Ανέκδοτα

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
Πως λέγεται η μυγα που τρώει κεφτεδάκια του ικέα αλογόμυγα!!!!

Κ αν αντι για κεφτεδακια στο ικέα είχαν γύρο θα τον ονόμαζαν carousel!!!
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.139
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Θελω πολυ να σχολιασει ο Γκτσου τα παραπανω...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.139
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μου εκανε στοματικο μια τουριστρια, εβαζε δοντια με δαγκωνε και με πονουσε. Πως να της το πω που δεν ξερω αγγλικα. Της λεω: "not souvlaki, ice-cream ice-cream"
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.424
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Μου εκανε στοματικο μια τουριστρια, εβαζε δοντια με δαγκωνε και με πονουσε. Πως να της το πω που δεν ξερω αγγλικα. Της λεω: "not souvlaki, ice-cream ice-cream"
:haha::haha::haha: θεος !!!!!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Μου εκανε στοματικο μια τουριστρια, εβαζε δοντια με δαγκωνε και με πονουσε. Πως να της το πω που δεν ξερω αγγλικα. Της λεω: "not souvlaki, ice-cream ice-cream"
Χαχαχαχαχχααχαχαχχαχααχ ποσο σιγουρος ειμαι οτι ειναι πραγματικο συμβαν και οχι ανεκδοτο ...:haha::haha::haha::haha:
 

like23

Member
Μηνύματα
66
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΑΜΕΡΙΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
LAS VEGAS
Αγάπη μου θα μου πάρεις το i phone to 5??πάρε 5?(δλδ μουτζα) κ θα σου χρωστάω το i phone!!!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.879
Likes
26.763
Ο Χρήστος, γεμάτος ενθουσιασμό, πάει στο δάσος για να κυνηγήσει. Βλέπει μια μικρή καφετιά αρκούδα, τη σημαδεύει και τη σκοτώνει. Τότε νιώθει ένα κτύπημα στον ώμο, γυρίζει και βλέπει μια μεγάλη μαύρη αρκούδα η οποία του λεέι:
- "Χρήστο, έχεις δύο επιλογές" του λέει, "ή σου χυμάω και σε σκοτώνω, ή κάνουμε σεξ."
Ο Χρήστος αποφασίζει ότι προτιμάει τη ζωή οπότε σκύβει μπροστά και δίνεται στη μαύρη αρκούδα.
Επί δύο εβδομάδες πονούσε, αλλά όταν έγινε καλά ο Χρήστος ορκίστηκε να εκδικηθεί. Πηγαίνει πάλι στο δάσος, βρίσκει τη μαύρη αρκούδα και τη σκοτώνει. Νιώθει πάλι κάποιος να τον κτυπάει στον ώμο. Αυτή τη φορά είναι ένα τεράστιο γκρίζλι.
- "Έκανες ένα τεράστιο λάθος, Χρήστο," του λέει το γκρίζλι, "διάλεξε τι θες, ή σε ξεσκίζω με νύχια και με δόντια, ή κάνου με άγριο σεξ."
Για άλλη μια φορά ο Χρήστος σκέφτηκε πως ήταν καλύτερα να υποκύψει. Χρειάστηκε κάμποσες εβδομάδες για να συνέλθει αλλά εξαγριωμένος πια ο Χρήστος, ξαναγυρίζει στο δάσος, βρίσκει το γκρίζλι και το σκοτώνει. Αισθάνεται ότι επιτέλους, πήρε εκδίκηση, όταν νιώθει ένα κτύπη μα στον ώμο. Γυρίζει και βλέπει μια τεράστια πολική αρκούδα.
- "Παραδέξου το, Χρήστο", του λέει η αρκούδα "δεν έρχεσαι στο δάσος για το κυνήγι, έτσι;"
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021
Ο Χρήστος, γεμάτος ενθουσιασμό, πάει στο δάσος για να κυνηγήσει. Βλέπει μια μικρή καφετιά αρκούδα, τη σημαδεύει και τη σκοτώνει. Τότε νιώθει ένα κτύπημα στον ώμο, γυρίζει και βλέπει μια μεγάλη μαύρη αρκούδα η οποία του λεέι:
- "Χρήστο, έχεις δύο επιλογές" του λέει, "ή σου χυμάω και σε σκοτώνω, ή κάνουμε σεξ."
Ο Χρήστος αποφασίζει ότι προτιμάει τη ζωή οπότε σκύβει μπροστά και δίνεται στη μαύρη αρκούδα.
Επί δύο εβδομάδες πονούσε, αλλά όταν έγινε καλά ο Χρήστος ορκίστηκε να εκδικηθεί. Πηγαίνει πάλι στο δάσος, βρίσκει τη μαύρη αρκούδα και τη σκοτώνει. Νιώθει πάλι κάποιος να τον κτυπάει στον ώμο. Αυτή τη φορά είναι ένα τεράστιο γκρίζλι.
- "Έκανες ένα τεράστιο λάθος, Χρήστο," του λέει το γκρίζλι, "διάλεξε τι θες, ή σε ξεσκίζω με νύχια και με δόντια, ή κάνου με άγριο σεξ."
Για άλλη μια φορά ο Χρήστος σκέφτηκε πως ήταν καλύτερα να υποκύψει. Χρειάστηκε κάμποσες εβδομάδες για να συνέλθει αλλά εξαγριωμένος πια ο Χρήστος, ξαναγυρίζει στο δάσος, βρίσκει το γκρίζλι και το σκοτώνει. Αισθάνεται ότι επιτέλους, πήρε εκδίκηση, όταν νιώθει ένα κτύπη μα στον ώμο. Γυρίζει και βλέπει μια τεράστια πολική αρκούδα.
- "Παραδέξου το, Χρήστο", του λέει η αρκούδα "δεν έρχεσαι στο δάσος για το κυνήγι, έτσι;"
:haha::haha::haha:
Μου θύμισε το άλλο:
Σε επιστημονικό συνέδριο βιολογίας, ανεβαίνει να ανακοινώσει ο διεθνούς φήμης βιολόγος την έρευνά του για την σεξουαλική ζωή των μπαμπουίνων. Και "έτσι το κάνουν οι μπαμπουίνοι" και "αλλιώς το κάνουν οι μπαμπουίνοι"...Στο τέλος της ομιλίας του κάποιος από το ακροατήριο ρωτάει τι συναισθήματα του άφησε η πολύμηνη μελέτη του θέματος. Και ο επιστήμονας απαντάει με παράπονο:
"Τι να σας πω, κι από τότε ούτε ένα γράμμα, ούτε ένα τηλέφωνο..."
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.139
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Δεν μπορεσα να καταλαβω αν το ανεκδοτο του panpan ηταν καλο ή οχι γιατι απο ενα σημειο κι επειτα το μυαλο μου απασχολουσε η εξης ερωτηση: Τι ειναι το γκριζλι;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.030
Likes
41.021

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.531
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom