• Η αναδρομή στο παρελθόν συνεχίζεται! Ψηφίστε την Ταξιδιωτική Ιστορία του μήνα για τους μήνες Ιούλιο - Αύγουστο 2016! Κάντε κλικ εδώ!

Ολλανδία Αμστερνταμ διαμονη!

Olympia!!

New Member
Η τοποθεσια ειναι εξαιρετικη. Εισαι σε κεντρικο σημειο με πολυ ενδιαφεροντα μαγαζια (καφε, μπαρ, εστιατορια) τριγυρω. Επισης εισαι σε walking distance απο τα σημεια ενδιαφεροντος στο κεντρο.
Θα πάω κι γω Άμστερνταμ το Πάσχα και είμαι ανάμεσα στα παρακατω ξενοδοχεία. Απο άποψη περιοχής ποιο θα πρότεινες;
xohotels.com (coutoure)
clinkhotels.com
Easyhotel Amsterdam City South
Vondelpark Studio

perixvra

Member
Θα πάω κι γω Άμστερνταμ το Πάσχα και είμαι ανάμεσα στα παρακατω ξενοδοχεία. Απο άποψη περιοχής ποιο θα πρότεινες;
xohotels.com (coutoure)
clinkhotels.com
Easyhotel Amsterdam City South
Vondelpark Studio
Εμείς κλείσαμε στο ckinkhostels πριβατ δωμάτιο για τον Δεκεμβριο...

mix kok

New Member
Καλησπέρα σε όλους! Σχεδιάζω ένα ταξίδι στο Άμστερνταμ για το ερχόμενο Πάσχα. Βρήκα μία προσφορά για αεροπορικά και τα έκλεισα. Στην αναζήτηση όμως καταλύματος έχω πάθει σοκ απ τις τιμές και θα ήθελα να ρωτήσω γνώμες για περιοχές λίγο πιο έξω από το κέντρο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Καλησπέρα σε όλους! Σχεδιάζω ένα ταξίδι στο Άμστερνταμ για το ερχόμενο Πάσχα. Βρήκα μία προσφορά για αεροπορικά και τα έκλεισα. Στην αναζήτηση όμως καταλύματος έχω πάθει σοκ απ τις τιμές και θα ήθελα να ρωτήσω γνώμες για περιοχές λίγο πιο έξω από το κέντρο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
ειχα παει πριν λιγες ημερες Άμστερνταμ γενικά να ξερεις ειναι πολυ ακριβη πολη
το φαγητο δεν ειναι κ το καλυτερο κ γενικα κ αυτο ειναι ακριβο(αν θες να φας καλα φαε McDonald's)εμεις μείναμε στο nord πανεμορφη περιοχη..θα σ πρότεινα να μν μεινεις στο κεντρο...

vana23kara

Member
Για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο τι γνώμη έχετε? XO HOTELS COUTURE, Amsterdam βγαίνει 175€ για 3 βραδια.
Μείναμε εμείς. Λοιπόν έχει στάση τραμ απέναντι .είναι υπερσύγχρονο κ πεντακάθαρο. Σε περίπου 20 λεπτά είσαι κέντρο
Στη γειτονιά του δεν έχει κάτι φοβερό. Έχει σε 5 λεπτά απόσταση 2 σούπερ μάρκετ ,ένα τούρκικο αν θυμάμαι καλά σνακ μπαρ. Μια μπυραρια στα 300 Μ.
Εμάς μας άρεσε πολύ.

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
30.250
Μέλη
35.025
Νεότερο μέλος
Dor.theo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom