτησω για το γραφειο grefis holidays.με ενδιαφερει το ταξιδι για την κυανη ακτη αλλα τα σχολια που εχω διαβασει ειναι αντικρουομενα.ξερει καποιος να μου πει σχετικα?
 

rerenare

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη Χριστούγεννα
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική
Εγω σκεφτομαι να μεινω Ελλαδα φετος
Σκοπεύαμε να πάμε Περού, Χιλή Βολιβία και τελικά φοβηθήκαμε και αποφασίσαμε για Ευρώπη και συγκεκριμμένα Γαλλία. Όχι ότι εκεί είναι πιό ακίνδυνα αλλά μάλλον για ψυχολογικούς λόγους. Και να σκεφτείς ότι το ταξίδι στο Περού το ονειρευόμασταν κια το σχεδιάζαμε 1 χρόνο. Ποιός ξέρει; Του χρόνου ίσως....
 

rerenare

Member
Μηνύματα
20
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη Χριστούγεννα
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική
παιδια γεια σας ειμαι καινουρια στο forum κ ηθελα να ρωτησω για το γραφειο grefis holidays.με ενδιαφερει το ταξιδι για την κυανη ακτη αλλα τα σχολια που εχω διαβασει ειναι αντικρουομενα.ξερει καποιος να μου πει σχετικα?
Γειά. Κι εγώ είμαι καινούργια. Με το grefis είχα ταξιδέψει πέρυσι στην Ισπανία. Καλό πρακτορείο και αξιόπιστο. Γιατί δεν κοιτάζεις και το πρόγραμμα του Μάνεση;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.212
Μηνύματα
883.811
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom