Ryanair Ακυρώσεις πτήσεων από Ryanair

psilos3

Member
Μηνύματα
6.089
Likes
44.938
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Peru, Japan, Iceland
Σ' εμένα ήρθε email επιλογής, αν θέλω να επιστραφούν τα χρήματα ή να λάβω voucher για ένα χρόνο, με την υποσημείωση ότι οι επιστροφές χρημάτων θα αργήσουν χαρακτηριστικά λόγω μεγάλου φόρτου.
Επέλεξα το voucher καθώς το ποσό ήταν μικρό.
 

evi01

Member
Μηνύματα
1.083
Likes
1.644
Ονειρεμένο Ταξίδι
Η γη ολάκερη!
Ήρθαν και τα λεφτά και από τις 2 πτήσεις που είχα τον Απρίλιο!
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Και εγώ πήρα τα χρήματα από ολες τις πτήσεις μου που θα γινόταν μεσα στον Απριλιο. Η RyanAir συνεχίζει να με εκπλήσσει ευχάριστα :p
 

ManosElzr

Member
Μηνύματα
9
Likes
5
Καλημερα, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος πήρε επιστροφή χρημάτων από πτήση που ήταν να γίνει τον Μάϊο.
 

Στάθης

Member
Μηνύματα
504
Likes
979
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ισλανδία
Καλημερα, θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος πήρε επιστροφή χρημάτων από πτήση που ήταν να γίνει τον Μάϊο.
Πριν καμιά βδομάδα μου επέστρεψαν τα χρήματα για πτήση που ήταν για αρχές Μαΐου προς Μαρόκο.
 

ManosElzr

Member
Μηνύματα
9
Likes
5
Πριν καμιά βδομάδα μου επέστρεψαν τα χρήματα για πτήση που ήταν για αρχές Μαΐου προς Μαρόκο.
Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση , εγώ είχα πτήση στα τέλη Μαϊου, για Μπολόνια και από εκεί για Βαρκελώνη, όποτε θα περιμένω!
 

agmi

Member
Μηνύματα
495
Likes
2.301
@Στάθης ευχαριστω που μου δινεις ελπιδες...περιμενω πιστωση πιστωτικης και το χειροτερο αρχισε η γυναικα να μουρμουριζει δεν θελει να πεταξει σε χωρα της ΒΔ ευρωπης τον Σεπτεμβρη, μιας που την εκουζουλανε η Aegean με ακυρωσεις και μεταφορες και reschedule της πτησης της, και τωρα που τα βρηκαμε με την Aegean δεν θελει να πεταξει! Τι διαολο επενδυσεις θα κανω σε αεροπορικες;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.639
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom