Αναβάθμιση 2019

panpan

Member
Μηνύματα
6.865
Likes
26.632
δεν υπάρχει κουμπί να σε πηγάινει απευθείας στο πρώτο αδιάβαστο μήνυμα ενός θέματος - αν έχεις αδιάβαστα μηνύματα σε αυτό το θέμα, κάνοντας απλό κλικ στον τίτλο θα σε πηγαίνει στο τελευταίο αδιάβαστο του θέματος, έτσι δούλευε και πριν (δεν είχαμε κάποιο ειδικό κουμπί
Δες δεφ.το μήνυμα 37 .Είναι φωτογραφία του Αυγούστου με την βούλα που σε πήγαινε στο πρώτο αδιάβαστο.Σ αυτή βούλα αναφέρεται ο taver και τα άλλα παιδιά.
 

underwater

Member
Μηνύματα
2.703
Likes
11.138
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ανταρκτική
Βγαίνει κάτω δεξιά όταν αρχίσεις να κινείς τη σελίδα. Μήπως σου το κρύβει κάτι πχ. διαφήμιση?
Μπήκα και από της δουλειάς και ναι, η αλήθεια είναι ότι βγαίνει κάτω από τη διαφήμιση, οπότε για να το χρησιμοποιήσεις πρέπει να την κρύψεις, κάτι που γενικά δεν κάνω στην πλοήγηση επειδή πλήττω (αλλά αναγκαστικά θα το κάνω για να χρησιμοποιήσω το κουμπί).
 

spor_os

Administrator
Μηνύματα
1.951
Likes
617
Δες δεφ.το μήνυμα 37 .Είναι φωτογραφία του Αυγούστου με την βούλα που σε πήγαινε στο πρώτο αδιάβαστο.Σ αυτή βούλα αναφέρεται ο taver και τα άλλα παιδιά.
aaa.jpg

Σε αυτό το print screen έχω το mouse πάνω στο λινκ
Αν δείτε ο σύνδεσμος σε πάει στο unread, άρα στο 1ο αδιάβαστο.
Και πράγματι αυτό έκανε.
Μήπως δε καταλαβαίνουμε κάτι?

Υ.Γ.: Επανήλθε η 2η μπάρα, ελπίζω να σας βολεύει
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Η δεύτερη μπάρα επανήλθε αλλά μου λείπει η επιλογή θέματα που παρακολουθείτε΄(το εχω δει ότι πήγε υπομενου στο forum αλλά βόλευε πάρα πολυ η άμεση πρόσβαση), όπως επίσης από την πάνω μπάρα μου λείπει η άμεση πρόσβαση στις ταξιδιωτικές ιστορίες και η δευτερευοντως η άμεση προσβαση στα αεροπορικά.

edit: Τωρα ειδα ότι το πρώτο πήγε στην παρακολούθηση
 
Last edited:

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.043
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησια μπορα μπορα
Επανήλθε και ο μετρητής μηνυμάτων για τους λάτρεις του
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.398
Likes
17.200
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αλάσκα
Επανήλθε ο μετρητής μηνυμάτων, λυσσάξατε. :haha:

edit: με πρόλαβε ο dik :icon_evil:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.468
Likes
28.827
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iles Kerguelen
View attachment 285953
Σε αυτό το print screen έχω το mouse πάνω στο λινκ
Αν δείτε ο σύνδεσμος σε πάει στο unread, άρα στο 1ο αδιάβαστο.
Και πράγματι αυτό έκανε.
Μήπως δε καταλαβαίνουμε κάτι?

Υ.Γ.: Επανήλθε η 2η μπάρα, ελπίζω να σας βολεύει
To link δείχνει μεν πάντα στο /unread, αλλά το πατάς και σε πάει στην πρώτη σελίδα κι όχι στο πρώτο αδιάβαστο.
 

Attachments

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.593
Likes
9.770
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ονειρεμένο Ταξίδι
New Zealand
Πολυ καλη η καινουρια εκδοση, εγω σαν υπενθυμιση μονο να πω,αυτο που εχουμε συζητησει καποια στιγμη Δευκαλιων, την δυνατοτητα να μπορουμε οχι μονο να βλεπουμε τα like που εχουμε δεχθει, αλλα τα like τα οποια εχουμε κανει. Υπηρχε σε παλαιοτερη εκδοση του travelstories και τωρα εχει χαθει.

Υπαρχουν πολλα μηνυματα που εχω κανει like τα οποια τα εβρισκα ιδιαιτερως χρησιμα για μελλοντικα ταξιδια και τωρα δεν μπορω να ανατρεξω να τα δω. Το βρίσκω πιο σημαντικο, απο το να ανατρεξω σε παλαιοτερα Like που εχουν δεχθει δικα μου μηνυματα..
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.500
Likes
7.691
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νιγηρας-Μαλι
η αναζητηση δεν δουλευει σε εμενα..............
 

AERAS

Member
Μηνύματα
759
Likes
1.118
η αναβάθμιση μόνο θετικές εντυπώσεις αφήνει, συγχαρητήρια def για το μεράκι που έχεις και τον χρόνο που δίνεις στο Site.
  • Η αναζήτηση στην προηγούμενη έκδοση ήταν κάκιστη, τώρα είναι σαφώς βελτιωμένη και όσο την χρησιμοποιούμε θα την εκτιμούμε καλύτερα.
  • όταν μπαίνεις σε ένα θέμα που έχεις διαβάσει όλα του τα μηνύματα δεν σε πετάει στο τελευταίο μήνυμα αλλά στο πρώτο.Νομίζω κάτι αντίστοιχο έχει αναφερθεί και πιο πάνω.
  • όταν περνάς τον κέρσορα από το avatar εμφανίζει ορισμένα στοιχεία,το Reaction score τι είναι?
  • μόνο για τον εαυτό μας εμφανίζει το τελευταίο thread που είδαμε?
  • η στρογγυλή εκδοχή του avatar ταιριάζει με την φωτογραφία που έχω επιλέξει, άσχετο αλλά το παρατήρησα !!!!!!
  • και όσο είμαι στο site διαπιστώνω όλο και πιο πολύ το πόσο γρήγορο είναι πλέον........
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.753
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom