Αναβάθμιση 2019

Klair

Member
Μηνύματα
2.190
Likes
25.364
Ονειρεμένο Ταξίδι
Υπερσιβηρικός
Όλα θα γίνουν, απλά έχω δώσει βάρος σε κάποια προβλήματα που βγήκαν, όπως τις φωτογραφίες που ανέφερα παραπάνω.
Μόλις παρατήρησα ότι στην ιστορία μου για το Μεξικό η οποία τρέχει και στον διαγωνισμό έχουν πράγματι χαθεί κάποιες φωτογραφίες.
Μπορώ να δοκιμάσω να τις επαναφέρω εγώ ή θα το διορθώσεις εσύ γενικά το θέμα που μπορεί να προέκυψε και με άλλες ιστορίες?
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Όχι μη πειράξετε τίποτα , ξέρω ότι δε φαίνονται πολλές φωτογραφίες, κοιτάω να το φτιάξω συνολικά όλες μαζί.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Επίσης στην αρχική σελίδα του φόρουμ, τέρμα δεξια και πανω από τη στήλη νεες δημοσιευσεις υπάρχει κουμπί Νέα μηνύματα και δίπλα ακριβώς κουμπί Νέο θέμα
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
Λοιπόν, πρώτες εντυπώσεις:
- Αισθητά πιο γρήγορο
- Αισθητικά βελτιωμένο

Αλλά και:
- Λείπει ο μετρητής αδιάβαστων μηνυμάτων.
- Απλό click στο "What's new" οδηγεί στα τελευταία μηνύματα, όχι στα νέα μηνύματα που θα ήταν πιο χρηστικό.
- Το ίδιο ισχύει με ένα σωρό templates, και στο regular και στο responsive, που έχουν το widget των προσφάτων μηνυμάτων. Τα "νέα μηνύματα εκεί θα ήταν σαφώς χρησιμότερα.
- Λείπει το κουμπί που σε πηγαίνει απευθείας στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα ενός θέματος (από το browsing των forums αλλά και από τα "νέα μηνύματα").
 
Last edited:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.675
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom