Ανέκδοτα

joss

Member
Μηνύματα
524
Likes
155
Επόμενο Ταξίδι
Αγνωστο...
Ταξίδι-Όνειρο
Πολλα...
Last edited by a moderator:

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
251
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Αδωνις Γεωργιαδης
Αφού είχες σκοπό να αναφερθείς ονομαστικά σε ένα Πολιτικό, από τοοοοσους που κυβέρνησαν , έκλεψαν και πλούτησαν, το Γεωργιάδη βρήκες?
Σου εκανε κάτι προσωπικά η αναπαράγεις και εσύ, οπως κάνουν οι περισσότεροι Ελληνες, ότι τους σερβίρουν τα κανάλια το βράδυ?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.027
Likes
6.410
Αδωνις Γεωργιαδης
Ο ανθρωπος που σημερα αναφερομενος στο μνημονιο ειπε οτι ειναι μια σχεση της αλληλεγγυας ευρωπης μαζι μας και το μονο που θα μας κανουν ειναι να μας ελεγχουν και να δινουμε λογο σε αυτους που και πως ξοδευουμε τα οικονομικα μας...

Φυσικα καμμια κουβεντα για τους ορους,τον τροπο που μας το επιβαλλανε,πως ''μαγειρευτηκε'' η εισοδος της χωρας σε αυτο...

Εχουνε κανει στην ακρη τα μεγαλα-παλια ψαρια και τα μικρα μιλανε και πετανε μαργαριταρια.
Τοπο στα πολιτικα νιατα!
 

Voyager1

Member
Μηνύματα
286
Likes
68
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος της Γης
Αφού είχες σκοπό να αναφερθείς ονομαστικά σε ένα Πολιτικό, από τοοοοσους που κυβέρνησαν , έκλεψαν και πλούτησαν, το Γεωργιάδη βρήκες?
Σου εκανε κάτι προσωπικά η αναπαράγεις και εσύ, οπως κάνουν οι περισσότεροι Ελληνες, ότι τους σερβίρουν τα κανάλια το βράδυ?
Δεν είχα σκοπό να αναφερθώ σε κανεναν, απλως ζητηθηκε να γραφουν πολιτικά ανέκδοτα εν οψει εκλογών και έγραψα την αποψη μου. Συμφωνώ σ αυτά που λες περί "φαγωματος" και γι αυτό δεν ανεφερα αλλο όνομα, γιατί αυτοί μου προκαλούν οργή και όχι γέλιο! Νομίζω λοιπόν ότι έγραψα "αδωνις γεωργιαδης" στην κατηγορία ανέκδοτα.
Υγ: Συγγνωμη αν στον έθιξα, αλλα γίνεται περίγελος απο μόνος του ο μπουμπουκος, δεν χρειαζεται να τον λοιδορισω εγώ για να πληγεί το "στατους" του.
 

Spyros-007

Member
Μηνύματα
756
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Δεν ξέρω ...
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλανδη κα ξανά Ταϊλάνδη
Το φαντάζομαι.
Υπάρχει άλλο νήμα γι'αυτό το ζήτημα του γούστου.
Σίγουρα, πάντως εμένα αυτό το όνομα δε μου βγάζει γέλιο, που είναι το ζητούμενο, θλίψη μου βγάζει ... αλλά, είπαμε, γούστα είναι αυτά.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.690
Μέλη
38.945
Νεότερο μέλος
Dim69

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom