Ryanair Αλλαγή ημερομηνίας αεροπορικού εισιτηρίου

makisg

Member
Μηνύματα
4.724
Likes
14.839
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
αν μπεις στο σαιτ της Ράιαν και πας στις συχνές ερωτήσεις θα βρεις απαντήσεις για όλα σου τα ερωτήματα.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
442
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
τις περισσότερες φορές η αλλαγή κοστίζει πολύ περισσότερο από το να βγάλεις νέο εισιτήριο.
Η αλλαγη κοστιζει 30 ευρω. Τα εισιτηρια συνηθως ειναι πιο ακριβα.Υπαρχουν και εξτρα χρεωσεις;
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.757
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Η αλλαγη κοστιζει 30 ευρω. Τα εισιτηρια συνηθως ειναι πιο ακριβα.Υπαρχουν και εξτρα χρεωσεις;
Flight change fees are charged per one way flight/per person and vary by season - please see our Table of Fees for details . In addition to these flight change fees, any price difference between the original fare paid and the lowest total price available at the time of the flight change is charged.
Άρα πέρα από τα 30 ευρώ θα πληρώσεις και τη διαφορά της τιμής που πλήρωσες με την τιμή που ισχύει σήμερα για την πτήση που θέλεις.
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Σύμφωνα με τα παραπάνω αν το αρχικό εισιτήριο κοστίζει >30 ευρώ συμφέρει η αλλαγή, αν όχι, συμφέρει η αγορά καινούριου.
 

NIKOLETA05

Member
Μηνύματα
555
Likes
442
Επόμενο Ταξίδι
Αλσατία
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Σύμφωνα με τα παραπάνω αν το αρχικό εισιτήριο κοστίζει >30 ευρώ συμφέρει η αλλαγή, αν όχι, συμφέρει η αγορά καινούριου.
Το ειδα πιο προσεκτικα και λεει "μονή διαδρομη" αρα με επιστροφη ειναι 60. Καποιοι προορισμοι οπως το Μπεργκαμο που ισως χρειαστει να αλλαξω/ακυρωσω ( μακρια απο μας...) παιζουν σ αυτη την τιμη ουτως ή αλλως οπότε οντως δεν συμφερει η αλλαγη....
 

mary_12

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Γειά σας..εκλεισα εισητηρια με την αδελφη μου για θεσσαλονικη ομως δεν μπορει να ταξιδεψει μαζι μου τελικα και θελω να αλλαξω ημερομηνιες..ομως αν κανω αλλαγη χρεωνομαι και την αλλαγη της αδελφης μου..μπορω να αλλαξω μονο το δικο μου εισητηριο; Ευχαριστω
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Γειά σας..εκλεισα εισητηρια με την αδελφη μου για θεσσαλονικη ομως δεν μπορει να ταξιδεψει μαζι μου τελικα και θελω να αλλαξω ημερομηνιες..ομως αν κανω αλλαγη χρεωνομαι και την αλλαγη της αδελφης μου..μπορω να αλλαξω μονο το δικο μου εισητηριο; Ευχαριστω
Φθηνότερο θα σου βγει ν' αγοράσεις καινούριο.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
οταν θα κανω check-in για επιστροφη ομως θα κανω και για την αδρλφη μου..οταν δεν παρεβρεθει ομως θα υπαρχει προβλημα ; Ευχαριστω
όταν πας στο τσεκ ιν σου βγάζει να επιλέξεις για ποιους θέλεις να κάνεις. Εσύ θα επιλέξεις μόνο τον εαυτό σου.
 

alice~

Member
Μηνύματα
714
Likes
1.167
Ταξίδι-Όνειρο
Iceland
Για πτήση για την οποία έχω κάνει ήδη τσεκ ιν, η αλλαγή απ’ο,τι είδα γίνεται μόνο από το τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.755
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom