• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για το μήνα Ιανουάριο 2019 !!

Wizz Air Ακυρώσεις και αλλαγές ώρας/μέρας πτήσης από Wizzair

katbou

Member
Ευχαριστώ πολύ, αλλά τι εννοείς ότι δεν υπάρχει διαφορά; Θα μπορέσω να κάνω τσεκ ιν στην τροποποιημένη πτήση χωρίς να έχω αποδεχτεί πρώτα την αλλαγή;

psilos3

Member
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Θα μπορέσω να κάνω τσεκ ιν στην τροποποιημένη πτήση χωρίς να έχω αποδεχτεί πρώτα την αλλαγή;
Θεωρητικά ναι, αλλά αυτό πρέπει να σιγουρευτεί κατόπιν επικοινωνίας με το πρακτορείο. Δε χρειάζεται να πληρώσεις κανένα αντίτιμο καθώς δε πρόκειται για αλλαγή που επιθυμείς εσύ, αλλά για αλλαγή της εταιρείας. Αυτοί θα σου πουν τι ορίζεται και τι όχι σε περιπτώσεις αλλαγής ώρας.

Just Lori

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Καλησπέρα, έχει καταφέρει κάποιος να πάρει αποζημίωση για μεγάλη καθυστέρηση πτήσης; Ποια η διαδικασία; Στέλνω απλά μέιλ στην εταιρία;

soudianos

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Καλησπέρα. cta - Her 24/9 21:05 μας το ακύρωσαν τη στιγμή που περιμέναμε να μπούμε στο λεωφορείο. Μας έστειλαν στο ξενοδοχείο με την εντολή να βρούμε μόνοι μας πτήση και να μας πληρώσουν τα έξοδα. Μετά λίγες ώρες μας την μετέθεσαν την επομένη 25/9 1820. Έκανα αίτηση για αποζημίωση είναι 250 ευρώ, μου έδωσαν κωδικό αιτήματος και σε ένα μήνα θα με ενημερώσουν. Αυτά από την πρώτη φορά με WIZZ.

LOULOUTGAL

Member
Ονειρεμένο Ταξίδι
γαλλικη πολυνησια
Μόλις έφαγα μια ψυχρολουσία αλλαγή δρομολογίου από aegean για Μπολόνια και σκέφτομαι να κλείσω Λονδίνο με Wizz τον Μάρτιο που βρίσκω ωραία εισιτήρια. Θα φάω και εκεί ήττα,ακυρώνει συχνά για Λονδίνο η επειδή είναι πιο δημοφιλής προορισμός θα την γλιτώσω. Τι ρωτάω τώρα...δεν έχω ταξιδέψει με Wizz και με αυτά που διαβάζω κολλάω λίγο.

jimp

Member
Μόλις έφαγα μια ψυχρολουσία αλλαγή δρομολογίου από aegean για Μπολόνια και σκέφτομαι να κλείσω Λονδίνο με Wizz τον Μάρτιο που βρίσκω ωραία εισιτήρια. Θα φάω και εκεί ήττα,ακυρώνει συχνά για Λονδίνο η επειδή είναι πιο δημοφιλής προορισμός θα την γλιτώσω. Τι ρωτάω τώρα...δεν έχω ταξιδέψει με Wizz και με αυτά που διαβάζω κολλάω λίγο.
Κλείσε, μια χαρά είναι.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
32.767
Μέλη
37.749
Νεότερο μέλος
myrtw_m

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα