Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Έχω αφήσει 3 επεισόδια ακόμα, αλλά αυτή η σαιζόν πολύ μου αρέσει...

Συνεχίζουμε με Office σταθερά (πολύ γέλιο ακόμα, σπάνιο για τόσα χρόνια) και ο πρώτος κύκλος του Homeland πολύ αξιόλογος και διαφορετικός από τα συνηθισμένα...
Κι εμένα μου άρεσε αυτός ο κύκλος dexter το φινάλε λίγο με απογοήτευσε, αλλά οκ!


Το homeland όντως διαφορετικό και λιγότερο καταστροφικό από το 24 που πάντα κινδύνευαν να πεθάνουν χιλιάδες!:xmas_mrgreen:
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Είδα και εγώ τα τελευταία επεισόδια των Dexter και Homeland. Μου άρεσαν πολύ, ιδιαιτέρως το δεύτερο. Πέρα από τα σενάρια τους που είναι πρωτότυπα, οι πρωταγωνιστές είναι όλα τα λεφτά...
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Τίτλοι τέλους και για το Gossip Girl που μετά από 6 κύκλους η σειρά επιτέλους ολοκληρώθηκε...Μόλις είδα το τελευταίο επεισόδιο...
:D
Το είδε κανένας? Τί έχετε να πείτε για το τέλος και για την αποκάλυψη της ταυτότητας του GG? :idea:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Το Chuck το έχει δει κάποιος;; Τί λέει;; Σκεφτόμουν να το ξεκινήσω....:xmas_rolleyes:
 

Italitsa

Member
Μηνύματα
840
Likes
915
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Αυστρίας
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Τίτλοι τέλους και για το Gossip Girl που μετά από 6 κύκλους η σειρά επιτέλους ολοκληρώθηκε...Μόλις είδα το τελευταίο επεισόδιο...
:D
Το είδε κανένας? Τί έχετε να πείτε για το τέλος και για την αποκάλυψη της ταυτότητας του GG? :idea:
Για την αποκάλυψη της ταυτότητας του GG δεν έχω να πω κάτι...δεν τον ξέρω άλλωστε τον κύριο.... Για το άβαταρ σου όμως έχω να πω πολλά....Αλλαξέ το επιτέλους και βάλε μια με τον Stefan!!! :xmas_evil::xmas_evil:

(M' ετρωγε τόσες μέρες, θα 'σκαγα αν δεν το 'λεγα!! Χεχε :bleh::bleh::bleh: )
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Για την αποκάλυψη της ταυτότητας του GG δεν έχω να πω κάτι...δεν τον ξέρω άλλωστε τον κύριο.... Για το άβαταρ σου όμως έχω να πω πολλά....Αλλαξέ το επιτέλους και βάλε μια με τον Stefan!!! :xmas_evil::xmas_evil:

(M' ετρωγε τόσες μέρες, θα 'σκαγα αν δεν το 'λεγα!! Χεχε :bleh::bleh::bleh: )
:haha::haha::haha::haha::haha::haha: Αχαχαχαχαχα!!!! Έλιωσα στα γέλια..δεν υπάρχεις αγάπη μου!!! Και έλεγα..μα πότε θα το πει? ? ? :bleh:
Δεν τ'αλλάζω δεν τ'αλλάζωωωωω!!! :bleh: άντε το πολύ να βάλω μία και με τους δύο :bleh:....

Μα καλά, δεν έχεις δει ποτέ Gossip Girl? :D
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Αυτή την εβδομάδα παίχτηκε και το τελευταίο επεισόδιο της 3ης σεζόν για το Boardwalk Empire. Η αλήθεια είναι ότι η φετινή σεζόν ξεκίνησε λίγο χλιαρά, αλλά είχε σταθερά ανοδική πορεία. Τα δε δύο τελευταία επεισόδια, ήταν πάρα πολύ καλά.

Η συμφωνία με το κανάλι ανανεώθηκε και το ερχόμενο φθινόπωρο περιμένουμε το Νάκι και την υπόλοιπη παρέα, σε νέες γκανγκστερικές περιπέτειες. :xmas_cool:
Eχεις να προτεινεις τιποτα παρεμφερες? τωρα βλεπω μια αγγλικη σειρα το Foyle's War αλλα σχεδον το τελειωσα....Επισης περα οτι εχει μονο 4 καθε σεζον, καθε επεισοδιο κραταει 1.30 ωρα. κουραστικο
Foyle's War (TV Series 2002&ndash;*) - IMDb
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Τίτλοι τέλους και για το Gossip Girl που μετά από 6 κύκλους η σειρά επιτέλους ολοκληρώθηκε...Μόλις είδα το τελευταίο επεισόδιο...
:D
Το είδε κανένας? Τί έχετε να πείτε για το τέλος και για την αποκάλυψη της ταυτότητας του GG? :idea:
Ποιος ηταν ρε παιδια το GG τελικα;
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Το έβλεπες ANNA-PANOS? :xmas_mrgreen:
Να πω ποιος ήταν ή να το αφήσω καλύτερα μη ρίξω και τεράστιο spoiler για κάποιον που δεν έχει δει το τελευταίο επεισόδιο ακόμη και του το χαλάσω? :roll:
Θες να σου πω με πμ? :D
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Το έβλεπες ANNA-PANOS? :xmas_mrgreen:
Να πω ποιος ήταν ή να το αφήσω καλύτερα μη ρίξω και τεράστιο spoiler για κάποιον που δεν έχει δει το τελευταίο επεισόδιο ακόμη και του το χαλάσω? :roll:
Θες να σου πω με πμ? :D
Καλυτερα αυτες οι πληροφοριες να γραφονται σε π.μ.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Το έβλεπες ANNA-PANOS? :xmas_mrgreen:
Να πω ποιος ήταν ή να το αφήσω καλύτερα μη ρίξω και τεράστιο spoiler για κάποιον που δεν έχει δει το τελευταίο επεισόδιο ακόμη και του το χαλάσω? :roll:
Θες να σου πω με πμ? :D
Περιμενω πμ
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.754
Μέλη
38.881
Νεότερο μέλος
Pavlosvalia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom