Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Μόλις το δουν όλοι θα σχολιάσουμε άφοβα. :haha:

Μόλις είδα και το τελευταίο επεισόδιο, καταπληκτική σειρα, ανατρεπτική ως το τέλος της. Αξίζει να το δείτε, νομίζω από τα πιο ωραία που έχω δει τα τελευταία χρόνια.
Κι εγώ το ολοκλήρωσα χθες βράδυ. Το τέλος το βρήκα λίγο απότομο και βιαστικό. Σαν να έπρεπε να χωρέσουν όλες τις λύσεις των γρίφων σε ένα επεισόδιο. Σεναριακά δε έμπαζε νερά η τελική έκβαση της ιστορίας. Ίσως να ετοιμάζουν και άλλη σεζόν και ήθελαν να μας αφήσουν κάποια ερωτηματικά. Δεν ξέρω....
Σε γενικές γραμμές πάντως μια καλή σειρά ψυχολογικού αστυνομικού θρίλερ από τις καλύτερες που είδα στο netflix. Το Σαλέ όμως που είδα επίσης πρόσφατα μου άρεσε περισσότερο.
 
Last edited:

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Κι εγώ το ολοκλήρωσα χθες βράδυ. Το τέλος το βρήκα λίγο απότομο και βιαστικό. Σαν να έπρεπε να χωρέσουν όλες τις λύσεις των γρίφων σε ένα επεισόδιο. Σεναριακά δε έμπαζε νερά η τελική έκβαση της Ιστορίας. Ίσως να ετοιμάζουν και άλλη σεζόν και ήθελαν να μας αφήσουν κάποια ερωτηματικά. Δεν ξέρω....
Σε γενικές γραμμές πάντως μια καλή σειρά ψυχολογικού αστυνομικού θρίλες απο τις καλύτερες που είδα στο netflix. Το Σαλέ που είδα επίσης πρόσφατα μου άρεσε περισσότερο.
Πέστα πέστα, αγνόησε και την αστυνομία σειρών μπας και καταλάβουμε κάτι
 

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Να σου πω το τέλος? αν και δεν είμαι σίγουρος ότι τα κατάλαβα όλα
Χοχοχο το τελειώσα, δεν πρόλαβες. Δεν νομίζω ότι έμεινε κάποιο ερώτημα πάντως.
Προτείνω να ρωτήσεις ότι θες, χωρίς spoiler. Μια ζωή την έχουμε μωρέ! :haha::haha:
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Χοχοχο το τελειώσα, δεν πρόλαβες. Δεν νομίζω ότι έμεινε κάποιο ερώτημα πάντως.
Προτείνω να ρωτήσεις ότι θες, χωρίς spoiler. Μια ζωή την έχουμε μωρέ! :haha::haha:
Δεν σου έμεινε και εσένα το ερώτημα πως γλίτωσε την φυλακή? απάντησε με σπόιλερ γιατί θα με σκοτώσει η Earth
(υπενθυμίζω ότι λόγω γεροντικής άνοιας δεν καταφέρνω να γράψω σπόιλερ, σεβαστείτε τα τιμημένα γηρατειά)
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Παρομοίως!

@Borealis πας γυρεύοντας. Μου φαίνεται πρέπει να σταματήσω να διαβάζω το τοπικ μέχρι να τη δω.
Να την δεις γρήγορα και να μου εξηγήσεις το τέλος, άιντε σας βαρέθηκα με τη μυστικοπάθεια! ούτε τον συνδυασμό των πυρηνικών να κρύβατε..
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.148
Likes
20.457
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.764
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom