Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

thanos75

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
3.395
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καλιφόρνια-Χαβάη
Κούκλος ναι, κρυόπλασμα δε....δεν φτάνει η ομορφιά , ερωτισμό δεν βγάζει με την καμία. Τουλάχιστον πάει σετ με την (τηλεοπτική) γυναίκα του. Μια από τα ίδια...
Δε νομίζω ότι είναι κρύος, ίσα-ίσα, απλά είναι ο ρόλος του τέτοιος που τον κάνει να φαίνεται έτσι. Έχει απίστευτο χαμόγελο-πέρα από όλα τα άλλα
 

Nikos86

Member
Μηνύματα
546
Likes
4.001
Ονειρεμένο Ταξίδι
Στον χρονο!
Lupin Σειρά Γαλλικής παραγωγής στο Netflix.
Πρώτη σεζόν με 5 επεισόδια που τα είδα μονορούφι. Περιμένουμε την δεύτερη σεζόν με αγωνία.
Το ειδα κατοπιν προτασης σου! Οντως βγαινει μονορουφι! Πολυ ευχαριστο μεχρι στιγμης! Ας ελπισουμε να μην το παρατραβηξουν και γινει σουπα κι αυτο!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Κούκλος ναι, κρυόπλασμα δε....δεν φτάνει η ομορφιά , ερωτισμό δεν βγάζει με την καμία. Τουλάχιστον πάει σετ με την (τηλεοπτική) γυναίκα του. Μια από τα ίδια...
Και οι δυο ωραίοι, αλλά ένα παγόβουνο ή ένα πτώμα θα ήταν πιο θερμό από τους δυο όταν
κάναν έρωτα στο πρώτο επεισόδιο.
Η μαυρούλα (δεν θυμάμαι το όνομα της) κούκλα.
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.556
Likes
12.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Και οι δυο ωραίοι, αλλά ένα παγόβουνο ή ένα πτώμα θα ήταν πιο θερμό από τους δυο όταν
κάναν έρωτα στο πρώτο επεισόδιο.
Η μαυρούλα (δεν θυμάμαι το όνομα της) κούκλα.
Το δεύτερο επεισόδιο...ΔΕΝ μου άλλαξε γνώμη...
Πιο κρυόκωλος κι από το κρύο ανέκδοτο του Στάθη στους αρβύλες!
Η μαυρούλα ναι κουκλίτσα κ σέξι
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Η σειρά «The Undoing» έγινε η πρώτη σε θεαματικότητα του HBO, το 2020. Το HBO επιβεβαίωσε με tweet ότι τη μίνι σειρά παρακολούθησαν 12,3 εκατομμύρια θεατές, εκ των οποίων το 48% μέσω διαδικτύου.
Η πρώτη σε θεαματικότητα σειρά του HBO, το 2020
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.556
Likes
12.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
@thanos75 , @panpan τελείωσα με το Behind her eyes...
Μεγάλη μπούρδα μου φάνηκε! Ασε που στο τέλος με έπιασαν τα γέλια στη σκέψη που να ξερε ο παίδαρος ο γιατρός τι ακριβώς παντρεύτηκε...:haha:
(Δεν κάνω σπόιλερ αν δε δεις δεν θα καταλάβεις με τίποτα)
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.693
Likes
6.667
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αφρική Ναμιμπια
@thanos75 , @panpan τελείωσα με το Behind her eyes...
Μεγάλη μπούρδα μου φάνηκε! Ασε που στο τέλος με έπιασαν τα γέλια στη σκέψη που να ξερε ο παίδαρος ο γιατρός τι ακριβώς παντρεύτηκε...:haha:
(Δεν κάνω σπόιλερ αν δε δεις δεν θα καταλάβεις με τίποτα)
και εγω το είδα (ας οψεται η καραντίνα ) .
Το τέλος πολυ κουλό ......
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.556
Likes
12.628
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία
Ωχ, προς το παρόν το παράτησα στο μέσον του τέταρτου επεισοδίου.
Εγω θα σου έλεγα δες κάτι αλλο καλύτερα. Αλλά αν ντε κ καλά θες να επιμείνεις, στα τελευταία δέκα λεπτά θα πεις τι βλέπω ο άνθρωπος!!! Βγαλμένα από τη ζωή :p
 

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ονειρεμένο Ταξίδι
θα το αποφασίσω αύριο
Ξεκίνησα το Manhunt: Unabomber Manhunt (TV Series 2017– ) - IMDb που δείχνει πώς ο Unabomber πιάστηκε από το FBI. Μέχρι τώρα καλό. Αν έχετε δει και το Criminal Minds και είστε εξοικειωμένοι με τις έννοιες της συμπεριφορικής ανάλυσης και των προφιλ, πιστεύω θα σας φανεί ενδιαφέρον.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
Ξεκίνησα το Manhunt: Unabomber Manhunt (TV Series 2017– ) - IMDb που δείχνει πώς ο Unabomber πιάστηκε από το FBI. Μέχρι τώρα καλό. Αν έχετε δει και το Criminal Minds και είστε εξοικειωμένοι με τις έννοιες της συμπεριφορικής ανάλυσης και των προφιλ, πιστεύω θα σας φανεί ενδιαφέρον.
Στο νετφλιξ έχει την πρώτη σεζόν, η δεύτερη που είναι; ξέρουμε;
 

x7777

Member
Μηνύματα
873
Likes
3.404
Επόμενο Ταξίδι
Mexico
Στο νετφλιξ έχει την πρώτη σεζόν, η δεύτερη που είναι; ξέρουμε;
Δεν εχει δευτερη. Ειχαν πει οτι θα βγαλουν αλλα η πρωτη σεζον κλεινει τη βασικη ιστορια
Edit: τωρα που το εψαξα εχουν βγαλει 2η με αλλο βομβιστη
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.700
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom