Αμερικάνικες και άλλες ξένες σειρές!!

KIKI

Member
Μηνύματα
2.696
Likes
6.673
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Κι εγώ το ολοκλήρωσα χθες βράδυ. Το τέλος το βρήκα λίγο απότομο και βιαστικό. Σαν να έπρεπε να χωρέσουν όλες τις λύσεις των γρίφων σε ένα επεισόδιο. Σεναριακά δε έμπαζε νερά η τελική έκβαση της ιστορίας. Ίσως να ετοιμάζουν και άλλη σεζόν και ήθελαν να μας αφήσουν κάποια ερωτηματικά. Δεν ξέρω....
Σε γενικές γραμμές πάντως μια καλή σειρά ψυχολογικού αστυνομικού θρίλερ από τις καλύτερες που είδα στο netflix. Το Σαλέ όμως που είδα επίσης πρόσφατα μου άρεσε περισσότερο.
Με πεισατε ολοι σας !
Το ξεκιναω .
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.673

James

Member
Μηνύματα
1.001
Likes
5.328
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Δεν σου έμεινε και εσένα το ερώτημα πως γλίτωσε την φυλακή? απάντησε με σπόιλερ γιατί θα με σκοτώσει η Earth
(υπενθυμίζω ότι λόγω γεροντικής άνοιας δεν καταφέρνω να γράψω σπόιλερ, σεβαστείτε τα τιμημένα γηρατειά)
Όλο το νόημα της σειράς είναι ότι ο δολοφόνος....
Το όπλο με το οποίο καθάρισε τον δολοφόνο της γυναίκας του, πάρθηκε από την αστυνομικό και τοποθετήθηκε στο διαμέρισμα των κοριτσιών - εκβιαστών. Το οποίο όπλο είναι του αστυνομικού του κακού. Άρα προφανώς του φόρτωσαν και αυτό τον φόνο.
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.873
Likes
26.673
murder among the mormons
Το έχει δει κανείς; Στην αναζήτηση δεν μου βγάζει κάτι.
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Όλο το νόημα της σειράς είναι ότι ο δολοφόνος....
Το όπλο με το οποίο καθάρισε τον δολοφόνο της γυναίκας του, πάρθηκε από την αστυνομικό και τοποθετήθηκε στο διαμέρισμα των κοριτσιών - εκβιαστών. Το οποίο όπλο είναι του αστυνομικού του κακού. Άρα προφανώς του φόρτωσαν και αυτό τον φόνο.
Α τα γαϊδούρια!!! τα πήρα τώρα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.166
Μηνύματα
882.739
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom