Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
ενώ λέω να δοκιμάσω και τα φρέσκα revolution + last resort.
Είδαμε ένα επεισόδιο από το Revolution.
:rolleyes::rolleyes: Η αρχική ιδέα είναι ενδιαφέρουσα. Όμως, πολύ b μας φαίνεται.
Δεν αποφασίσαμε ακόμα αν θα δούμε και δεύτερο... :roll:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το Hart of Dixie το προτείνεις? Για μένα που έβλεπα One Tree Hill εδώ και 9 χρόνια πχ.:D και βλέπω Gossip Girl, θα το συνιστούσες?

ΥΓ:Να δεις το The Vampire Diaries :bleh:...το χαβά μου εγώ! :haha:

Είναι πολύ γλυκούλικο... Νομίζω πως θα σου αρέσει πολύ!! Και πιο πολύ απ'όλα θα σου αρέσει ο Wilson Bethel ;)

Δες εδω περι τίνος πρόκειται...

Hart of Dixie | Series on the CW Network | Official Site
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Accused
Αλλη μια αγγλική και όχι αμερικάνικη σειρά.
Τα επεισόδια είναι αυτοτελή και παρουσιάζουν την ιστορία κάποιου ανθρώπου (διαφορετικός σε κάθε επεισόδιο), ο οποίος βρίσκεται κατηγορούμενος για κάποιο έγκλημα.
Είναι καλογυρισμένη, έχει καλές ερμηνείες και είναι του BBC.
Προς το παρόν έχουμε δει δύο επεισόδια από τα έξι του πρώτου κύκλου, αλλά μας φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα.
Ήδη παίζεται και δεύτερος κύκλος.
πάλι μου έδωσες ιδέα!!το ξεκινάω άμεσα!!

καλα, ειδα το πρωτο επεισοδιο how i met your mother..κι εχω να δηλωσω οτι δεν βλεπεται πλεον η σειρα!!
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
πάλι μου έδωσες ιδέα!!το ξεκινάω άμεσα!!!!
Μην πάρει το μάτι σου σειρά που εμπλέκεται η δικαιοσύνη, αμέσως μέσα εσύ!! :D

καλα, ειδα το πρωτο επεισοδιο how i met your mother..κι εχω να δηλωσω οτι δεν βλεπεται πλεον η σειρα!!
Χάλι μαύρο. Την προηγούμενη σεζόν την κόψαμε πριν τελειώσει. Είδαμε το πρώτο της φετινής μπας και άλλαξε κάτι. Και πράγματι άλλαξε. Εγινε ακόμα χειρότερο. :(
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Είναι πολύ γλυκούλικο... Νομίζω πως θα σου αρέσει πολύ!! Και πιο πολύ απ'όλα θα σου αρέσει ο Wilson Bethel ;)

Δες εδω περι τίνος πρόκειται...

Hart of Dixie | Series on the CW Network | Official Site
Φαίνεται πολύ ενδιαφέρουσα σειρά :D...και χμμμ δίκιο έχεις ;)!!!
Οι σειρές του CW έχουν τρομερή απήχηση στο γυναικείο κοινό..Τυχαίο να είναι άραγε??.. :bleh:

...Αναρωτιέμαι...από καλλιστεία τους περνάνε όλους??? :haha:
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Συνεχίζω να βλέπω:

-Breaking Bad
-Game of Thrones
-Boardwalk Empire
-Gossip Girl
-Mad Men

Έχω αφήσει εδώ και πολλές σεζόν:

-True Blood
-Grey's Anatomy
-Bones
-Community(σίγουρα θα το ξαναρχίσω κάποια στιγμή)

Νοσταλγώ:

-Desperate Housewives:cry:

Καμιά καλή πρόταση πέραν των γνωστών Dexter,Big Bang Theory,Vampire Diaries κλπ?Σκεφτόμουν για Modern Family..:roll:
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!


Καμιά καλή πρόταση πέραν των γνωστών Dexter,Big Bang Theory,Vampire Diaries κλπ?Σκεφτόμουν για Modern Family..:roll:


Supernatural , απλά φοβερή σειρά... αν σου αρέσουν και τα θρίλερ θα το λατρέψεις...και την υπόθεση και τους πρωταγωνιστές! :D



Από αυτά που αναφέρεις πιο πάνω, οπωσδήποτε ξεκίνα Dexter και Vampire Diaries!!! Θα κολλήσεις :D!!!

ΑΑΑ, και Lost αν δεν το έχεις ήδη δει...εγώ είμαι στην 4η σεζόν και έχω πορωθεί...:bleh:
 
Last edited by a moderator:

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αυτή την εβδομάδα παίχτηκε και το τελευταίο επεισόδιο της 3ης σεζόν για το Boardwalk Empire. Η αλήθεια είναι ότι η φετινή σεζόν ξεκίνησε λίγο χλιαρά, αλλά είχε σταθερά ανοδική πορεία. Τα δε δύο τελευταία επεισόδια, ήταν πάρα πολύ καλά.

Η συμφωνία με το κανάλι ανανεώθηκε και το ερχόμενο φθινόπωρο περιμένουμε το Νάκι και την υπόλοιπη παρέα, σε νέες γκανγκστερικές περιπέτειες. :xmas_cool:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Μαλιστα, τελος για φετος και ο Dexter, η n.1 αγαπημενη μου σειρα, μονο που σε αυτη τη σεζον δε με τρελανε και μαλιστα δε με τρελαινει που εχει και συνεχεια, 2013 η 8η σεζον! Αλλα θα μεινω πιστη και θα συνεχισω να το βλεπω... :xmas_mrgreen:
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
Μαλιστα, τελος για φετος και ο Dexter, η n.1 αγαπημενη μου σειρα, μονο που σε αυτη τη σεζον δε με τρελανε και μαλιστα δε με τρελαινει που εχει και συνεχεια, 2013 η 8η σεζον! Αλλα θα μεινω πιστη και θα συνεχισω να το βλεπω... :xmas_mrgreen:
Έχω αφήσει 3 επεισόδια ακόμα, αλλά αυτή η σαιζόν πολύ μου αρέσει...

Συνεχίζουμε με Office σταθερά (πολύ γέλιο ακόμα, σπάνιο για τόσα χρόνια) και ο πρώτος κύκλος του Homeland πολύ αξιόλογος και διαφορετικός από τα συνηθισμένα...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
και ο πρώτος κύκλος του Homeland πολύ αξιόλογος και διαφορετικός από τα συνηθισμένα...
Ο πρώτος ναι, ο δεύτερος όμως δεν κατάφερε να με πείσει.
Έχω δει 10 επεισόδια (σχεδόν σερί), η σεζόν τελειώνει και δεν...

Έχει κάποιες καλές στιγμές, αλλά θεωρώ ότι καμία απολύτως σχέση δεν έχει με τον πρώτο κύκλο. Θα μπορούσαν και να το έχουν σταματήσει εκεί.
Αλλά ως γνωστόν, τη δόξα και το χρήμα....

Μένει να δούμε αν έχουν κάτι δυνατό για τα τελευταία δύο επεισόδια, έτσι για να δικαιολογήσουν κάπως και την ανανέωση σε τρίτη σεζόν.

Όσο για το Dexter, θα επανέλθω με εντυπώσεις αφού δω και το τελευταίο επεισόδιο. :xmas_biggrin:
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Homeland: εμενα ο 2ος μαρεσει πολυ απλα θα ηθελα εδω να τελιωσει και οχι να συνεχιστει και αυτο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.182
Μηνύματα
883.218
Μέλη
38.891
Νεότερο μέλος
CrisPan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom