Aegean Airlines Αλλαγή ακόμη και saver ναύλου από την Aegean

annageo

Member
Μηνύματα
95
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Paris!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου...
Παρα πολυ καλα να σας πω και την αληθεια, γιατι εγω την πατησα χθες... :roll: το καινουργιο site της aegean, οταν κανεις κρατηση δεν σου βγαζει πια εκεινη την σελιδα που ειχε τα στοιχεια της πτησης, ώστε να δεις ωρα κλπ και να πατησεις επιβεβαιωση.. σε παει απο την ωρα (1η σελιδα) στα στοιχεια επιβατων και μετα τσουκ στην πληρωμη... οκ, αλλα αμα εισαι αφηρημενη οπως εγω που εκλεισα Αθηνα - Ηρακλειο, αντι το αντιστροφο!! ο κυριος που μιλησα στη γραμμη εξυπηρετησης, ευγενικοτατος, μου ακυρωσε την προηγουμενη κρατηση, και μου εκανε νεα, απλα επιβαρυνεσαι +20 ευρω το εισητηριο και αν υπαρχει διαφορα ναυλου...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Ποιό καλό νέο ρε άσχετοι... ψίχουλα γλυτώνεις... πληρώνεις κανονικά πέναλτυ και την διαφορά του ναύλου...
 

sdoe21

Member
Μηνύματα
327
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Παρά να χάσεις ολόκληρο το εισιτήριο (όπως γινόταν μέχρι τώρα), καλύτερα να πληρώσεις πέναλτι και να ταξιδέψεις κάποια άλλη στιγμή ρε άσχετε! ;)
 
Last edited by a moderator:

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Παρά να χάσεις ολόκληρο το εισιτήριο (όπως γινόταν μέχρι τώρα), καλύτερα να πληρώσεις πέναλτι και να ταξιδέψεις κάποια άλλη στιγμή ρε άσχετε! ;)
Δεν έχεις μυρουδιά για τί σου λέω και βαριέμαι να σου εξηγήσω...
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.721
Likes
14.823
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Μπράβο πολύ καλό νέο αλλά μόνο για σχετικούς!!!!!!!!!
 

annageo

Member
Μηνύματα
95
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Paris!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου...
traveller το πεναλντι ειναι +20, + διαφορα ναυλου..
δηλαδη αν εχεις δωσει σε ενα εισητηριο 50 ευρω και θες να το αλλαξεις παλι με εισητηριο προσφορας, απλα χανεις 20 ευρω... το καλυτερο θα ηταν βεβαια να προσεχεις, αλλα επειδη λαθη παντα γινονται, καλο ειναι να εχεις την δυνατοτητα να μην χασεις ολα τα λεφτα σου...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Άντε traveller να σε δώ τι θ' απαντήσεις! :D Έχουν ξαναγραφεί και αλλού αλλά δεν τά'χουν διαβάσει τα παιδιά. Βοήθησέ τα λιγάκι... ;)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.700
Likes
6.312
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλύτερα να μη συμβεί η αλλαγή γιατί μπορεί να πληρωθεί στη τριπλάσια τιμή.
γιατί θα πρέπει να ψάχνεις μέρα με την ίδια τιμή με του δικού σου για να χρεωθείς μόνο το πρόστιμο. θα βρεις;
ήδη του εσωτερικού θα έχουν εξαντληθεί,. πας στην επόμενη ακριβότερη που μπορεί να είναι διπλάσια. βάλε και το πρόστιμο, χάθηκε το εκπτωτικό.
από τη μια δεν χάνεις τα λεφτά, κι από την άλλη θα το πληρώσεις περισσότερο απ΄ότι τον άλλο που τόβγαλε λίγες μέρες πριν την πτήση
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.120
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom