EasyJet Ακύρωση EasyJet

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
Καλησπέρα παιδιά,

έχω κλείσει για Βερολίνο 22-25 Φεβρουαρίου με easyJet. Δυστυχώς :( όμως πρέπει να το ακυρώσω και δεν ξέρω τι να κάνω με τα 4 εισιτήρια που έχω. Καμία πρόταση κανείς?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
τηλέφωνο στα γραφεία και να ζητήσεις επιστροφή φόρων, αν το καταθέρεις
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Ή αλλάζεις ονόματα/ημερομηνίες με έξτρα χρέωση ή τ'ακυρώνεις και παίρνεις πίσω κάτι λίγα από τους φόρους. Επικοινώνησε με την εταιρία.
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
παιδια σε μια κρατηση που ειχα κανει πολλαπλη με ιζυ, δεν θα ταξιδεψω..αν αλλαξω σε αλλη τι χρεωσεις εχω;βρηκα πολλες που γραφει κατι 0 και 5 ευρω αλλα υπάρχει σιγουρα και ρητρα παγιο κοστος!ξερει κανεις ποσο ειναι;δεν βρηκα αναλυτικες χρεωσεις..
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
470
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
οκ το βρηκα 42ευρω!καλε ειναι πολλα!το αλλο το 30αρι για ακυρωση ειναι παγιο;επομενως θα πληρωσω κι απο πανω;;;:p
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.429
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
ξέρει κανείς αν δικαιούσαι
επιστροφή φόρων ακομα και αν έχεις κάνει ήδη check in κάποιες ώρες πριν την πτήση;
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.091
Likes
23.855
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Τρία χρόνια πριν, σε ανάλογη περίπτωση, μου είχαν πει ότι επιστροφή των φόρων δικαιούμαι αν το ζητήσω 48 ώρες πριν την πτήση. Δεν ξέρω τι ισχύει σήμερα.
 

Christina Flinty

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα !!!Ηθελα να ρωτησω αν καποιοι απο σας εχουν πεταξει με easyjet και αν ξερουν πως γινεται καποιος να ζητησει αποζημιωση για μια ακυρωμενη πτηση ξεχωριστα για τον καθε επιβατη (εκλεισα για 3 επιβατες) και ο ιδιος να αλλαξει απλα την πτηση του για αλλο προορισμο δηλαδη να την αντικαταστασει με καποια αλλη χωρις να κανει refund για τν ιδιο!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.170
Μηνύματα
882.776
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom