Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

8avos

Member
Μηνύματα
650
Likes
6.355
The Morning Show είναι η σειρά που πρωταγωνιστεί η Τζένιφερ Άνιστον στο ομώνυμο πρωινάδικο το οποίο καθηλώνει όλη τη Νέα Υόρκη κάθε πρωί.

Η νέα σειρά της νεοφερμένης AppleTV είχε πολύ υψηλά ποσοστά τηλεθέασης και η πρωταγωνίστρια ξέφυγε κατά πολύ απ τα Φιλαράκια.Θα την πρότεινα με χίλια.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
To Dark το έχουμε πει; Πολύ καλή σειρά, γερμανική, περίπου 10 επεισόδια. Αν ήταν αμερικάνικη, η ίδια ιστορία θα είχε ειπωθεί σε 30 επεισόδια των 3 σεζόν.
Πες κανένα κουτσομπολιό για τι θέμα είναι,μπας και πούμε στην θεία να μας την στείλει.
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.118
Πες κανένα κουτσομπολιό για τι θέμα είναι,μπας και πούμε στην θεία να μας την στείλει.
Μου άρεσε πάρα πολύ. Θέλει να είσαι συγκεντρωμενος για να καταλαβαίνεις τις συνδέσεις μεταξύ των χαρακτήρων
 
Last edited:

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Πες κανένα κουτσομπολιό για τι θέμα είναι,μπας και πούμε στην θεία να μας την στείλει.
Θα έλεγα μάλλον ψυχολογικό θρίλερ. Εξαφανίζεται ένα παιδί και το ψάχνουν. Δυνατό και πυκνογραμμένο. Όντως πρέπει στα πρώτα επεισόδια να είσαι προσεκτικός στα ονόματα των χαρακτήρων, γιατί μετά αρχίζει να τρέχει γρήγορα και χάνεις το ποιος είναι ποιος.
 

Pel

Member
Μηνύματα
748
Likes
3.805
Ονειρεμένο Ταξίδι
Και πού δεν θέλω;
Δεν ξέρω τι δείχνει το τρέιλερ. Σβήστο αν είναι (την πρώτη φράση), και θα το σβήσω κι εγώ!
 

el de abajo

Member
Μηνύματα
202
Likes
586
από την πρώτη σεζόν γελούσα με την επιτυχία του Casa de Papel, καλογυρισμένο αλλά μέχρι εκεί, δεύτερη σεζόν κάτω του μετρίου, ή τρίτη τραγική, ε στην τέταρτη αν δεν ήταν ο Gandia δεν θα διέφερε σε τίποτα απο το Τόλμη και Γοητεία...όσο για το Netflix ο ορισμός της μετριότητας...και χειρότερα μην πω...καλά που είδα και το Unorthodox...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.686
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom