Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Ο άσχετος: Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά πού τα βλέπετε όλα αυτά; Σε πακέτα συνδρομητικής;
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μη σου πω και χειρότερα. Ειλικρινά. Έτσι κι αλλιώς ελάχιστη τηλεόραση βλέπω και όταν το κάνω μετά από αυστηρή επιλογή (εκτός των αθλητικών, καμμιά καλή ταινία). Συνδρομητική δεν έχω. Φέτος έχω "ξεφύγει" και παρακολουθώ τρείς (!) σειρές: 1) Το Homeland γιατί έτυχε να διαβάσω κάποιες καλές κριτικές (μ' αρέσουν κι οι πρωταγωνίστριες - για διαφορετικούς λόγους η καθεμιά :p ), 2) Το Game of Thrones (γιατί με είχαν πρήξει κάποιοι φίλοι τρελλαμένοι) και 3) το Boardwalk Empire λόγω Scorcese.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ο άσχετος: Συγγνώμη ρε παιδιά, αλλά πού τα βλέπετε όλα αυτά; Σε πακέτα συνδρομητικής;
Η απάντησή μου είχε να κάνει με αυτό.

Εεεε... ξέρεις, έχουμε και άλλα ενδιαφέροντα... ακόμη κι όταν είμαστε στο σπίτι... εσείς δεν έχετε; :rolleyes:
Κι εμείς;)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
@babaduma το σχόλιο περί αθωότητας πήγαινε στο που νομίζεις οτι βρίσκουμε και παρακολούθουμε τα επεισόδια και το σχόλιο της @anny εκεί πήγαινε προφανώς.

Άκου δεν έχουμε άλλα ενδιαφέροντα καλέ...μη σου πω οτι οι σειρές είναι χαμηλά στη λίστα, προηγούνται το μπεκρούλιασμα, η μαγειρική και η μάσα κατά συνέπεια και άλλα που δε μπορώ να τα αναφέρω...:D
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
@babaduma το σχόλιο περί αθωότητας πήγαινε στο που νομίζεις οτι βρίσκουμε και παρακολούθουμε τα επεισόδια και το σχόλιο της @anny εκεί πήγαινε προφανώς.

Άκου δεν έχουμε άλλα ενδιαφέροντα καλέ...μη σου πω οτι οι σειρές είναι χαμηλά στη λίστα, προηγούνται το μπεκρούλιασμα, η μαγειρική και η μάσα κατά συνέπεια και άλλα που δε μπορώ να τα αναφέρω...:D
OK, συμφωνούμε (όπως και με την προλαλήσασα) αλλά καμμιά σας δεν μου έδωσε απάντηση: Πού βλέπετε τις σειρές; Είτε τη θεωρείτε αθώα είτε όχι την ερώτηση, η απορία μου είναι ειλικρινής και δεν ξέρω την απάντηση!

(on the other hand, fair enough if you don't want to answer)
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Εγώ πάντως για κάποιο λόγο το Homeland δε μπορώ να το παρακολουθήσω με τίποτα... και μόνο το θέμα με προκαταλαμβάνει αρνητικά.

υ.γ @babaduma ελπίζω να σε διέφθειρα λίγο...:D
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
OK, συμφωνούμε (όπως και με την προλαλήσασα) αλλά καμμιά σας δεν μου έδωσε απάντηση: Πού βλέπετε τις σειρές; Είτε τη θεωρείτε αθώα είτε όχι την ερώτηση, η απορία μου είναι ειλικρινής και δεν ξέρω την απάντηση!

(on the other hand, fair enough if you don't want to answer)

Ένα ωραίο site που μπορείς να δεις τι σειρές παίζονται τώρα, θα παιχθούν, σχόλια και όλα τα σχετικά είναι αυτό www.tv.com
 
Last edited by a moderator:

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.805
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ πάντως για κάποιο λόγο το Homeland δε μπορώ να το παρακολουθήσω με τίποτα... και μόνο το θέμα με προκαταλαμβάνει αρνητικά.
ε, καλά, κι ο "Ριζοσπάστης" καταγγέλει το GoT ότι είναι ξένος δάχτυλος και προπαγανδίζει τη μοναρχία! :haha:
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.136
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Καλά ο ''Ριζοσπάστης'' τερματίζει κοντέρ με τα κατά καιρούς σχόλια του για σειρές, ταινίες κτλ...μακράν κορυφαία η κριτική στον Κυνόδοντα...

Όσον αφορά το GoT τη μοναρχία δεν ξέρω αν την προπαγανδίζει αλλά κάτι παραπλήσιο αναμφισβήτητα...:p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.839
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom