Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

alvadi

Member
Μηνύματα
553
Likes
2.806
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο
Ταξίδι-Όνειρο
Μεξικό
Κι εγώ το Ethos έχω ξεκινήσει και συμφωνώ με τη περιγραφή του @8avos.
Χαρακτηριστικο παράδειγμα αυτών που περιγράφει ο ιμάμης που η άποψη του υπερισχύει της επιστήμης.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
The Minions of Midas, ένας επιχειρηματίας, πέφτει θύμα εκβιασμού. Αν δεν δεχτεί να πληρώσει ένα μεγάλο χρηματικό ποσό, τυχαίοι άνθρωποι θα πεθάνουν.
Ωραία σειρά με γρήγορο ρυθμό που σε κρατάει ως το τέλος!! Άλλωστε οι Ισπανοί είναι γνωστό ότι δεν θα σε απογοητεύσουν, είτε πρόκειται για σειρά είτε για ταινία. Για να δούμε, θα βγεί δεύτερος κύκλος;;
Η σειρά είναι μικρή 6 επεισοδίων και θα την βρείτε στο netflix!! Καλή θέαση!!
Πάρα πολύ καλή παραγωγή καταρχήν! Και ο Tosar πάντα καλός, ωραία σκηνοθεσία έως έξοχη, καλό καστ. Το σενάριο είναι Jack London, δηλαδή του... 1901. Το τέλος πάντως το βρήκα απογοητευτικό. Κατά τα λοιπά απέφυγε τις συνήθεις υπερβολές των Ισπανών και κράτησε τα εξίσου συνήθη υψηλά στάνταρ.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.659
Likes
50.481
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
@Yorgos για το Patria της HBO έχουμε άποψη;; Βάσκοι ΕΤΑ κλ ..καλή φαινεται να είναι και "φρέσκια" του 20..
Δεν το έχω δει... Δεν έχω πρόσβαση σε ΗΒΟ, το οποίο είναι κρίμα, νομίζω έχει καλύτερο υλικό από το νετφλιξ
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.273
Την προσφορά της Vodafone με 6,30 και χωρίς δέσμευση συμβολαίου την έχει πάρει κανείς;Τι έχει από ΗΒΟ;
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.242
Likes
6.702
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Για τους Star Trek Fans μόνο...
Εχθές προβλήθηκε το 13ο και τελευταίο επεισόδιο του 3ου κύκλου του Star Trek: Discovery.
Υπάρχεί και στο Netflix.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Την προσφορά της Vodafone με 6,30 και χωρίς δέσμευση συμβολαίου την έχει πάρει κανείς;Τι έχει από ΗΒΟ;
Έχει 30 μέρες δωρεάν δοκιμή αν εγγραφείς, χωρίς δέσμευση συμβολαίου.
 

manolism

Member
Μηνύματα
387
Likes
1.772
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Lupin, μια σύγχρονη εκδοχή της κλασικής ιστορίας για τον Αρσέν Λουπέν, έναν ευγενή λωποδύτη και ασύλληπτο εγκληματία.
Ωραία σειρά με γρήγορο ρυθμό, βλέπετε ευχάριστα και φυσικά αναμένεται δεύτερος κύκλος!! Θα την βρείτε στο Netflix και ο πρώτος κύκλος έχει μόλις 5 επεισόδια.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.371
Likes
14.273
Έχει 30 μέρες δωρεάν δοκιμή αν εγγραφείς, χωρίς δέσμευση συμβολαίου.
Να διευκρινίσουμε ότι είναι διαθέσιμο μόνον για κινητό ή tablet.Αργότερα και τηλεοράση.Για υπολογιστή/φορητό δεν αναφέρουν κάτι.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.749
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom