Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

fekish

Member
Μηνύματα
215
Likes
21
Επόμενο Ταξίδι
Ισπανία
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί και Μπόρα Μπόρα
Κατεβάστε από τορρεντ μιαν σειρά από το Amazing Race! τώρα είναι στην season 18 στην Αμερική, αλλά δεν παίζεται!
Ειδικα σε άτομα που τους αρέσουν τα ταξίδια, είναι απιστευτο παιχνίδι, μακαρι να επαιζα και γω μεσα!

Π.χ. την περασμένη βδομάδα έβλεπα την σειρά του 6 από το 2004! :)
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
LOST εβλεπα φανατικα!!!! Το ρεκορ μου ειναι 8 επεισοδια σε μια μερα... ειχε πονεσει ο κ***ς μου!
Μ'αρεσει παρα πολυ ο House βεβαιως βεβαιως.
Σταθερη αξια E.R. και Φιλαρακια φυσικα.
Ειδα μερικα επεισοδια απ'το Damages, που μου αρεσε πολυ και θελω να βρω αυτα που εχει δειξει τις τελευταιες μερες και τα εχω χασει αλλα το mega δεν τα εχει ανεβασει...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Ένα άλλο νέο σήριαλ (έχουν παιχτεί μόνο τέσσερα επεισόδια, έχω δει τα τρία), είναι το "The killing"

Είναι αστυνομικό, όχι αυτοτελές, το οποίο διαδραματίζεται στην περιοχή του Seattle.

Προς το παρόν έχει αρκετό ενδιαφέρον, ωραία ατμόσφαιρα, λίγο αργούς ρυθμούς (αλλά στην περίπτωσή του ταιριάζει) και καλές ερμηνείες.

Πριν λίγες μέρες τελείωσε ο πρώτος κύκλος της σειράς, ο οποίος είναι εξαιρετικός. Τελικά είναι ριμέικ δανέζικης σειράς, γι'αυτό και το τόσο σκοτεινό και ιδιαίτερο κλίμα.
Καιρό είχα να παρακολουθήσω σειρά που να με "τραβήξει" τόσο.

Αν είστε φανς του είδους, δώστε του μια ευκαιρία. Πραγματικά αξίζει.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Πριν λίγες μέρες τελείωσε ο πρώτος κύκλος της σειράς, ο οποίος είναι εξαιρετικός. Τελικά είναι ριμέικ δανέζικης σειράς, γι'αυτό και το τόσο σκοτεινό και ιδιαίτερο κλίμα.
Καιρό είχα να παρακολουθήσω σειρά που να με "τραβήξει" τόσο.

Αν είστε φανς του είδους, δώστε του μια ευκαιρία. Πραγματικά αξίζει.

anny μου, επειδη το ειχα κοιταξει αλλα δεν το χα παρει αποφαση να το κατεβασω και τωρα λεω να το κανω, πες μου λιγο..
εχει καμια σχεση με παρομοιας θεματικης ελληνικη σειρα του 2009??γιατι νομιζω οτι και εκεινη η σειρα ηταν ριμεικ καποιας ξενης!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
anny μου, επειδη το ειχα κοιταξει αλλα δεν το χα παρει αποφαση να το κατεβασω και τωρα λεω να το κανω, πες μου λιγο..
εχει καμια σχεση με παρομοιας θεματικης ελληνικη σειρα του 2009??γιατι νομιζω οτι και εκεινη η σειρα ηταν ριμεικ καποιας ξενης!
Δεν μου έρχεται κάτι στο μυαλό. Ποιά ελληνική σειρά εννοείς? Υπήρχε κάποια που να βλέπεται?
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
το "χαρα αγνοειται"..

Ιωάννα, τη σειρά "χαρά αγνοείται" δεν την έβλεπα. Έψαξα όμως το στόρι και δεν είναι το ίδιο. Η ξένη σειρά που βασίζεται είναι ισπανική και όχι δανέζικη.
Επίσης, το "the killing" ξεκινά με το γεγονός ότι η αστυνομία βρίσκει το πτώμα της νεαρής και οι γονείς της δεν έχουν ιδέα. Από εκεί αρχίζουν όλα, προσπαθώντας να εξιχνιάσουν το έγκλημα.
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Ιωάννα, τη σειρά "χαρά αγνοείται" δεν την έβλεπα. Έψαξα όμως το στόρι και δεν είναι το ίδιο. Η ξένη σειρά που βασίζεται είναι ισπανική και όχι δανέζικη.
Επίσης, το "the killing" ξεκινά με το γεγονός ότι η αστυνομία βρίσκει το πτώμα της νεαρής και οι γονείς της δεν έχουν ιδέα. Από εκεί αρχίζουν όλα, προσπαθώντας να εξιχνιάσουν το έγκλημα.
τελεια!!σ' ευχαριστω πολυ που το ψαξες κι ολας!!οποτε κατεβαζω αμεσως!!
τρελαινομαι για αστυνομικα..

σας ειπα οτι τελευταια ξεκινησα να βλεπω sopranos??:p
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
τελεια!!σ' ευχαριστω πολυ που το ψαξες κι ολας!!οποτε κατεβαζω αμεσως!!
τρελαινομαι για αστυνομικα..

σας ειπα οτι τελευταια ξεκινησα να βλεπω sopranos??:p
Αγαπαμε Sopranos!!!!!:clap::clap:
Εχουμε πει για το Madmen?? Με τρελα!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Τελευταία σειρά που είδα και μου άρεσε είναι το Community
Community (TV Series 2009–*) - IMDb

Στην αρχή δεν σε τραβάει αλλά μετά οι χαρακτήρες (ειδικά Troy + Abed) είναι όλα τα λεφτά...

Τώρα πάμε για Game of thrones... και ψάχνω κάνα δύο σειρές ακόμα...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.855
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom